Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, weatherlover 64 είπε:

Καλημερα σε ολους ειμαι ο βασιλης απο νεα μουδανια ειχα ερθει στην συναντηση πριν τον χιονια και θα ερθω και σε αυτην. Μπορει να ειμαι απο τους μεγαλυτερους ηλικιακα εδω μεσα αλλα στο χιονι γινομαι παιδι. Μου αρεσουν ολα τα καιρικα φαινομενα εκτος απο τον δυνατο αερα. Εχω ζησει πολλους χιονιαδες στη θεσσαλονικη οπου ζουσα μεχρι το 2003 επειτα μετακομισα μουδανια και οταν χιονιζει θεσσαλονικη ξερογλειφομαι  και οταν ειναι προσηνεμος με τρωνε τα χιλιομετρα να πηγαινω στα ποδια της χαλκιδικης για να δω το ασπρο αγνο αμολυντο χιονακι.Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τις προγνωσεις, διοτι η δουλεια μου εξαρταται κατα πολυ απο τον καιρο .                ΥΓ. ποσταρα και βγηκε παραθεση στον κωστα ,μηπως εκανα κατι στραβο;

γεια σου ρε βασιλη ..καλος ξανανταμωσαμε φιλε.ειχες δει τρελλα τοτε στη συναντηση ανεξαρτητου ηλικιας...χαχαχα.Αντε να τα ξαναπουμε σ αυτη που ερχεται😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα ονομάζομαι Σταύρος Μπιντακος και κατάγομαι από Κυθνο-Κυκλαδες.

Οι περισσότεροι με γνωρίζεται από την τελευταία συνάντηση που έγινε στο μπαϊράκι,είμαι ο σερβιτόρος εκεί.

θα παράσχω πληροφορίες για τον καιρό απο την Κυθνο  και τις Κυκλαδες γενικώς. 

Αυτα από μένα καλή μου αρχή!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Bintakos kythnos είπε:

Καλησπέρα ονομάζομαι Σταύρος Μπιντακος και κατάγομαι από Κυθνο-Κυκλαδες.

Οι περισσότεροι με γνωρίζεται από την τελευταία συνάντηση που έγινε στο μπαϊράκι,είμαι ο σερβιτόρος εκεί.

θα παράσχω πληροφορίες για τον καιρό απο την Κυθνο  και τις Κυκλαδες γενικώς. 

Αυτα από μένα καλή μου αρχή!

Καλως ηρθες Σταυρακο.😉 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Bintakos kythnos είπε:

Καλησπέρα ονομάζομαι Σταύρος Μπιντακος και κατάγομαι από Κυθνο-Κυκλαδες.

Οι περισσότεροι με γνωρίζεται από την τελευταία συνάντηση που έγινε στο μπαϊράκι,είμαι ο σερβιτόρος εκεί.

θα παράσχω πληροφορίες για τον καιρό απο την Κυθνο  και τις Κυκλαδες γενικώς. 

Αυτα από μένα καλή μου αρχή!

Καλωσηρθες ρε αλανι μελισσοκομε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Bintakos kythnos είπε:

Καλησπέρα ονομάζομαι Σταύρος Μπιντακος και κατάγομαι από Κυθνο-Κυκλαδες.

Οι περισσότεροι με γνωρίζεται από την τελευταία συνάντηση που έγινε στο μπαϊράκι,είμαι ο σερβιτόρος εκεί.

θα παράσχω πληροφορίες για τον καιρό απο την Κυθνο  και τις Κυκλαδες γενικώς. 

Αυτα από μένα καλή μου αρχή!

Καλώς ήρθες φίλε Σταυρο και καλές αναφορές!! Ελπίζω να βρεθούμε και όλοι μαζί σε μια συνάντηση όλης της χώρας να τα πούμε από κοντά!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, lk1980 είπε:

Καλημέρα είμαι ο Λευτέρης από Κιλκίς. 

Καλώς σας ξαναβρήκα. Συνεχίστε αυτό που κάνετε όλοι. 

Και πάλι καλώς σας ξαναβρήκα

Καλωσηρθες Λευτερη και καλες χιονοαναφορες απο το Κιλκις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

καλώς σας ξανα βρήκα.. Νίκος (Iceman21) 

 

Καλές καιρικές αναφορές να έχουμε και με πολλά χιόνια σε όλους! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Iceman21 είπε:

Καλησπέρα σε όλους,

καλώς σας ξανα βρήκα.. Νίκος (Iceman21) 

 

Καλές καιρικές αναφορές να έχουμε και με πολλά χιόνια σε όλους! 

