Jump to content
teo_73

Αναφορές Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 μμ ο Πυργος με 177 ραγδαιοτητα τωρα....κουβαδες και αρκετο χαλαζι μαθαινω...1003 ετησιο και παιρνει φορα για τα 1200-1300 μμ με.αυτη την κυκλοφορια

Εδω Ζωγραφου επεσαν 5 ψιχαλες με αδιανοητες ριπες νοτια...15.2 η Τ....αναμενουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαμαρίνα - ΠΙσοδερι, 1-0 !!! Πάλλευκη με φρέσκο χιόνι η βλάχα βασίλισσα της βόρειας Πίνδου, 5-10 εκ και ρίχνει, τη στιγμή που το Πισοδέρι στο ίδια σχεδόν υψόμετρο είναι αχιονο !! Το ψύχος μπαίνει από τα ΒΔ!! Λογικά και η νέα κοτύλη χιονιζεται καλά..... Ανταπόκριση από το ΒΔ νησί που δεν έχει σταματήσει εδώ και μέρες να βρέχει και να ρίχνει καταιγίδες..! Το χειρότερο κλίμα που έχω ζήσει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλησπέρα και από μένα .....15 C τώρα και 69 % υγρασία αλλά ποιος νοιάζεται για αυτά ...... έτσι τα 'γραψα για να μην φάω bullying ......🤣😂 ......

....... είμαστε στην μπρίζα εεεεε ......??????...... φαντάσου και να περιμέναμε χιόνι ...... ε ρε γλέντια .....!!!!!!.....😂🤣 ......

..... και μια και το ανέφερα ......

...... η  προφορά του χιονιού σε όλες τις Ευρωπαικές χώρες .....(G.Tsavd) .....

Μπορεί να είναι εικόνα χάρτης και κείμενο που λέει "Snow in European languages Snjór roto-Uralic* lumi bara, sno sno sneachtd -lumi from Celtic argyos sne sniegs sneachta cHer sniegas eira snow sneeuw cHer śnieg Schnee snih cHỉr sneh neige elurra hó neve nieve snijeg zăpadă snijeg cHrሄ cHRr neu neve la neve cHer bore kar Visit viborc.com or follow @viborc on Twitter borra more"

...... με το καλό να΄ ρθει και στις πόρτες μας ......!!!!!!...... το περιμένουμε .....!!!!!!.....😍 .....

..... καλές βροχές για απόψε και αύριο και χιόνια στα ψηλότερα .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

image.thumb.png.3e9a34593676cd2f666f203107372748.pngαχχχ Σαμαρινα

http://www.forecastweather.gr/καμερεσ/μακεδονιασ/σαμαρίνα-γρεβενών.html

 

Βρέχει καλά και εδώ στην Λάρισα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

Σαμαρίνα - ΠΙσοδερι, 1-0 !!! Πάλλευκη με φρέσκο χιόνι η βλάχα βασίλισσα της βόρειας Πίνδου, 5-10 εκ και ρίχνει, τη στιγμή που το Πισοδέρι στο ίδια σχεδόν υψόμετρο είναι αχιονο !! Το ψύχος μπαίνει από τα ΒΔ!! Λογικά και η νέα κοτύλη χιονιζεται καλά..... Ανταπόκριση από το ΒΔ νησί που δεν έχει σταματήσει εδώ και μέρες να βρέχει και να ρίχνει καταιγίδες..! Το χειρότερο κλίμα που έχω ζήσει...

Φύγε απο Κέρκυρα ρε και κατεβα να πάμε Χόχλια και Αρέντα ελεος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Βρέχει Μελίσσια και μου λένε χαμό στα Βριλήσσια!!

απο που βγηκε αυτο? απο πειραια δεν βλεπω ουτε καν συννεφο προς τα εκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

ισχυρή καταιγίδα επταπύργιο θεσσαλονίκη τώρα...!!

Μπααα... Πως και έτσι? Βρέχει Σαλονικα? Καποιος φούρνος γκρεμιστηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Μπααα... Πως και έτσι? Βρέχει Σαλονικα? Καποιος φούρνος γκρεμιστηκε

Aς τα πάνε ακουσα κεραυνό και τσιμπιομουνα.....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και δυο σημερινες απο την μιση μου πατριδα..Ο Τιμιος Σταυρος,η κορφη του Ψηλορειτη ντυμενη στα λευκα...Απο το χωριο Μοναστηρακι...

Στην αλλη μου πατριδα την Κελεφα Μανης,αρχισε βροχη...

Εδω Καλλιθεα δυνατες ριπες νοτια και καποιες ψιχαλες...Πολλες αναπτυξεις στον ουρανο...Αυτα προς το παρον..

263879379_6513973128675647_5045706489779166128_n-1-3-768x1024.jpg

11.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαριά χειμωνιάτικη μέρα από το πρωί εδώ στο χωριό με συνεχόμενες σφοδρές μπόρες και 27 mm ως τώρα.

Μόλις πριν λίγο ο ετήσιος υετός έφθασε τα 1600 mm, τιμή που αποτελεί ρεκόρ ετήσιου όσο έχω καταγραφές, δείγμα της εμμονής του καιρού στη δυτική κυκλοφορία.

Τ 7,9 τώρα με άπνοια μετά τους θυελλώδεις νοτιάδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,8mm στα Μελίσσια και ψιχλαλίζει....στα Βριλήσσια έκανε μια καλή μπορα κι έχουν αρκετά νερά οι δρόμοι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει ριξει αρκετο νερο απ το πρωι στα περιξ της κερατεας-λαυριου..πριν καμια ωρα εριξε και ισχυρη χαλαζοπτωση στην πλακα κερατεας..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...