Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το θεμα ειναι ποιος πιστευει το τζιφο να δουμε την συνεχεια αν μοιαζει με τα ενς του ευρωπαικου

Χαχαχαχα παντως ε ει ανσαμπλ ο ευρωπαιος όπως κ τζιφος τωρα καμια 6, 7 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

πηδηξαμε και την δανια και πιασαμε ολλανδια..απο που πρεπει να κατεβει τελικα..φτανει η ολλανδια?

παντως σε ολα τα μοτελα εκει στις 144 κατι γινετε κ βγαινει διαφορετικο αποτελεσμα απο αυτο που περιμενεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ρε εξήγησα μας τα πλαν σου να ξέρουμε 

Το θεμα ειναι οτι τα τρεξιματα του τζουφιου ταιριαζουν με ναο παιου και του παιου με ναο τζιφου χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάθε βράδυ να βαφτίζουμε το ψάρι κρέας όμως δεν ξέρω ρε παιδιά. Γτ κάθε βράδυ λέμε για υπερβολικά δυτικά και απλά πάει ελάχιστα πιο δυτικά. Καλό βράδυ. 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

στο πορτο δεν ξερω νικο μου..αλλα στο πορτο καρας σιγουρα😎..πληρωμενη απαντηση σε λιγο🤣

Υπάρχει και το Πορτο Λεονε στον Πειραια.... Συνδεσμος του Ολυμπιακου χααχχα

Πάντως πήγε αρκετά δυτικα για να λέμε και το σωστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Ο τζιφος εδειξε τον δρομο... απο αυριο ξεκιναει το κυνηγι του Γκαγκα η αλλιως ΕΛΠΙΔΑ ΓΚΑΓΚΑ

ΕΤΣΙ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Ο τζιφος εδειξε τον δρομο... απο αυριο ξεκιναει το κυνηγι του Γκαγκα η αλλιως ΕΛΠΙΔΑ ΓΚΑΓΚΑ

Γκάγκας 🤣🤣🤣🤣 αχαχαχχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bardaris είπε:

νομίζω είναι πολύ πιο σημαντικοί...και οτι αποτελουν κυρίαρχη μεταβλητή στην πρόγνωση...το μονο κακό ειναι οτι..αλλάζουν συνέχεια στους πρωγνωστικους χάρτες για τον φίλο που ρώτησε...εδω η σχετική αναρτηση του Κυρίου Ζιακόπουλου και στα σχόλια μιλάει για την αξία τους..http://ziakopoulos.blogspot.com/search?updated-max=2021-11-29T07:31:00%2B02:00&max-results=3&start=36&by-date=false

Φυσικα και ειναι σημαντικοι αρκει να μην παρερμηνευεται η χρηση τους.Το downstream development δεν ειναι αλλο απο την καταβαση αυλωνα στις "κατω" περιοχες του χαρτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοιταξτε το τσίρκο θα βγάλει και μυτη στη Κορσική σε λίγο ..για γέλια αυρικ το πρωι θα ναι τουρκια σιγουρα θα βαλω το μνμ μου αυτο αύριο μου πρωι να το δείτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...