Ελα βρε γειτονα καλώς ξαναβρεθηκαμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Iceman21 είπε:

Καλησπέρα σε όλους,

καλώς σας ξανα βρήκα.. Νίκος (Iceman21) 

 

Καλές καιρικές αναφορές να έχουμε και με πολλά χιόνια σε όλους! 

Καλωσηρθες φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Iceman21 είπε:

Καλησπέρα σε όλους,

καλώς σας ξανα βρήκα.. Νίκος (Iceman21) 

 

Καλές καιρικές αναφορές να έχουμε και με πολλά χιόνια σε όλους! 

Γεια σου ρε Νικολα νικαιωτη...Καλως ορισες φιλαρακι...Και καλες αναφορες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 17/10/2019 at 11:59 ΜΜ, Galanto είπε:

Αξέχαστη καθαρα δευτερα...δε θυμαμαι αν ηταν το 09 ή το 10....πηγα βασιλιτσα να δω χιονι και οταν γυρισα ειχε 30 ποντους μεσα στα γρεβενα😭

Του 2010 ήταν νομίζω. Το 2009 είχε ζέστη την Καθαρά Δευτέρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας παιδιά , είμαι ο Δημήτρης , είχαμε γνωριστεί με αρκετούς στη συνάντηση πριν τα τελευταία χιόνια στη θεσσαλονική . Χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω ! 

Να είμαστε όλοι καλά και να έχουμε αξέχαστους χειμώνες !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς το Δημήτρη! Καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε!  Στην επόμενη συνάντηση να βρεθούμε ξανά να τα πούμε και πάλι από κοντά!!! Καλές αναφορες και καλές αναλύσεις!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε ολη την παρέα..Είμαι ο Βαγγέλης,35 χρονών,κατάγομαι και μένω μόνιμα στην Ξάνθη..Σας παρακολουθούσα 2 χρόνια τώρα σε άλλο forun και νιώθω μέλος της παρέας,αν και γίνομαι για πρώτη φορά μέλος..Τρελαμένος με τον χειμώνα και το χιόνι,λίγες γνώσεις σχετικά με τον καιρό,αναφορές θα δίνω και μερικά τοπικά χαρακτηριστικά που γνωρίζω..Οικονομολόγος στο επάγγελμα,παντρεμένος,περιμένω το πρώτο μου παιδάκι την άνοιξη,οπότε μέχρι τότε προλαβαίνουμε να χιονιστούμε..καλό χειμώνα και συνεχίστε την καλή δουλειά που κάνετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Vag1984 είπε:

Καλησπέρα σε ολη την παρέα..Είμαι ο Βαγγέλης,35 χρονών,κατάγομαι και μένω μόνιμα στην Ξάνθη..Σας παρακολουθούσα 2 χρόνια τώρα σε άλλο forun και νιώθω μέλος της παρέας,αν και γίνομαι για πρώτη φορά μέλος..Τρελαμένος με τον χειμώνα και το χιόνι,λίγες γνώσεις σχετικά με τον καιρό,αναφορές θα δίνω και μερικά τοπικά χαρακτηριστικά που γνωρίζω..Οικονομολόγος στο επάγγελμα,παντρεμένος,περιμένω το πρώτο μου παιδάκι την άνοιξη,οπότε μέχρι τότε προλαβαίνουμε να χιονιστούμε..καλό χειμώνα και συνεχίστε την καλή δουλειά που κάνετε

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Βαγγέλη και καλές αναφορές..και σύντομα ευτυχής μπαμπάς😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς τον φίλο τον Βαγγέλη από την πανέμορφη Ξάνθη!! Καλές αναφορές και πολλά χιόνια να έχεις!! Με το καλό να ρθει και το παιδάκι σας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πρώτο μου post στο νέο φόρουμ Kαλησπέρα λοιπόν σε όλα τα μέλη. Με λένε Απόστολο και μένω στην Αθήνα. Καλό χειμώνα να έχουμε μετά από ένα φθινόπωρο που θερμοκρασιακά ήταν και είναι τραγικό, αλλά όπου τουλάχιστον ο Νοέμβριος πάει να καλύψει το υετικό έλλειμμα ΣΕΠ-ΟΚΤ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, SNOW ADDICTION είπε:

Το πρώτο μου post στο νέο φόρουμ Kαλησπέρα λοιπόν σε όλα τα μέλη. Με λένε Απόστολο και μένω στην Αθήνα. Καλό χειμώνα να έχουμε μετά από ένα φθινόπωρο που θερμοκρασιακά ήταν και είναι τραγικό, αλλά όπου τουλάχιστον ο Νοέμβριος πάει να καλύψει το υετικό έλλειμμα ΣΕΠ-ΟΚΤ

 

Καλωσηρθες Αποστολε.Απο ποιο μερος της Αθηνας,θυμισε μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...