Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, North _ Walker είπε:

Αν δεν εμφανίσει νέο 2001 φίλε μου δεν συμβιβάζομαι...τέλος...,😜😜😜😜😜

Καλά κάτσε να δούμε καμία νιφαδα πρώτα και βλέπουμε για το 2001 χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλά κάτσε να δούμε καμία νιφαδα πρώτα και βλέπουμε για το 2001 χαχαχ

Αντουάν....20 χρόνια στο περίμενε είμαστε..σε κάτι χαζες διατάξεις...real blizzard ειδα στο Νυμφαίο...θέλω το απόλυτο πλέον..,😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιάφορα τα 12αρια σήμερα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Αν δεν εμφανίσει νέο 2001 φίλε μου δεν συμβιβάζομαι...τέλος...,😜😜😜😜😜

ετσι οπως στηθηκε ο παιος πιστευω η συνεχεια θα ηταν πολυ καλη ισως κ πιο πανω απο 2001 το θεμα ειναι να το κρατησει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αδιάφορα τα 12αρια σήμερα.

Αδιάφορα λέγοντας; Μιχάλη ; για ποιόν;;   ενω χθες ας πούμε είχαν ενδιαφέρον ;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Αν δεν εμφανίσει νέο 2001 φίλε μου δεν συμβιβάζομαι...τέλος...,😜😜😜😜😜

Καλά   αύριο τα λέμε ξανά  που θα είσαι νηφάλιος εσυ..😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Καλά   αύριο τα λέμε ξανά  που θα είσαι νηφάλιος εσυ..😂

Τι υπονοείς  φίλε Μπάμπη??? σόρρυ υυυ για το οφ τοπικ φίλοι μου...

IMG_20211226_231213.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωωω .....αλκοόλ φουλ βλέπω στη φωτογραφία! Εγώ όμως ζω για τη στιγμή που θα με σώσει από τα χιόνια ένας σκύλος Αγίου Βερνάρδου κάπου κοντά στο Σύνταγμα, πίνοντας από το βαρελάκι του.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, North _ Walker είπε:

Τι υπονοείς  φίλε Μπάμπη???

IMG_20211226_231213.jpg

Εγωωω;;  απολύτως τίποοτα κυρ Κώστα....Αύριο λεω που θα δεις τους χάρτες με άλλο μάτι,  τι θα πιείς ρε;;;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εγωωω;;  απολύτως τίποοτα κυρ Κώστα....Αύριο λεω που θα δεις τους χάρτες με άλλο μάτι,  τι θα πιείς ρε;;;;;

Μπάμπη αύριο έχω δουλειά αααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Αδιάφορα λέγοντας; Μιχάλη ; για ποιόν;;   ενω χθες ας πούμε είχαν ενδιαφέρον ;;

Δεν απαντώ στην ερώτηση. Να βρεις μόνος σου την απάντηση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ελπίσουμε απλώς μετά το τραγικό 10 ήμερο να πάμε σε αντίστοιχη εξισορρόπηση και όχι σε χαλαρές Φθινοπωρινές καταστάσεις. Καλό βράδυ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξαναλεω για 1000 φορα οτι ο ατλαντικος ειναι ψοφιος και οι χαρτες εκτος τοπου και χρονου.καπου αρκετα κοντα χρονικα ο αζορ θα διασπασει αυτο τον ασθενικο ατλαντικο και θα φανει η ψυχρη εισβολη..ο καιρος πλησιαζει.περιμενα μεσα στο σκ οτι ηδη θα φαινοταν καθαρα σχετικα κατι τετοιο αλλα μολις στα 12αρια αρχισε κατι να αχνοφαινεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ξαναλεω για 1000 φορα οτι ο ατλαντικος ειναι ψοφιος και οι χαρτες εκτος τοπου και χρονου.καπου αρκετα κοντα χρονικα ο αζορ θα διασπασει αυτο τον ασθενικο ατλαντικο και θα φανει η ψυχρη εισβολη..ο καιρος πλησιαζει.περιμενα μεσα στο σκ οτι ηδη θα φαινοταν καθαρα σχετικα κατι τετοιο αλλα μολις στα 12αρια αρχισε κατι να αχνοφαινεται 

