Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, MeteoTirnavos είπε:

Μιχαήλ μου πετάς λίγο τα λινκ των 4 σταθμών Λάρισα πλατανουλια Χάλκη και δένδρα γιατί είμαι από κινητό 

εδώ φίλε μου.

http://penteli.meteo.gr/stations/larissa-chalki/

http://penteli.meteo.gr/stations/platanoulia/

https://penteli.meteo.gr/stations/dendra-gaiafruit/

 

45αρι στα δένδρα από ότι βλέπω

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mπράβο στη Μακρακώμη...από μόνη της σήμερα δικαιολογεί τον τίτλο του ακραίου καύσωνα στη χώρα...γιατί έχει τόση διαφορά με τη Λαμία? παίζει διαφορετικός λίβας εκεί?

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Ακραιο..

Απορω πως θα ειναι η αισθηση με τετοιες Τ

θα σου πω εγώ με 1 βαθμό λιγότερο. Δεν προλαβαίνεις να ιδρώσεις καν. Ιδρώνεις και εξατμίζεται κατευθείαν. Πίνεις νερό και αντί να πηγαίνεις τουαλέτα, βγάζεις το μισό σε ιδρώτα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως περίεργο που δεν γύρισε ακόμα ο άνεμος σε βορειοδυτικό εδώ … αν δεν κάνω λάθος τον περιμέναμε 2 με 3 το μεσημέρι … άργησε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geornik είπε:

Mπράβο στη Μακρακώμη...από μόνη της σήμερα δικαιολογεί τον τίτλο του ακραίου καύσωνα στη χώρα...γιατί έχει τόση διαφορά με τη Λαμία? παίζει διαφορετικός λίβας εκεί?

Τι εννοεις διαφορετικος λιβας..ενας ειναι ο λιβας...μπορει ο σταθμος λαμιας να εινια ανατολικα και να χει αυρα απο τη θαλασσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το γραψε ο κουβανος απο τις 12.39!!!! Μην ξεγραφετε την καυσωνομανα την κοιλαδα του Σπερχειου !!!!

Μιλησα κ στο τηλ....καιγεται ολος ο καμπος....

46.3 η Μακρακωμη στανταρ εχει σημεια προς Παλιουρι η Λιανοκλαδι για οσους ξερουν που θα εγραψε και παραπανω....

Τα ΣΠΑΕΙ η περιοχη με.δυτικο ρευμα

Αντε αυριο μεθαυριο το πρωτο 50αρι τι Ελευσινες και οουραφεξαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, geornik είπε:

Mπράβο στη Μακρακώμη...από μόνη της σήμερα δικαιολογεί τον τίτλο του ακραίου καύσωνα στη χώρα...γιατί έχει τόση διαφορά με τη Λαμία? παίζει διαφορετικός λίβας εκεί?

Διότι δεν έχει μπει λιβας ακόμη,με ανατολικους είμαστε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάντο 45α ακριβώς για εμάς τους ψυχαναγκαστικους... από ότι φαίνεται θα χάσουμε για λίγο το ρεκόρ στην Λάρισα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Κάντο 45α ακριβώς για εμάς τους ψυχαναγκαστικους... από ότι φαίνεται θα χάσουμε για λίγο το ρεκόρ στην Λάρισα.

Δεν έχει τελειώσει ακόμα. Αν ο σταθμός της ΕΜΥ δείξει 45 τότε anything goes

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40.7 μέγιστη και σήμερα στα Γιάννενα. Δεν περίμενα τόσο σήμερα εκεί, με δεδομένο ότι το κέντρο του θερμού κύματος είναι ανατολικότερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37,5 από 41,5 σε 40 λεπτα, τι μπορεί να κάνει ο άνεμος άσχετα με τη θερμοκρασία στα 850 (δε νομίζω ότι άλλαξε κάτι στα 850 σε 40'...)

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44.1 o Αυλώνας από τον Davis WeatherLink στο 90!!

Mέγιστη Αττικής ως τώρα!!

248228404_Screenshot2021-08-02at5_07_33PM.thumb.png.ca0e0fdfc19d93cd2b2127a37730bcc7.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Troizinios είπε:

Η αυριανή μέρα προβλέπεται θερμότερη με βάση τα μοντέλα, ή σήμερα ήταν το αποκορύφωμα του καύσωνα;

Γενικά θερμότερη...αλλά σε πολλούς σταθμούς θα είναι πεσμένη σε σχέση με σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44.3 Αυλώνας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...