Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ονειρικό για Πήλιο-Βόλο-Εύβοια-Βοιωτία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Σε έχω πει με ξεχνάς χαχαχα

Συγγνωμη χαχα κοιτα ρεαλιστικα οσο και να παλευουμε δεν βλεπω πως μπορει να βγει αξιολογος υετος πλην εσου και εμας και αν βγει και αυτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από αυτό 

gfseu-13-210.png?12

σε αυτό μέσα σε ένα ραν

gfseu-13-204.png?18

ναι είναι πολύ μακριά χρονικά αλλά τεράστια διαφορά..πως να πιστέψεις οτιδήποτε από αυτο το μοντέλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μια μέρα έκλεισε όμορφα... Το κουβάρι μαζεύει... Πάμε να πάρουμε ότι γίνεται... Και 1 πόντος στη πόρτα μου θα είναι όνειρο ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αληθεια τωρα μιλαμε για υετους στις 180 ωρες?

Ετσι.Στις 24 ωρες κοιταμε που θα ψαχνεις καμια γραμμουλα στα ens. να ξεπερναει το 1,5μμ...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η αληθεια ειναι οτι αυτοτο τρεξιμο ηταν στους αυριανους στοχους,να ετρεχε ενα μοντελο εστω και σ ενα ραν κατι τετοιο.Οποτε αναπροσαρμογη στοχων για αυριο.Ακους λοχαγε τεο?αυριο πρεπει το χειροτερο σεναριο να ειναι οριακα ιονιο και καταληξη σουπερ προσηνεμο χιονια και ολα μα ολα να σκανε απο κεντρικο εως β.ιονιο και αν ειναι δυνατον να δουμε κατι αναλογο με το 18 σε ακομη ενα μοντελο σε οποιοδηποτε ραν του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

από αυτό 

gfseu-13-210.png?12

σε αυτό μέσα σε ένα ραν

gfseu-13-204.png?18

ναι είναι πολύ μακριά χρονικά αλλά τεράστια διαφορά..πως να πιστέψεις οτιδήποτε από αυτο το μοντέλο

Το έδειξε ο Γάλλος. Οπότε έχει βάση 😂 Όπως εγώ πριν μερςς που κοίταζα Κινέζο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

παμε για μ.ο. να δουμε τι βαση εχει το κυριο.

Πλάκα μας κάνεις...Πριν 7 μερες στα προσηνεμα ο μέσος όρος ήταν μια λιμνη πανω του ςγαι 3 μερες μετα ....Δυστυχώς αυριο το πρωι θα ξυπνήσουμε οι βορειοι και θα δούμε γιατι το μοντέλο είναι παναχρηστο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ετσι.Στις 24 ωρες κοιταμε που θα ψαχνεις καμια γραμμουλα στα ens. να ξεπερναει το 1,5μμ...🤣🤣

εσυ εισαι ανετος χιονιζεσαι κ με τους 2 τυπους καιρου! μην αγχωνεσαι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λοιπον συμπολεμιστες μου κ αρχηγοι μου  πρωτη μαχη κερδηθηκε  εχουμε αλλες 3 μεχρι το βραδυ για να εχουμε ταση   παμε δυνατα  ΤΙΚ ΤΟΚ ΤΙΚ ΤΟΚ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Συγγνωμη χαχα κοιτα ρεαλιστικα οσο και να παλευουμε δεν βλεπω πως μπορει να βγει αξιολογος υετος πλην εσου και εμας και αν βγει και αυτος

καλα ειναι δυνατον κι εσυ?να μιλας για υετο???????..διαταξη και αν εβγαινε αυτη πιστεψε με θα ξεχιονιζομουν σε καμια εβδομαδα γιατι δεν θα ειχα μια ουτε δυο αλλα παραπανω χιονομερες με διαλλειματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο ΜΟ πιο δυτικά. Αν συνυπολογισουμε οτι στο 12αρι ήταν καλούτσικος για προσήνεμα (ήταν ανατολικά αρκετά δλδ με φόβο να πάει προς Τουρκία) τώρα θεωρώ οτι θα βγει μπομπα! Θα μας πιάσει πιο γεμάτα

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...