Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Δυτικότερα ΣΑΦΩΣ ο τζίφος. Πάμε για την ολική ανατροπή έως αύριο το ΠΡΩΊ.

#PAMEGERA

παω να δω τι κανουν οι φασες και οι γερακοτσιχλες καλυτερα να παρω κανα σημαδι της φυσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, geod είπε:

η φωτο προφιλ σου ειναι η Σατ για δευτερα βραδυ, τριτη πρωι - no stress : ) 

Ειναι απο 2004... Ας ριξει το 1/4 απο τοτε και θα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος... : )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, BrainA said:

ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΑΔΕΡΦΙΑ! ΓΕΝΙΚΗ ΠΡΟΣΗΝΕΜΗ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΣΗ!

Ιστορικές αναμνήσεις: Η επιστράτευση του 1974 όπως την έζησε ένας βετεράνος  της εποχής - Πτήση & ΔιάστημαΗ Πολιτική Επιστράτευση του 1943 - Αφιέρωμα - Σαν Σήμερα .grΤα σαπούνια …της επιστράτευσης (Διήγημα με αφορμή την επιστράτευση του  Ιούλη 1974) - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ - ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

μαγνησια τρυπα απο πρωι σαββατο λολολ!

ΜΗΝ κοιτας υετους απο παγκοσμια βαλε περιοχικα. Τη γενικη διατααξη κοιτας, κ ειναι καλυτερη στο 6αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιούπι μαλλον θα το δω μετά τον ευρωπαιο βελτίωσε και κ τζιφος για Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο και μου δίνει 3 πόντους χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η μπαλισα μικρυνε και μπορει να αποκοπει με μεηαλυτερη ανεση, ο αντικυκλωνας στην αγγλια χαλαρωσε λιγο και αφηνει χωρο, το ριτζ βορειοτερα φτανει ψηλοτερα στην σκανδιναβια...ολα + ο τζιφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Γιούπι μαλλον θα το δω μετά τον ευρωπαιο βελτίωσε και κ τζιφος για Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο και μου δίνει 3 πόντους χιονι

Και γω θα το δω να πέφτει τουλάχιστο έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Έπεσε το μετεοσιελ?

Ούτε αυτό δεν το πιστεύει τι μαγικά κάνει ο μάγος του Οζ Εεε σορυ ο τζιφις ήθελα να πω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι τουμπες λετε μερικοι δεν καταλαβαινω.....αφου ξερετε ποσο χαοτικες ειναι οι διεργασιες στην ατμοσφαιρα...τετοιες μετατοπισεις  100-150 χλμ σε ενα ραν δεν ειναι παραλογες και σιγουρα δεν θεωρουνται κωλοτουμπες....απλα λογο γεωμορφολογιας της ελλαδας αλλαζειι πολυ το αποτελεσμα και σας φαινεται σαν κωλοτουμπα.....αλλα μοντελικα δεν ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...