Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχω εγώ. Μάπα είναι για το μεγαλύτερο μέρος των ΗΠΑ. Εξαίρεση αποτελούν οι βορειοδυτικές πολιτείες με πολυ πιο κρύο καιρό από το συνηθισμένο

Αυτο εβλεπα κ εγω...πολυ θερμα Χριστουγεννα για Μεγαλες Λιμνες, ΒΑ ΗΠΑ κ μεγαλες πολεις του Καναδα...βροχουλα αυριο στο Τοροντο...

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μόνο εγω είμαι αισιόδοξος ;; τι γίνεται ρε σεις;; Αντε μη βλέπω απαισιοδοξία..Παμε να το φέρουμε..

Αισιόδοξοι είμαστε αρκετοί αλλά τα περιθώρια στενεύουν αν μιλάμε για την πρωτοχρονιά . Εντάξει , εμείς στα ανατολικά ας πούμε ότι έχουμε λίγο παραπάνω πιθανότητες αυτή την στιγμή αλλά ως εκεί.

Επίσης ,τα καλά  500αρια φαίνεται ότι στην συνέχεια την κάνουν για πιο Α-ΒΑ και να χάνονται στην Σιβηρία . Αυτή η τάση υπάρχει εδώ και αρκετές μέρες στα μοντέλα οπότε χαλάει η προοπτική ή για να το πω πιο σωστά χαλάει η εικόνα που βλέπουμε ακόμη περισσότερο ανεξαρτήτως εάν σημαίνει κάτι πρακτικά για το αν θα χιονίσει στην χώρα μας.  

 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Αισιόδοξοι είμαστε αρκετοί αλλά τα περιθώρια στενεύουν αν μιλάμε για την πρωτοχρονιά . Εντάξει , εμείς στα ανατολικά ας πούμε ότι έχουμε λίγο παραπάνω πιθανότητες αυτή την στιγμή αλλά ως εκεί.

Επίσης ,τα καλά  500αρια φαίνεται ότι στην συνέχεια την κάνουν για πιο Α-ΒΑ και να χάνονται στην Σιβηρία . Αυτή η τάση υπάρχει εδώ και αρκετές μέρες στα μοντέλα οπότε χαλάειη προοπτική ή για να το πω πιο σωστά χαλάει η εικόνα που βλέπουμε ακόμη περισσότερο ανεξαρτήτως εάν σημαίνει κάτι πρακτικά για το αν θα χιονίσει στην χώρα μας.  

 

Μήτσο ασε τα 500αρια και τι δείχνουν τωρα και παμε γερά.. Το ΣΚ περιμένω ..κει θα φανουν πολλά πιστεύω. Καλά Χριστούγεννα φιλαράκι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Μήτσο ασε τα 500αρια και τι δείχνουν τωρα και παμε γερά.. Το ΣΚ περιμένω ..κει θα φανουν πολλά πιστεύω. Καλά Χριστούγεννα φιλαράκι

 

Καλά Χριστούγεννα Μπάμπη , με υγεία και χαρές καιρικές και όχι μόνο ! Μακάρι αυτό το ΣΚ να έχουμε μια αλλαγή προς το θετικότερο ανατρέποντας όλη την εικόνα. Είμαστε σε ετοιμότητα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν το μεταξύ για τέτοιες περιόδους  πρέπει να φτιάξω έναν αυτοματισμό ώστε όταν  googlάρω  "La Nina"  να βγαίνει μήνυμα   --> " Είσαι απελπισμένος - Κλείσε τον υπολογιστή "

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποπο κατι ανσαμπλ ....Όταν ήταν καλα του ευρωπαιου τα ανσαμπλ πηγαν προς του τζιφου που ήταν χαλια ..και τωρα που ήταν και του τζιφου πηγαν προς τα χαλια του ευρωπαιου απίθανα πράγματα τα ανσαμπλ των 2 μεγάλων μοντέλων λοιπον απο 1 εως 4 πανω απο το συν 3

