Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην ουσία θέλουμε η ψυχρή μπάλα να έρθει λίγο πιο ΝΔ για το μέγιστο του υετού. Από θερμοκρασίες είμαστε κομπλέ γύρω στο -9 στα 850 και επίπεδα παγοποιήσης κάτω από 400 μέτρα σταθερά.

Αν έβγαινε έτσι όπως το δείχνει τώρα πιστεύω θα ήταν ένας ισχυρότερος Τηλέμαχος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Στην ουσία θέλουμε η ψυχρή μπάλα να έρθει λίγο πιο ΝΔ για το μέγιστο του υετού. Από θερμοκρασίες είμαστε κομπλέ γύρω στο -9 στα 850 και επίπεδα παγοποιήσης κάτω από 400 μέτρα σταθερά.

Αν έβγαινε έτσι όπως το δείχνει τώρα πιστεύω θα ήταν ένας ισχυρότερος Τηλέμαχος

χωραει βελτιωσεων. εινα ιεφικτη αλλη μια τετοια δυτικιση σιγουρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Στην ουσία θέλουμε η ψυχρή μπάλα να έρθει λίγο πιο ΝΔ για το μέγιστο του υετού. Από θερμοκρασίες είμαστε κομπλέ γύρω στο -9 στα 850 και επίπεδα παγοποιήσης κάτω από 400 μέτρα σταθερά.

Αν έβγαινε έτσι όπως το δείχνει τώρα πιστεύω θα ήταν ένας ισχυρότερος Τηλέμαχος

Επειδη δεν θυμαμαι φιλε μου ο τηλεμαχος ειχε πιασει κεντρικη στερεα???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδια τωρα ειδα ουκμο πρωινο.
εχει δυτικισει σημαντικα... εχει γουστο να κανουν ολα μια ακομα δυτικη μετατωπιση μεχρι αυριο να τριβουμε τα ματια μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η άλλη λεει τα ζώδια και λέει η πανσέληνος που έφυγε εκανε τοσα και τόσα μεχρι που χιονισε στη Σαχάρα...κάθεστε και κοιτάτε μοντελα τα ζώδια δείτε και τέλος χαχχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Galanto said:

Η άλλη λεει τα ζώδια και λέει η πανσέληνος που έφυγε εκανε τοσα και τόσα μεχρι που χιονισε στη Σαχάρα...κάθεστε και κοιτάτε μοντελα τα ζώδια δείτε και τέλος χαχχαχαχ

Και στη Μηδεια ειχαμε πανσεληνο παντως.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Α ρε ντροπη...Ο καταιγιδακιας απο δευτερα σας τα λεει..Τρεις μερες πριν ολα στραβωνουν..2 μερες πριν αρχιζουν οι βελτιωσεις..ΝΟΜΟΣ..Ν ακουτε τον παππου...Και ακομα δεν εχετε δει τιποτα...Σεβασμο στη παλια φρουρα...

Σακη άλλαξε κουκούλα λέω γω και βάλε χιονοκουβέρτα στα βιντεάκια σου απο εδώ και πέρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το είπα, δεν θα ξαναδώ τα μοντέλα... Αλλά το ξανασκέφτηκα... Μου έλλειψε ο καλός Τζίφος και ήρθα... Καλώς σας βρίσκω!...πάλι🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξερω πως δεν εχουμε καν αρχισει με τα τωρινα, αλλα βλεπω πολυ μεγαλη κινητικοτητα μεχρι και τις 240 ωρες. σιγουρα δεν θα τελειωσει απο οτι φαινεται ο χειμωνας φετος νωρις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μου αρεσει που στις 0.25 Δευτερα νυχτα απο χιονι το γυριζει στο λεκανοπεδιο σε βροχη! χαχαχα

με μεταξυ αλλων επιπεδα παγοποιησης στα 100-200 μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Το είπα, δεν θα ξαναδώ τα μοντέλα... Αλλά το ξανασκέφτηκα... Μου έλλειψε ο καλός Τζίφος και ήρθα... Καλώς σας βρίσκω!...πάλι🤣

Δεν κόβεται η αρρώστια!!σαν τον τζόγο το ποτό και τις γυναίκες ένα πράγμα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

μου αρεσει που στις 0.25 Δευτερα νυχτα απο χιονι το γυριζει στο λεκανοπεδιο σε βροχη! χαχαχα

με μεταξυ αλλων επιπεδα παγοποιησης στα 100-200 μ.

Το παρατηρησα και γω χαχαχα .ότι να ναι τα χει χαμένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παπλαμουδας είπε:

μου αρεσει που στις 0.25 Δευτερα νυχτα απο χιονι το γυριζει στο λεκανοπεδιο σε βροχη! χαχαχα

με μεταξυ αλλων επιπεδα παγοποιησης στα 100-200 μ.

bugg ειναι. σοβαρα δεν παιζει να δειχνει χιονι στην θαλασσα και οχι μεσα στην αττικη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Παπλαμουδας said:

μου αρεσει που στις 0.25 Δευτερα νυχτα απο χιονι το γυριζει στο λεκανοπεδιο σε βροχη! χαχαχα

με μεταξυ αλλων επιπεδα παγοποιησης στα 100-200 μ.

100μ παγοποίηση στο Αιγάλεω και 500μ στην Αγία Παρασκευή. Γιατί γελάτε, κύριοι; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

bugg ειναι. σοβαρα δεν παιζει να δειχνει χιονι στην θαλασσα και οχι μεσα στην αττικη. 

χαχα, οχι ρε συ με τετοιες συνθηκες ριχνει μεχρι την ταφρο του Σαρωνικου (εχει ταφρο αληθεια, δε ξερω, χαχαχα)

μπορει απλα να το κρατησει;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

χαχα, οχι ρε συ με τετοιες συνθηκες ριχνει μεχρι την ταφρο του Σαρωνικου (εχει ταφρο αληθεια, δε ξερω, χαχαχα)

μπορει απλα να το κρατησει;;

μπορει και να το βελτιωσει. βλεπεις οτι εφερε την συγκλιση των κυκλαδων δυτικοτερα; 
αμα το συνεχισει μεχρι αυριο βραδυ το τροπαριο ανετα ειμαστε και το ΣΚ στο παιχνιδι. ευτυχως ειμαστε ακομα μακρυα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...