Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, έχω χαθεί με τις εξελίξεις. Τι θα γίνει τελικά στην Αττική? Αλλάζουν συνεχώς τα πράγματα?! 

Για Μεσόγεια πάνω κάτω ξέρει κανείς να μου πει τι περιμένουμε έστω με επιφύλαξη??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Frostfang8 said:

ρε παιδια τωρα ειδα ουκμο πρωινο.
εχει δυτικισει σημαντικα... εχει γουστο να κανουν ολα μια ακομα δυτικη μετατωπιση μεχρι αυριο να τριβουμε τα ματια μας

Καλώς τα παιδιά, καλώστα, 3-0.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Giannis720 είπε:

Καλησπέρα σε όλους, έχω χαθεί με τις εξελίξεις. Τι θα γίνει τελικά στην Αττική? Αλλάζουν συνεχώς τα πράγματα?! 

Για Μεσόγεια πάνω κάτω ξέρει κανείς να μου πει τι περιμένουμε έστω με επιφύλαξη??

δευτερα τριτη οι ομορφιες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην αρχισετε να αναλυετε σκανδιναβικους/σιβηρικους και λοιπα, τα βλεπω. Επαναλαμβανω, ο ΜΕΓΑΣ χιονιας ολων των εποχων για τη Χαλκιδα….

1984A62E-E54B-4DF0-86C4-E9838F69DBA8.png

A8516F42-E890-4CF3-9C58-F607E4661F76.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisions

Βλεπουμε χιονι σε ολο το λεκανοπεδιο σαββατο βραδυ.. Επισης η μιση ναξος χιονισμενη χαχα

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

100μ παγοποίηση στο Αιγάλεω και 500μ στην Αγία Παρασκευή. Γιατί γελάτε, κύριοι; 

γιατι μενω Ελευσινα! 😜

400-450 εισαι, βαλε και τα 200 υψ μη κλαις και συ εξοριστε των Παρισιων, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Καλώς τα παιδιά, καλώστα, 3-0.😂

πιστευεις οτι πραγματι μπορει να μας φερει την συγκλιση κυκλαδων , πανω στη ναττικη? για Κυριακη εννοω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Modele GFS - Carte prévisions

Βλεπουμε χιονι σε ολο το λεκανοπεδιο σαββατο βραδυ.. Επισης η μιση ναξος χιονισμενη χαχα

Νίκαια υετότρυπα;; ή φταίει η μαγκούφα η ανάλυση;;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω έχει κλειδώσει ο χιονιας στην αττικη ευβοια τουλαχιστον ..Για δευτρα τριτη ...Και είτε δείτε τα μοντελα μεχρι τοτε είτε όχι ολα θα τα πει ο ουρανός και το Αιγαίο και Τσαμπα κοιτάτε...πιστεύω γενικευμένη 10 15 ποντα ακομα και κέντρο αθηνας οι υπολοιποι γυρω γυρω πιο πολυ...καλη απολαυση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Πάρτε και έναν εικονικό στις 180+ ώρες έτσι γιατί μοιράζει απλόχερα το μεσημεριανό χαχαχα

Δεν υπαρχει τιποτα εικονικο, θα εχουμε κι αλλα χιονο-επεισοδια....keep optimism!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Δεν υπαρχει τιποτα εικονικο, θα εχουμε κι αλλα χιονο-επεισοδια....keep optimism!!

Αλοιμονο αν δε το λεγες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Πάρτε και έναν εικονικό στις 180+ ώρες έτσι γιατί μοιράζει απλόχερα το μεσημεριανό χαχαχα

ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΙΦΟ ΜΙΛΑς ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Αλοιμονο αν δε το λεγες

Αφου ισχυει κυκλοφοριακα αυτο, τι να λεμε, αηδιες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουσιαστικά αν δείτε και το ρεύμα στα 700 θα έχουμε ένα 12ωρο δυνατό από δευτέρα απόγευμα-βράδυ - μεσημέρι Τρίτης. Εκεί ο τζίφος τάζει 6-8mm. Από ποιοτικά χαρακτηριστικά είμαστε οκ, θέλουμε καλύτερη κίνηση και κλίση αυλώνα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από σχόλιο σε ανακοίνωση Καλλιάνου :

"Σταματήστε πια να αναδημοσιεύετε τον Καλλιάνο. Δε σας πιστεύουμε πια, ήδη στο Μετεό το έχουν "γυρίσει" και τελικά στην Αττική προβλέπουν μερικές σποραδικες χιονοπτώσεις/χιονόνερο. Α, και παρακαλούμε μη μας κόβετε τα σχόλια. Δυο φορές εχω προσπαθήσει να το ποστάρω αυτό και για καποιο λόγο δε με αφήνετε. "

Ου γαρ οίδασοι.....λέω εγω...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...