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοκαλυψη,μόνο στα μέρη που μας δίνουν ελπίδες μελλοντικά...Αλλά και στα Βαλκάνια!! Οπότε ο χειμώνας έρχεται παιδιά..Καλές γιορτές!!

https://www.forecastweather.gr/αρθρα/κλιμα/item/3154-xαμηλή-η-χιονοκάλυψη-στην-ευρώπη-δείτε-τον-σχετικό-χάρτη.html?fbclid=IwAR2gNiaQG4ylQq4FArue48jKfo2phMlQyCp-EUkLAfw6B2kGRDz-vuDw2XQ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Santa snow είπε:

Εξαιρετική εξέλιξη για τα προσήνεμα με ζωνική και καλοκαιρία για πάνω από 10 μέρες. Περιμένουμε το ξέσπασμα από 10 Γενάρη έως 20 Φλεβάρη. Έχω την εντύπωση ότι θα δούμε κάτι καλό. 

Απο το στόμα σου και στου Θεού το αυτί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Webkamera Kristiansund - Kongens Plass - YouTube

ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ!!!!!!!

ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΙΩΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΠΙΖΕΙ!!!! ΣΥΝΕΧΩΣ

ΤΟ ΒΑΖΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!!! ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!καλά Χριστούγεννα με υγεία εύχομαι!στα του καιρού τραγική η εξέλιξη θα έλεγα.τουλαχιστο για κανά δεκαήμερο και.χαλασαν πολύ και τα ενσεμπλ απ' ότι είδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι παίζει με τους δείκτες που ανανέωσαν αλλά και τα μοντελα στα πρωινά κάτι προσπαθούν να πουν και όχι πολύ μακριά μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, North _ Walker είπε:

Θα ναι  σαν να μπαίνει η Άνοιξη,του ουρανού μακακυνση...ενσεμπλς Μαρτίου....

Καλά θα το δούμε αυτό...για ποτέ μπορείς να γυρισουν στα μείον χαμπάρι δεν θα παρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Καλά θα το δούμε αυτό...για ποτέ μπορείς να γυρισουν στα μείον χαμπάρι δεν θα παρουμε

Οριακος ναο αρνητικος αο ειναι οτι πιο τελειο θα θελαμε δεν μπορβ να καταλαβω τι γινετε

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Καλά θα το δούμε αυτό...για ποτέ μπορείς να γυρισουν στα μείον χαμπάρι δεν θα παρουμε

Εννοείται Βάγγο με τα μονδελα που έχουμε μπλέξει..δεν ξέρουν τι τους γίνεται...κοιμούνται όρθια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οριακος ναο αρνητικος αο ειναι οτι πιο τελειο θα θελαμε δεν μπορβ να καταλαβω τι γινετε

Εξαφανίστηκε η θετικιλα πιστεύω σε άλλα τρεξίματα άμεσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατά αρχάς πλέον ο πολικοσιβηρικος Αυλώνας δεν θα γίνει ένα με το Ατλαντικό χαμηλό και αυτό θα μας δείξει άμεσα άλλα τρεξίματα.μακαρι να μην κάνω λαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε 24 εάν μιλάμε για μια πιθανή καλή κακοκαιρία στις 2 η στις 3 μιλάμε 9 και 10 μέρες μετά οπότε επιτρέψτε μου ΕΠΕ δη είναι μέσα σε δικά μου χωράφια 😋😋αυτό το διάστημα να διατηρώ αισιοδοξία που ενισχύθηκε με τους δείκτες αλλά και τα πρωινά τρεξίματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αν γίνει κάτι φαβορί προσηνεμα μετά όλοι και αουτσάιντερ τα βορεια

Αυτο ειναι δεδομενο οτι μιλαμε για προσηνεμα τουρκια εμεις απλα λιγο κοκκαλακι περιμενουμε να παρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Αν γίνει κάτι φαβορί προσηνεμα μετά όλοι και αουτσάιντερ τα βορεια

Ρε ασε τα σάπια και ελα να το φέρουμε ,..... που μ άφησες μόνο μου να κρατάω το 😎forum🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...