Jump to content
Κώστας.

Αυτοσυστηθείτε όσοι και όσο θέλετε

Προτεινόμενες αναρτήσεις

34 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Καλώς σας ξαναβρήκα χιονοτρελιαρηδες,καλή σαιζόν με φουλ χιόνια για ολους

Καλως ξαναβρεθηκαμε Κωστη.Καλο χειμωνα☃️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kostasmarousi13 είπε:

Καλώς σας ξαναβρήκα χιονοτρελιαρηδες,καλή σαιζόν με φουλ χιόνια για ολους

Γεια σου ρε Κωστα Μαρουσιωτη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, kostasmarousi13 είπε:

Καλώς σας ξαναβρήκα χιονοτρελιαρηδες,καλή σαιζόν με φουλ χιόνια για ολους

Καλά είπα εγώ κάπου το ξέρω το παιδι!! Καλώς ξαναβρεθήκαμε  Κώστα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 ώρες πριν, kostasmarousi13 είπε:

Καλώς σας ξαναβρήκα χιονοτρελιαρηδες,καλή σαιζόν με φουλ χιόνια για ολους

σόρρυ φίλε που δεν σε είδα, μόλις σήμερα ξαναμπήκα στο άλλο φόρουμ και είδα το μήνυμά σου. Σε κάθε περίπτωση σε έχουμε εδώ ευτυχώς!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.Ονομαζομαι Θεοφάνης, είναι 17 χρόνων και μένω στη Όνειρο μου που εύχομαι να γίνει πραγματικότητα, είναι η ενασχόληση μου με το επάγγελμα της μετεωρολογίας.Απο τις πρώτες κιόλας τάξεις του δημοτικού θυμάμαι τον εαυτό μου πίσω από τον υπολογιστή να περιμένει την ανανέωση του μετεο και μήπως αυτό δείξει χιονοπτώσεις στη Θεσσαλονίκη(χαχαχα 😂)Στη συνέχεια και φτάνοντας πλέον γυμνάσιο δε μου αρκούσε μόνο το μετεο και έψαξα και άλλους τρόπους για την ενημέρωση μου για τον καιρό.Τοτε ήταν λοιπόν που πρωτογνώρισα  τους περισσότερους από εσάς και αντίκρισα για πρώτη φορά τις έννοιες παιος και τζιφος 😂.Στην αρχή ομολογώ πως μου ακουγόταν σαν αλαμπουρνεζικα (θυμάμαι πατούσα στην αναζήτηση στο Google τζιφος αλλά δεν έβγαζα άκρη  😂) Σιγά σιγά όμως και με καθημερινή παρακολούθηση μπήκα στο κλίμα και καθε σας ποστ ή συζήτηση ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση για μένα.Με όλους εσάς κατάλαβα πως δεν έχω μόνο εγώ τρέλα για τον καιρό και κυρίως για το χιόνι,το οποίο αγαπώ αφόρητα.Κλεινοντας θέλω να πω σε όλους σας πως έχετε δημιουργήσει μια υπέροχη παρέα,πως έχω μάθει παρα πολλά από αυτά σας και πως χαίρομαι πάρα πολύ που γίνομαι και εγώ μέλος αυτού του φόρουμ.Ευχομαι καλό μήνα, καλό χειμώνα και πολλά χιόνια στις πόρτες των απανταχού χιονοφιλων.          ΥΓ:με συγχωρείτε αν σας κούρασα με το μήνυμα μου απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, FANIS2002 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.Ονομαζομαι Θεοφάνης, είναι 17 χρόνων και μένω στη Όνειρο μου που εύχομαι να γίνει πραγματικότητα, είναι η ενασχόληση μου με το επάγγελμα της μετεωρολογίας.Απο τις πρώτες κιόλας τάξεις του δημοτικού θυμάμαι τον εαυτό μου πίσω από τον υπολογιστή να περιμένει την ανανέωση του μετεο και μήπως αυτό δείξει χιονοπτώσεις στη Θεσσαλονίκη(χαχαχα 😂)Στη συνέχεια και φτάνοντας πλέον γυμνάσιο δε μου αρκούσε μόνο το μετεο και έψαξα και άλλους τρόπους για την ενημέρωση μου για τον καιρό.Τοτε ήταν λοιπόν που πρωτογνώρισα  τους περισσότερους από εσάς και αντίκρισα για πρώτη φορά τις έννοιες παιος και τζιφος 😂.Στην αρχή ομολογώ πως μου ακουγόταν σαν αλαμπουρνεζικα (θυμάμαι πατούσα στην αναζήτηση στο Google τζιφος αλλά δεν έβγαζα άκρη  😂) Σιγά σιγά όμως και με καθημερινή παρακολούθηση μπήκα στο κλίμα και καθε σας ποστ ή συζήτηση ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση για μένα.Με όλους εσάς κατάλαβα πως δεν έχω μόνο εγώ τρέλα για τον καιρό και κυρίως για το χιόνι,το οποίο αγαπώ αφόρητα.Κλεινοντας θέλω να πω σε όλους σας πως έχετε δημιουργήσει μια υπέροχη παρέα,πως έχω μάθει παρα πολλά από αυτά σας και πως χαίρομαι πάρα πολύ που γίνομαι και εγώ μέλος αυτού του φόρουμ.Ευχομαι καλό μήνα, καλό χειμώνα και πολλά χιόνια στις πόρτες των απανταχού χιονοφιλων.          ΥΓ:με συγχωρείτε αν σας κούρασα με το μήνυμα μου απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα

 

 

Χαρα μας που σε εχουμε στη παρεα μας.Καλη παραμονη ευχομαι και καλο χειμωνα.❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, FANIS2002 είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά.Ονομαζομαι Θεοφάνης, είναι 17 χρόνων και μένω στη Όνειρο μου που εύχομαι να γίνει πραγματικότητα, είναι η ενασχόληση μου με το επάγγελμα της μετεωρολογίας.Απο τις πρώτες κιόλας τάξεις του δημοτικού θυμάμαι τον εαυτό μου πίσω από τον υπολογιστή να περιμένει την ανανέωση του μετεο και μήπως αυτό δείξει χιονοπτώσεις στη Θεσσαλονίκη(χαχαχα 😂)Στη συνέχεια και φτάνοντας πλέον γυμνάσιο δε μου αρκούσε μόνο το μετεο και έψαξα και άλλους τρόπους για την ενημέρωση μου για τον καιρό.Τοτε ήταν λοιπόν που πρωτογνώρισα  τους περισσότερους από εσάς και αντίκρισα για πρώτη φορά τις έννοιες παιος και τζιφος 😂.Στην αρχή ομολογώ πως μου ακουγόταν σαν αλαμπουρνεζικα (θυμάμαι πατούσα στην αναζήτηση στο Google τζιφος αλλά δεν έβγαζα άκρη  😂) Σιγά σιγά όμως και με καθημερινή παρακολούθηση μπήκα στο κλίμα και καθε σας ποστ ή συζήτηση ήταν η απόλυτη ευχαρίστηση για μένα.Με όλους εσάς κατάλαβα πως δεν έχω μόνο εγώ τρέλα για τον καιρό και κυρίως για το χιόνι,το οποίο αγαπώ αφόρητα.Κλεινοντας θέλω να πω σε όλους σας πως έχετε δημιουργήσει μια υπέροχη παρέα,πως έχω μάθει παρα πολλά από αυτά σας και πως χαίρομαι πάρα πολύ που γίνομαι και εγώ μέλος αυτού του φόρουμ.Ευχομαι καλό μήνα, καλό χειμώνα και πολλά χιόνια στις πόρτες των απανταχού χιονοφιλων.          ΥΓ:με συγχωρείτε αν σας κούρασα με το μήνυμα μου απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κάποια πράγματα

 

 

Θεοφάνη καλησπέρα, φίλε θύμησες τον εαυτό μου πραγματικά και εφόσον έχεις αυτό το όνειρο θα τα καταφέρεις. Ακριβώς έτσι όπως προχωράω και εγώ με βήματα προς τον στόχο της ενασχόλησης με τον καιρό επαγγελματικά. Σου εύχομαι τα καλύτερα και καιρικά και πιστεύω ότι θα πετύχεις το όνειρό σου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεοφάνη καλωσηρθες!!!!!!!! 

Βλέπω από μικρός και εσύ στα καιρικά βάσανα!!! 

Σωστός!!!!! 

Καλές αναφορες από την όμορφη Θεσσαλονικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, FANIS2002 είπε:

Ααααα και δε μένω στη Όνειρο😂. Μένω στη Θεσσαλονίκη ήθελα να πω 😂

καλα το ειπες.μενεις στη θεσσαλονικη που ονειρο οταν ειναι χιονισμενη.αρα μενεις στο ονειρο😀..καλως μας ηρθες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 3/12/2019 at 1:08 ΠΜ, notios_polos είπε:

καλα το ειπες.μενεις στη θεσσαλονικη που ονειρο οταν ειναι χιονισμενη.αρα μενεις στο ονειρο😀..καλως μας ηρθες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Thodoris 21 είπε:

Καλησπέρα και από μένα, σας διαβάζω σε καθημερινή βάση, σαν καιρόφιλος και χιονοφιλος. 