Βαγγλεη θα το φέρουμε; ;;; μακάρι φιλε και γω λεω οτι θα σηκωθεί μονο μη μας το χαλάσει καμια κουτσουλια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα το κοπανήσει τον προσηνεμο οσο παει και σε κάθε ραν πιο δυτικα ερχεται και με τάσεις αναδίπλωσης 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα το κοπανήσει τον προσηνεμο οσο παει και σε κάθε ραν πιο δυτικα ερχεται και με τάσεις αναδίπλωσης 

στις 200 τοσες ωρες ευχης εργον ειναι να κοπανησει προσηνεμο.οσο πιο μεγαλο τοσο πιο καλα.με πιανεις?😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

στις 200 τοσες ωρες ευχης εργον ειναι να κοπανησει προσηνεμο.οσο πιο μεγαλο τοσο πιο καλα.με πιανεις?😎

Παρ ολίγον χαχαχα..πάντως φτιάχνουν ξεκαθαρα οι χάρτες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, stathis2b είπε:

Αχ, στο τσακ ήταν το 18άρι ΝΑΤΟ μπουμπουνήσει 

Έλα αυτα γίνονται ...το τρεχει δικός μας μεχρι τις 200 ώρες και μετα πηγε να δει σορβαιβορ και έβαλαν έναν ιμάμη να το τρέξει....ιδού τα αποτελέσματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν απαντώ στην ερώτηση. Να βρεις μόνος σου την απάντηση.

Σε ρώτησα χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας, διότι εσυ είσαι γνωστης του αντικειμένου εφόσον το σπουδάζεις κιόλας... Ομως όσο σπουδαίος κι αν γίνεις, που στο εύχομαι, θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το ήθος και η ευγένεια είναι χαρακτηριστικά που κάνουν την διαφορά στον άνθρωπο.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Σε ρώτησα χωρίς καμία διάθεση ειρωνείας, διότι εσυ είσαι γνωστης του αντικειμένου εφόσον το σπουδάζεις κιόλας... Ομως όσο σπουδαίος κι αν γίνεις, που στο εύχομαι, θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το ήθος και η ευγένεια είναι χαρακτηριστικά που κάνουν την διαφορά στον άνθρωπο.. 

Μπάμπη αστα αυτα και ελα να τον φέρουμε....εδώ άρχισαν  να αποκτούν οι χάρτες ενδιαφέρον και εξαφανίστηκαν ολοι ,, προχθές γεμάτο ηταν και βλέπαμε ζωνικη...πες στο φίλο μας να αφήσει το σορβαιβορ και να πα3ι να συνεχισει το τρεξιμο ευκαιρια είναι κόλλησε χααχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπάμπη αστα αυτα και ελα να τον φέρουμε....εδώ άρχισαν  να αποκτούν οι χάρτες ενδιαφέρον και εξαφανίστηκαν ολοι ,, προχθές γεμάτο ηταν και βλέπαμε ζωνικη...πες στο φίλο μας να αφήσει το σορβαιβορ και να πα3ι να συνεχισει το τρεξιμο ευκαιρια είναι κόλλησε χααχαχ

Εγω και εσυ τα λέγαμε μέρες οτι θα αλλάξουν οι χάρτες...Συνεχίστε χωρίς εμένα Αντώνη.... Το ίδιο είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Εγω και εσυ τα λέγαμε μέρες οτι θα αλλάξουν οι χάρτες...Συνεχίστε χωρίς εμένα Αντώνη.... Το ίδιο είναι

Τρελός είσαι η παρέα και το ταξίδι μετράει....δε με νοιάζει καν αν θα χιονίσει....Κάποιος με θύμισε προχθές εδώ ότι υπάρχουν πιο σπουδαία πράγματα 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασχετα με το τι ζηταμε,ειναι ανησυχητικη η εικονα στα 500αρια στο βορειο ημισφαιριο για τετοια εποχη και χωρις ΑΣΘ στην στρατοσφαιρα.Δεν το αναλυω παραπανω για να μη ξεφυγει η συζητηση απο το θεμα μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...