Jump to content
teo_73

Αναφορές Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βροχοθύελλα και στον Αλιμο με 8αρες ριπες. Εχω καιρο να δω τοσο ανεμο...

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απανωτοι χαμοι Ζωγραφου του 2λεπτου βεβαια κ μετα κοβει....αρκετο νερακι ΔΑΙΜΟΝΙΣΜΕΝΟΣ ΑΕΡΑΣ εφυγαν κεραιες πιατα δορυφορικα...τι ριπες ειναι αυτες ρε πωπωπω...καπου κοντα προς Καισαριανη διακοπη ρευματος εχεο μαυρισει ενα ολοκληρο μπλοκ.οπως το βλεπω αππ ψηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Φύγε απο Κέρκυρα ρε και κατεβα να πάμε Χόχλια και Αρέντα ελεος!!

❄️❄️❄️🏔️🏔️🏔️🏔️🌨️🌨️🌨️🌨️ Κατεβαίνω με τα χιόνια !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ORESIVIOS είπε:

❄️❄️❄️🏔️🏔️🏔️🏔️🌨️🌨️🌨️🌨️ Κατεβαίνω με τα χιόνια !!!!

Πες μου αν ίσχυαν όλα αυτά που λέω χρόνια τώρα για το κλίμα στο νησί Σταυρό!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχει αρχισει και δω πλεον η βροχη με καποια δυνατα ξεσπασματα..Αυτο ομως που κυριαρχει ειναι οι πολυ δυνατες ριπες ανεμου...Γινεται πραγατικα χαμος...

Δυστυχως οσο καφε κι αν ηπια,τα ματια μου δεν με κρατουν...Πηγμενος και απο την δουλεια..Παω για νανι...Ελπιζωντας απλα να με ξυπνανε ραγδαιοτητες το βραδυ...Τουλαχιστον θα γλιτωσω την κρεβατομουρμουρα..Ειχα σκοπο να την βγαλω σαλονι-μπαλκονι,μπαλκονι-σαλονι...Αλλα τελικα με κερδισε το σεντονι...🤣Καλο βραδυ φιλαρακια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εβγαλε και ηλεκτρικα κοντα μου πριν κανα μισαωρο.Ωραια νυχτια,μακαρι να συνεχισει ετσι ως το πρωι.

2.2mm εδω σ αυτο το περασμα.

image.png.7954e8fd660a551cb4f62b9bbe61acda.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52mm στο Αγρίνιο και 1422mm το 2021.....πάμε για πολύ μεγάλο ρεκόρ.....πάλι μέσα έπεσαν οι κύκλοι της ξηρασίας.....γελάνε και τα κατώγια των χωριών μας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετά δυνατός ο νοτιάς τις τελευταίες ώρες στο Κρυονέρι αν και τώρα φαίνεται να έχει μειωθεί λίγο η ένταση.  Σχεδόν 5mm από κάποια σύντομα ξεσπάσματα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν λίγο, στον δρόμο πρός το χιονοδρομικό της Βασιλίτσας στα Γρεβενά....γίνεται ένας χιονο-χαμούλης!!!

Μπορεί να είναι εικόνα φύση, δρόμος και χιόνι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...