Να είσαι καλά συνονόματε.Καλως ηλθες,και καλό χειμώνα να έχουμε🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρώμενα . Όσοι ήτανε στο άλλο φόρουμ έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, akisioannina είπε:

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρόμενα . Όσοι ήτανε στο snowreport έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

Καλως ηρθες φιλε.Σε θυμομαστε😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 ώρες πριν, akisioannina είπε:

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρώμενα . Όσοι ήτανε στο snowreport έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

ελα ρε πατριδα καλως ξανανταμωσαμε! 

απ'τις παλιοσειρες εσυ, ο Γιαννης ( Gianniwtis ) και ο Αστραποχιονος απο τα μερη μας!

καλες χιονοαναφορες ευχομαι!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 13/12/2019 at 6:05 ΜΜ, akisioannina είπε:

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρώμενα . Όσοι ήτανε στο snowreport έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

Καλωσηρθες! 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

On 13/12/2019 at 6:05 ΜΜ, akisioannina είπε:

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρώμενα . Όσοι ήτανε στο snowreport έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

Άκη φίλε φέτος θα κάνει την original παπλαμούδα που όλοι αγαπάμε, γιατί έτσι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 13/12/2019 at 6:05 ΜΜ, akisioannina είπε:

Γεια σας . Άκης από Γιαννενα ασχολούμαι εδώ και χρόνια με τα καιρικά δρώμενα . Όσοι ήτανε στο άλλο φόρουμ έγραφα με το ψευδώνυμο klasimentes

Καλώς ξαναβρεθήκαμε φίλε Άκη!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, HuxFlux είπε:

Καλησπερα κι απο μενα. Αν κι εχω ηδη ποσταρει στο thread με την αναλυση χαρτων ας συστηθω.

Κωστας απο Αθηνα λοιπον. Σας παρακολουθω περιπου τα τελευταια 2 χρονια συστηματικα απο τον προηγουμενο χωρο. Εμαθα πολλα, μαθαινω ακομα και οσο εμβαθυνω τοσο με συναρπαζει οτι εχει να κανει με τον καιρο. Αποφασισα να γραφτω κι εγω για να ποσταρω τωρα που πιστευω οτι καταλαβαινω λιγα πραγματα, αν και φαινεται οτι το εκανα στον πιο βαρετο χειμωνα των τελευταιων ετων. Θελει να μου σπασει τα νευρα δηλαδη 😛Ελπιζω να μη συνεχισει ετσι τουλαχιστον.

Δεν θελω τον ηλιο με τιποτα , σχεδον μου χαλαει τη διαθεση! Το χειροτερο μου ειναι οι μακρες περιοδοι βαρετοκαιριας με ηλιο. Αγαπημενα καιρικα φαινομενα ειναι καταιγιδες, ομιχλη και τα σπανια χιονια κυριως για το αισθημα προσμονης που δημιουργουν πριν την ελευση τους και την ανεξηγητη γαληνη-ησυχια που σου δημιουργει η στουπα την ωρα που πεφτει, λες και ολος ο κοσμος μπαινει σε standby mode. Αν λοιπον δεν εχουμε κατι απο τα παραπανω τοτε συμβιβαζομαι και με απλη βροχη ή εστω μια μουντη ημερα (αρκει η μουνταδα να μην προερχεται απο overcast-ψηλη νεφωση συνοδεια νοτιαδων γιατι δεν αντεχεται η κουφοβραση που δημιουργειται).

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε Κώστα κι επίσημα πλέον! Μια χαρά γνωρίζεις βλέπω πολλά για τον καιρό και τις ορολογίες του.....

Καλές αναφορές και καλούς σχολιασμούς λοιπόν και ας ευχηθούμε να αλλάξουν τα δεδομένα όσο ποιο σύντομα γίνεται ......... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας!Εδω και 1 μήνα μπαίνω συχνά στο χώρο αυτόν γράφοντας κι εγω τη γνώμη μου, βρίσκω πολύ καλό το σάιτ σας και κόσμιο με παιδιά που γνωρίζουν και πράγματα.Δημήτρης λέγομαι, 35 ετών είμαι ενω εργάζομαι και στο εμπορικό ναυτικό!Εδω και 3 χρόνια ασχολούμαι ερασιτεχνικά βέβαια, με μοντέλα και το καιρό...Συμβιβάζομαι και με τις 4 εποχές, μόνο τους καύσωνες δε θέλω να βλέπω ενω το χειμώνα δεν ειμαι φαν της νοτιαδούρας, της σκόνης και των υπερβολικά υψηλών θερμοκρασιών για την εποχή.Αγαπημένο καιρικό φαινόμενο....το χιόνι φυσικά!

Επεξεργάστηκε από Jimmyrogue1984
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now





×
×
  • Δημιουργία νέου...