Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, menidi είπε:

Τρελή διασπορά στα ensembles. Υπάρχει ελπίδα ακόμα!!!! 

Ανέβασε τα μια  αν μπορείς 

Είμαι απο κινητό, και δεν μπορώ 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως η πρόσφατη ιστορία έχει δείξει ότι γίνονται ανατροπές της τελευταίας στιγμής. Θυμάστε με τη Μήδεια τι έγινε; Έβγαλε έκτακτο άρον άρον η ΕΜΥ για θαψιμο, λίγες ώρες πριν!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, geornik είπε:

Φανταζομαι οι προσηνεμοι τουρκοι χιονοφιλοι θα εχουν βγαλει τα μαχαιρια  για το ποιος θα φαει το 50ποντο( Τραπεζουντα vs Κερασουντα vs Σαμψουντα vs Ριζουντα)

δεν εχουν λεφτα για γαλα και νερο λες να τους νοιαζει τοσο που θα ριξει 50 ποντους?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Ανέβασε τα μια  αν μπορείς 

Είμαι απο κινητό, και δεν μπορώ 

Κι εγώ από κινητό είμαι χαχαχαχα. Προσπάθησα να τα ανεβάσω αλλά δεν μπόρεσα. Κλαψ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, airfathaaaaa είπε:

δεν εχουν λεφτα για γαλα και νερο λες να τους νοιαζει τοσο που θα ριξει 50 ποντους?

Εχει πολλους χιονοτρελαμενους κ εκει...το βλεπω στις ομαδες τους στο fb

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

00αρι κ 06αρι μας θυμίζουν το πόσο ωραίο είναι να κοιτάς μοντέλα..  Τα πάντα όλα κ τίποτα.. Μητέρα φύση μου εσύ,  δεν μας αφήνεις ποτέ να σε πρεφιάσουμε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Μου κάνει εντύπωση κάνεις δε σχολιάζει ότι ο τζίφος έδωσε υετό στη Κ. Μακεδονία για αύριο το βράδυ. 

Περιοχές γύρω απ τον Αξιό και στα ΒΔ της Σαλονίκης έχουν σοβαρές πιθανότητες να δούνε χιόνι αύριο 

Λογικά δεν θα έχουμε υετό και οι θερμοκρασίες πολύ οριακές. Αλλά μακάρι καμία έκπληξη να κάνει .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η διασπορά των πλήρως διαφορετικών σεναρίων που έχει ακόμα ο τζιφος, αποτυπώνεται χαρακτηριστικά στα 500αρια. Στα μισά σενάρια τα 500αρια βυθιίζονται πολύ κάτω απο το -30 και στα άλλα μισά ανεβαίνουν στο Θεό και ο μ.ο κρατιέται στην μέση με ελάχιστα σενάρια να υποστηρίζουν πραγματικά την ενδιαμέση κατάσταση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βέβαια και τα Ensembles ξαφνικά όλα σχεδόν δίνουν χιόνι για 12 του μηνός στην περιοχή μου .

ens_image (29).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκεφτόμουν να ανέβω παικο αλλά εχω δεύτερες σκέψεις λόγω κακού δρόμου. Αν πάω σελι ή καιμακτσαλαν θα βγάλω άκρη με αλυσίδες ; Δεν έχω τετρακίνητο. Σορρυ για το οφφ 🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οριστε παιδία αθηνα 

 

graphe3_00000___23.7162_37.9795_Athens.png

Στο 500αρι φαινεται η αβεβαιοτητα στο που θα κατσει  η μπιλια τελικα

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, geod είπε:

ο δασκαλος παντω εριξε μαχαιρι  - πετσοκομα τυπου - Την Παρασκευή (14/1), δεν προβλέπεται υετός

Τι να γραψει ο ανθρωπος ρε συ την πραγματικοτητα αποτυπωνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ICELARISSA said:

Τι να γραψει ο ανθρωπος ρε συ την πραγματικοτητα αποτυπωνει...

προφανώς!! ας κανουμε ολοι ενα βημα πισω, να δουμε τι εγινε με ηρεμια!  και να γινουμε λιγο σοφοτεροι για τα μετ'επειτα.. .

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Σκεφτόμουν να ανέβω παικο αλλά εχω δεύτερες σκέψεις λόγω κακού δρόμου. Αν πάω σελι ή καιμακτσαλαν θα βγάλω άκρη με αλυσίδες ; Δεν έχω τετρακίνητο. Σορρυ για το οφφ 🙄

καιμακ κ σελι κλειστο το χιονοδρομικο ουτε με αλυσιδες, παλαιο αγιο αθανασιο εχει πετσα! παικο μονο απο την γουμενισσα ή απο ομαλο για ασφαλτο για λιβαδια αλλα δε παιζει αποχιονισμος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...