Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Γι αυτο ειπα β.ελλαδιτικο και οχι κεντροβορειο...

Με τέτοιο ναό πάντως του τζίφου θα.επρεπε να βγει τουλάχιστον πανελλαδικος χιονιάς 

nao.sprd2.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θεέ μου θεέ μου λιποθυμω!!

Πάρε με μαζι σου στη λιποθυμία σου

Ούτε εγώ δε ξερω ποσα χρονια εχουν να βγουν τέτοιες διατάξεις με τη δυτικη μακεδονια θαμμένη και το χιονοοριο τη Καλαμπάκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάρε με μαζι σου στη λιποθυμία σου

Ούτε εγώ δε ξερω ποσα χρονια εχουν να βγουν τέτοιες διατάξεις με τη δυτικη μακεδονια θαμμένη και το χιονοοριο τη Καλαμπάκα

Αν πλησίαζε και χανόταν θα πέθαινα από στεναχώρια, αν έβγαινε θα πέθαινα από ανακοπή λόγω υπερβολικής χαράς!! Τρομερό από 2 επεισόδια βέβαια.παντγς έχει πολλά καλά βλέπω!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Με τέτοιο ναό πάντως του τζίφου θα.επρεπε να βγει τουλάχιστον πανελλαδικος χιονιάς 

nao.sprd2.gif

Ο ναο του τζιφου ειναι λιγο πιο θερμος απο του ευρωπαικου...για μεγαλο πανελλαδικο υπαρχουν πιθανοτητες...θα παμε μερα μερα να δουμε αν αυξανονται η πεφτουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ο ναο του τζιφου ειναι λιγο πιο θερμος απο του ευρωπαικου...για μεγαλο πανελλαδικο υπαρχουν πιθανοτητες...θα παμε μερα μερα να δουμε αν αυξανονται η πεφτουν

Τουλάχιστον να έρθει κάτι να φύγει αυτό το σιχαμα η κιτρινιλα από τους χάρτες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Με βαση τα σημερινα οι πιθανοτητες ειναι 60 τις εκατο για β.ελλαδιτικο χιονια στο 11-16 και 25 τις εκατο για πανελλαδικο

Κώστα τα Βλέπω τα ανσαμπλ εδω και 2 μερες και είπα να ασχοληθώ αλλα βαρέθηκα για εδω ειναι απλα υπέροχα ...χαλασαμ λογκ χθες βραδυ αλλα σημερ ακια το πρωι και το βραδυ κυριως ξαναεφιαξαν ...δε θελω πολλα , μειον 2 στα 850 και συγκλιση χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα τα Βλέπω τα ανσαμπλ εδω και 2 μερες και είπα να ασχοληθώ αλλα βαρέθηκα για εδω ειναι απλα υπέροχα ...χαλασαμ λογκ χθες βραδυ αλλα σημερ ακια το πρωι και το βραδυ κυριως ξαναεφιαξαν ...δε θελω πολλα , μειον 2 στα 850 και συγκλιση χαχαχα

Χαλαρα ειναι νωρις ακομα ...στα φωτα και μετα θα φανει αν παμε για κατι η οχι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω να κλάψω για να βγουν ....Η δυτικη μακεδονια για να δει παπλαμουδα και η ήπειρος πρπειε να παλεύουμε με θερμοκρασιες οχι με υετο ....Τώρα ειναι η ευκαιρία μας ισως 

 

Screenshot_20220102-011426_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θέλω να κλάψω για να βγουν ....Η δυτικη μακεδονια για να δει παπλαμουδα και η ήπειρος πρπειε να παλεύουμε με θερμοκρασιες οχι με υετο ....Τώρα ειναι η ευκαιρία μας ισως 

 

Screenshot_20220102-011426_Chrome.jpg

ριξε ρε αντωνη και για την χιονοχαροκαμενη νυφη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ριξε ρε αντωνη και για την χιονοχαροκαμενη νυφη

Ελα βαγγελη..Και θερμοκρασιες απο κατω στα 850

 

Screenshot_20220102-012449_Chrome.jpg

 

Screenshot_20220102-012550_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κώστα τα Βλέπω τα ανσαμπλ εδω και 2 μερες και είπα να ασχοληθώ αλλα βαρέθηκα για εδω ειναι απλα υπέροχα ...χαλασαμ λογκ χθες βραδυ αλλα σημερ ακια το πρωι και το βραδυ κυριως ξαναεφιαξαν ...δε θελω πολλα , μειον 2 στα 850 και συγκλιση χαχαχα

Κατα τα άλλα δεν θα σηκωνόσουνα ..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ξύπνησαν και τα ανσαμπλ τζιφου για τις 11 και μετα 

απειρα χρονια τετοια διαφαινομενη χαμηλαρα για δυτικη μακεδονια και υπολοιπα ημιορεινα στα βορεια...αρχικα βεβαια γιατι κατι τετοιο μου θιυμιζει κατι ξεχασμενες ιστοριες στα 80ς οπου χιονιζε σε δυτικη μακεδονια και εμεις ειχαμε βροχη και κρυο και σιγα σιγα ερχοταν προς τα εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Κατα τα άλλα δεν θα σηκωνόσουνα ..🤣

Ρε βαριέμαι δε ξερω τι να κανω .....Εγώ στο χα γράψει ότι απο προχθές ημουν στο τσακ να το παρατήσω το 6,7 και ν ασχοληθώ με το 11, γιατξ φαινοταν ευνοϊκό,  αλλλα αλλαξαν τα δεδομένα για 6,7 και λεω θα χαλάσουν και τα αλλα αλλα δε χάλασαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

απειρα χρονια τετοια διαφαινομενη χαμηλαρα για δυτικη μακεδονια και υπολοιπα ημιορεινα στα βορεια...αρχικα βεβαια γιατι κατι τετοιο μου θιυμιζει κατι ξεχασμενες ιστοριες στα 80ς οπου χιονιζε σε δυτικη μακεδονια και εμεις ειχαμε βροχη και κρυο και σιγα σιγα ερχοταν προς τα εδω.

Βαγγεληηηη σεναριο 22 τζιφου δες το και μετα κοιμησου ..το γραψα και στο νικολα ...τετοια  χαμηλα αφηνουν χωρο μετα απο λίγες μέρες  και για κεντροβορεια και προσηνεμα διατάξεις..άλλααααα....

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...