Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο @Κώστας. μάς στέλνει απλόχερα την αγάπη του από την Αγγλετέρα ♥️

gens-0-1-204.png

Επεξεργάστηκε από giannis.mar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To σενάριο 8 θα ήταν ο πιο γενικευμένος χιονιάς κεντροβόρειας ελλάδας μετά το 2001. Το 2010 ήταν επιλεκτικά σε κάποιες περιοχές, το 2012 δυτικά της θεσσαλονίκης,το 2017 δεν ήταν κανά σοβαρό χιόνι πέρα από ανατολική μακεδονία (για τα στάνταρ της καβάλας πχ),το 2019 η θεσσαλονίκη είχε το ίδιο μην είχε και παραπάνω από τη φλώρινα,άλλες περιοχές δεν είχαν καθόλου

gens-8-1-192.png

gens-8-2-192.png

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

To σενάριο 8 θα ήταν ο πιο γενικευμένος χιονιάς κεντροβόρειας ελλάδας μετά το 2001. Το 2010 ήταν επιλεκτικά σε κάποιες περιοχές, το 2012 δυτικά της θεσσαλονίκης,το 2017 δεν ήταν κανά σοβαρό χιόνι πέρα από ανατολική μακεδονία (για τα στάνταρ της καβάλας πχ),το 2019 η θεσσαλονίκη είχε το ίδιο μην είχε και παραπάνω από τη φλώρινα,άλλες περιοχές δεν είχαν καθόλου

gens-8-1-192.png

gens-8-2-192.png

Το 2017 για μακεδονια εννοεις γιατι εμεις εδω 40αρι ειχαμε και δυτικη θεσσαλια 50αρι σε εκατοστα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το 2017 για μακεδονια εννοεις γιατι εμεις εδω 40αρι ειχαμε και δυτικα 50αρι σε εκατοστα

για την αριάδνη μιλάω. δεν ξέρω πόσο είχε στη λάρισα,στα τρίκαλα πχ ή την καρδίτσα ξέρω ότι ο βίκτωρας είχε το πολύ χιόνι κι όχι η αριάδνη. στη σκόπελο είχε πολύ στην αριάδνη. στη μακεδονία δεν είχε κανά σοβαρό χιόνι,κρύο είχε και απλά το θυμόμαστε εδώ σαν χιόνι γιατί ήταν το πρώτο μετά από 10 χρόνια. ήταν ιστορικό για την καβάλα όμως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλήμερα.δυτικα το αικον και πιο παχουλό Αυλώνα.καλυτερο ριντζ του α προσ βα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Καλήμερα.δυτικα το αικον και πιο παχουλό Αυλώνα.καλυτερο ριντζ του α προσ βα

Καλημεραααα,,,δε θα βγει πολύ καλό για δω,αλλά ακολούθησε τζίφος δαγκωτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Καλημεραααα,,,δε θα βγει πολύ καλό για δω,αλλά ακολούθησε τζίφος δαγκωτο

Όχι αλλά θα βγει καλύτερο για μετά θέλω να πιστεύω.μαλιστα αποκοπή και συρτοχαμηλο.νοτια μεν αλλά έχει προοπτικές

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς το ουκμο μας έδωσε κατραπακια

Δυστυχώς λιγο κράτησε η χαρά, όταν έχεις συνάχι το τζιφο αυτα  συμβαίνουν χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Δηλαδή 

Για μας γιοκ έσκασα αιγαιο.. .Και χαλαει και ο τζιφος για μας 

Τη παρε με και δίνουμε κάθε φορά σημασία στο τσαρλατανο...Εγώ δε τον κοιταω πλεον κ καθολου μονο ουκμο ευρωπαιος και τέλος,,,ούτε α ανσαμπλ τζιφου

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι  την μερίδα του λέοντος αυτή η ρημαδα η Τουρκία έλεος.και πάει και το άλλο για προσυνεμα η μου φαίνεται.καθολου δεν μου φαίνεται εκεί το πάει.στο τέλος θα μείνουμε να κοιτάμε τον αζορ.χαχαχα η μία μετά την άλλη προσυνεμες εισβολεσ.πρεπει να προμηθεύουμε αντιηλιςκα και γυαλιά ηλίου οι κέντροβορειοι μου φαίνεται.καλα χιόνια στην Κύπρο 😂😂

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...