Jump to content
gthomasandros

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα ! Στους 12 βαθμούς η Θερμοκρασία, μόλις 3,5 mm ενώ ψιχαλίζει στο Κρυονέρι με αρκετό αέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το λεκανοπεδιο μια χαρα ξεδιψασε...Τον ηπιε κανονικα...😜..Τις καλημερες μου...Τουλαχιστον εχει ψυχρουλα και ωραιες νεφωσεις εδω στον Ασπροπυργο..

 

20210923_082922.jpg

20210923_083802.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Πολύ κρύο το ξημέρωμα αν αναλογιστεί κανείς ότι μέχρι προχτές είχαμε 36αρια ….μάλιστα μονοψήφια η ελάχιστη η πρώτη για φέτος … 9,6 έπεσε… φυσικά τώρα με ηλιοφάνεια και πεντακάθαρη ατμόσφαιρα τους 13 πλησιάζουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ηλιοφάνεια στα Γιάννενα, η ελάχιστη και σήμερα στους 10 λόγω αέρα. Εδώ δεν ήρθε η πτώση ποτέ (αναμενόμενο) την ίδια ελάχιστη είχαμε και εχθές , εκεί άντε 1 βαθμό παραπάνω 

Σε 2 ώρες ξεκινάει η βόλτα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ολη νυχτα βρεχει με εξαρσεις και υφεσεις.Ως 15,6μμ η Ιπποκρατειος ως τωρα,μια χαρα νερακι πινει το καμενο δασος.11 βαθμοι,βροχη και πολυ δυνατος βοριας.

Άντε επιτελους! ευτυχώς έβρεξε και βρέχει....μακάρι να συνεχίσει για πολλές ώρες ακόμα έτσι και να βρέξει και σε άλλες περιοχές που δεν έβρεξε έως τώρα εκεί κάτω στην Αθήνα και αλλού......γίνεται να πέσουν άλλα 20 ποτιστικά χιλιοστά τουλάχιστον; ..θα είναι μια ωραία αρχή.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, ηλιοφάνεια με κάποια σύννεφα και η θερμοκρασία στους 16 αυτή την ώρα στον Αλμυρό, ψύχρα σήμερα.

Μούφα αποδείχτηκε το πέρασμα της περασμένης νύχτας για εδώ. Έβρεξε ασθενώς για κάποια ώρα κατά την 01:00 και μετά επικράτησε απλή συννεφιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sakis13 είπε:

Και το λεκανοπεδιο μια χαρα ξεδιψασε...Τον ηπιε κανονικα...😜..Τις καλημερες μου...Τουλαχιστον εχει ψυχρουλα και ωραεις νεφωσεις εδω στον Ασπροπυργο..

 

20210923_082922.jpg

20210923_083802.jpg

Ο Νικολάκης σου επεξε εξω στις προβλέψεις, δεν την παλεύει... Αλλάξε του τη συνταγη😃😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

65 mm συνολικά η  Κύμη, κλασική περίπτωση με τέτοια κίνηση του μετώπου. Η υπόλοιπη Εύβοια σε σχετικά ρηχά νερά εκτός από την Σέττα που φτάνει τα 50mm από χθες Βράδυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 και 5.6mm στους δύο σταθμούς, νομίζω τα αναμενόμενα από τη στιγμή που δεν υπάρχει χαμηλό. 15.2 και 23mm αντίστοιχα ο μήνας, καλά είναι. Ελάχιστη στους 15.6

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα σε ολους απο την Βεροια , οπου εχω ερθει για εφημερια. 11 βαθμοι η ελαχιστη εδω , 10 βαθμοι στη Ναουσα και 8 βαθμοι στον Αγιο Νικολαο Ναουσας, στο στρατοπεδο που υπηρετω. Σημερα ειχαμε και την πρωτη αρνητικη για φετος σε κατοικημενο μερος . καθως το Ξηρολιβαδο Ημαθιας στα 1200μ κατεγραψε νωριτερα -0.6 βαθμους!

Επεξεργάστηκε από MenNaousa11
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειμωνοφθινοπωρινό πρωινό στα Μελίσσια, με ψιλόβροχο, κρύο (12,5-13οC) κι ένα ωραιότατο βορίσιο σκηνικό!!! Βρέχει χαλαρά τώρα Μαρούσι....

IMG_20210923_085509.jpg

IMG_20210923_085541.jpg

IMG_20210923_085555.jpg

IMG_20210923_085528.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταντησαμε να μετράμε σταγόνες που εδώ μάλιστα δεν έχω δει κιόλας.....

Και μια εικόνα από τις τρέχουσες συνθήκες από το σταθμό μου 

Screenshot_2021-09-23-09-08-34-963_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα κ παλι.Ως τα 17μμ εφτασε σχεδον η Ιπποκρατειος.Μια λυτρωτικη νυχτα για μας και ελπιζω να ξαναβρεξει οσο πιο συντομα γινεται.Βεβαια ειναι δραματικη η αλλαγη στη φυση,απο κει που μοσχοβολαγε ο τοπος καθε φορα που εβρεχε,τωρα μυριζει σαν σταχτοδοχείο εξω.

Στους 10,5 τωρα η θερμοκρασια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.....Καλημέρα παιδες απο το φθινοπωρινό Μαρμαρι......βρέχει ποτιστικα εδω και ωρα.....αισθηση μοναδικη!!!!!!!.....θερμοκρασία 16.8 C..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Καλημερα κ παλι.Ως τα 17μμ εφτασε σχεδον η Ιπποκρατειος.Μια λυτρωτικη νυχτα για μας και ελπιζω να ξαναβρεξει οσο πιο συντομα γινεται.Βεβαια ειναι δραματικη η αλλαγη στη φυση,απο κει που μοσχοβολαγε ο τοπος καθε φορα που εβρεχε,τωρα μυριζει σαν σταχτοδοχείο εξω.

Στους 10,5 τωρα η θερμοκρασια.

Πρεπει να βρεξει πολύ εκεί να ξεπλυθεί ο τόπος. Με το μαλακό όμως να αποφευχθούν οι πλημμύρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...