Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Σε πρώτη φάση όλα τα μοντέλα Ντέλα αδειάζουν από σκούρα μπλε τε γύρω από Ισλανδία και Γροιλανδία.να πιέσουν και να αλλάξουν μορφή στο Ατλαντικό χαμηλό οι δύο εμποδισμο ,αυτό είναι το αρχικο ζητούμενο.απο χαμηλό καρβέλι να γίνει νέο η ανατολική πλευρά του λουκάνικο

Αυριο το πρωι πρεπει να εχει γινει η ολικη ανατροπη απ ολα τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Αυριο το πρωι πρεπει να εχει γινει η ολικη ανατροπη απ ολα τα μοντελα

Είμαι πεπεισμένος ..άλλωστε αν δεν ήμουν δεν θα γραφα σαν πολυβολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Σε πρώτη φάση όλα τα μοντέλα Ντέλα αδειάζουν από σκούρα μπλε τε γύρω από Ισλανδία και Γροιλανδία.να πιέσουν και να αλλάξουν μορφή στο Ατλαντικό χαμηλό οι δύο εμποδισμο ,αυτό είναι το αρχικο ζητούμενο.απο χαμηλό καρβέλι να γίνει νέο η ανατολική πλευρά του λουκάνικο

Δε πιστεύω να εκανες το εμβόλιο;;;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Είμαι πεπεισμένος ..άλλωστε αν δεν ήμουν δεν θα γραφα σαν πολυβολο

οχι που δεν θα έμπαινες , μόλις μυρίστηκες αίμα🤣😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Δε πιστεύω να εκανες το εμβόλιο;;;🤣

Δεν μπορώ να εκφράστω...σέβομαι τους κανόνες που εγώ έγραψα μετά από κοινή συμφωνια😋😋

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φυσικά στα βόρεια δεν γλυφομαστε για την πρώτη κατάβαση.απλα θέλουμε να γίνει αυτή η πρώτη όσο πιο κοντά μας γίνεται και μετά αναδίπλωση αζορικου και καμιά υφεσουλα από βορρά από το χαμηλό λουκάνικο...κάπως έτσι είναι το κονσεπτ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gfseu_0_180gtc6.png

 

Ρε παιδιά με τα ελάχιστα που έμαθα, με μία αναδίπλωση αζορικού και μία αποκοπή της μπλε μπάλας δεν θα μπορούσε να σκάσει δυτικά μας αυτό ;; ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kilkis1989 είπε:

gfseu_0_180gtc6.png

 

Ρε παιδιά με τα ελάχιστα που έμαθα, με μία αναδίπλωση αζορικού και μία αποκοπή της μπλε μπάλας δεν θα μπορούσε να σκάσει δυτικά μας αυτό ;; ;

Ναι αρκεί από τα βόρεια κράσπεδα του αζορικου να τρυπήσει κάτι μικρό και να παρασύρει την μπλε μπαλλα την ώρα που αναδιπλωνεται ο αζορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και αποκοπή να κάνει ο τζιφος δεν υπάρχει κάτι για τα κέντροβορεια, πολύ ισχυρά τα ατλαντικα χαμηλά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και αποκοπή να κάνει ο τζιφος δεν υπάρχει κάτι για τα κέντροβορεια, πολύ ισχυρά τα ατλαντικα χαμηλά.

Δεν μιλαμε για 1-2 του μηνα για μετα λεμε τις 4.. 1-2 θελουμε προσηνεμαρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν μιλαμε για 1-2 του μηνα για μετα λεμε τις 4.. 1-2 θελουμε προσηνεμαρα

Εγώ έχω κεντραρει πλέον...2 με 5.οχι φυσικά για τον πρώτο Αυλώνα.εξηγω πιο πάνω τον μηχανισμό που είναι εφικτός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν μιλαμε για 1-2 του μηνα για μετα λεμε τις 4.. 1-2 θελουμε προσηνεμαρα

Ε καλά ένα τρέξιμο είναι. Το ουκμό στις 144 ώρες σχεδόν ίδιο ναό με τον τζίφο έχει οπότε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ε καλά ένα τρέξιμο είναι. Το ουκμό στις 144 ώρες σχεδόν ίδιο ναό με τον τζίφο έχει οπότε..

Το ευρωπαικο παντως -0.5 ναο για  1η του χρονου και -1 αο ειναι δεδομενο οτι θα αλλαξουν οι χαρτες προς οφελος προσηνεμων η τουρκιας για 1-2

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλέπΩ ένα Ωραίο Ωμέγα μπλοκ να ψήνεται

το μπουμπούνισε στην εξέλιξη τελικά. Είδε να χάνει πελατεία γιορτινές μέρες κ πέταξε τυράκια.

Επεξεργάστηκε από xeneize
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω καμιά αλλαγή σοβαρή στα νσεμπλς πάντως. Έκανε μόδα βήματα προς το κυρι στην Σκανδιναβία, αλλά αντίθετα στον Ατλαντικό.

Και το τζεμ ακόμα πιο ζωνικο από πριν στην αρχή τουλάχιστον ενώ χάλασε τη βροχοκακοκαιρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το ευρωπαικο παντως -0.5 ναο για  1η του χρονου και -1 αο ειναι δεδομενο οτι θα αλλαξουν οι χαρτες προς οφελος προσηνεμων η τουρκιας για 1-2

Mακαρι γιατί αυτό θα σημαίνει αζορικο πατηκωμενο μέχρι Γαλλία όχι έντονα γεωδυναμικα σε Γροιλανδία και αναδίπλωση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και το Τζεμ δεν το βράδυ έξω κακό.οσο αποδυναμώνεται το χαμηλο-μανα στα δυτικά και δυναμώνει το άλλο προς σκάνδιναβια είναι θετικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει και το Ευρωπαϊκό να δείξει κάτι για να αρχίσουμε να μιλάμε για τάση.Φαίνεται ότι όσο καλύτερα πάει η Πρωτοχρονιά, τόσο καλύτερη θα είναι η συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Καλά γιατί δεν υπάρχει συμμετοχή?είπαμε Χριστούγεννα στα λαπ τοπ😋

Τι να δούμε;; χάλια ..μετα τις 15 και αν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...