Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Παπλαμουδας είπε:

μου αρεσει που στις 0.25 Δευτερα νυχτα απο χιονι το γυριζει στο λεκανοπεδιο σε βροχη! χαχαχα

με μεταξυ αλλων επιπεδα παγοποιησης στα 100-200 μ.

..... έχει πάθει vetrigo η κάρτα γραφικών από το πέρα δώθε ..... δεν άντεξε ούτε αυτή .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απο την τριτη η ψυχρη λιμνη γινετε ενιαιο κομματι παλι...οποτε ελπιζουμε την δευτερα να παει οσο δυτικα γινετε στην ελλαδα ετσι ωστε να δημιουργηθουν οι προυποθεσεις να δημιουργηθει χαμηλο απο τεταρτη σεναριο τζεμ ουσιαστικα οσο πιο ανατολικα παει και τα ηπειρωτικα προσηνεμα δεν συμφερει ουτε και εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παιδες αν δεν ξερετε να διαβαζετε χαρτες καλυτερα ειναι να αποφευγετε να σχολιαζετε και να δημιουργιυνται εντυπωσεις.Ευχαριστω

Εννοεις εμενα φυσικα. Το εγραψα κιολας στο αρχικο ποσταρισμα μου οτι δεν εχουν καμια σχεση οι Α! Θεωρησα οτι ηταν κατανοητο το ζουμι της υποθεσης….κλιση λιμης απο ΑΒΑ προς ΔΝΔ που ειναι και το κλειδι ωστε να εχουμε ισχυρα φαινομενα. Αυτο ακριβως εννουσα και σε αυτο υπαρχουν πολλες ομοιοτητες ως εικονα και ΜΟΝΟ! Κι επειδη οπως ανεφερε κι αλλος ενας φιλος εδω, ειχε προηγηθει χιονιας νησιων Αιγαιου και προσηνεμης Ευβοιας, οπως δειχνουν οι χαρτες τωρα, η εξελιξη ειναι παρομοια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.σημερα βραδυ η πιο σημαντικη νυχτα για τα ραν...

.αυριο Παρασκευη αποχη νηστεια και προσευχη...

.και απο Σαββατο στην λαμπα.......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Εννοεις εμενα φυσικα. Το εγραψα κιολας στο αρχικο ποσταρισμα μου οτι δεν εχουν καμια σχεση οι Α! Θεωρησα οτι ηταν κατανοητο το ζουμι της υποθεσης….κλιση λιμης απο ΑΒΑ προς ΔΝΔ που ειναι και το κλειδι ωστε να εχουμε ισχυρα φαινομενα. Αυτο ακριβως εννουσα και σε αυτο υπαρχουν πολλες ομοιοτητες ως εικονα και ΜΟΝΟ! Κι επειδη οπως ανεφερε κι αλλος ενας φιλος εδω, ειχε προηγηθει χιονιας νησιων Αιγαιου και προσηνεμης Ευβοιας, οπως δειχνουν οι χαρτες τωρα, η εξελιξη ειναι παρομοια.

Δεν νομιζω να στο ειπε για εσενα αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο για νηστεία και προσευχή ακούω και όλο φόλες τρώμε τελικά. Μας έφαγε η σεμνότητα. 

Εγώ απόψε θα διοργανώσω ρωμαικό τσιμπούσι πριν τα 12αρια μπας και έρθει κάτι καλό...

Εν τω μεταξύ...."Ελπίδα" είναι το όνομα της νέας κακοκαιρίας. Γενικά πάντως έχουν μια έφεση στα αρχαία ονόματα. Τη Β φάση πάντως εγώ θα την ονόμαζα "χρυσόμαλλο δερας" (ή χρυσόμαλλο Κόγκα) λόγω της περιοχής απο την οποία ξεκινά (Μαύρη Θάλασσα - Οδησσός). Μη σας πώ και "Φιλική Εταιρεία"

Επίσης, μπήκα στην ΕΜΥ του Ιράν και είδα οτι το προ-προηγούμενο αυλώνα που χάσαμε στα βάθη της Ασίας, τον είχαν ονομάσει "Γαυγάμηλα" και τον προ-προηγούμενο (που επίσης χάσαμε)...."Δαρείο"

 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιγραμματικά θα μπορούσατε να μας πείτε τι θα πρέπει να περιμένουμε ΣΚ και από Δευτέρα. Ή θα πρέπει να περιμένουμε τα βραδινά μοντέλα?

Για λεκανοπέδιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, nikolas 2365 είπε:

Αυτό ήταν. Καλο θαψιμο

..... ήταν κρίμα να φάνε διαγώνισμα , και μάλιστα Μαθηματικά , τα παιδιά την Δευτέρα ..... 😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Εννοεις εμενα φυσικα. Το εγραψα κιολας στο αρχικο ποσταρισμα μου οτι δεν εχουν καμια σχεση οι Α! Θεωρησα οτι ηταν κατανοητο το ζουμι της υποθεσης….κλιση λιμης απο ΑΒΑ προς ΔΝΔ που ειναι και το κλειδι ωστε να εχουμε ισχυρα φαινομενα. Αυτο ακριβως εννουσα και σε αυτο υπαρχουν πολλες ομοιοτητες ως εικονα και ΜΟΝΟ! Κι επειδη οπως ανεφερε κι αλλος ενας φιλος εδω, ειχε προηγηθει χιονιας νησιων Αιγαιου και προσηνεμης Ευβοιας, οπως δειχνουν οι χαρτες τωρα, η εξελιξη ειναι παρομοια.

Δεν εννοουσα εσενα ομως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snowfriend είπε:

Επιγραμματικά θα μπορούσατε να μας πείτε τι θα πρέπει να περιμένουμε ΣΚ και από Δευτέρα. Ή θα πρέπει να περιμένουμε τα βραδινά μοντέλα?

Για λεκανοπέδιο

Μαλλον καμια πασπάλα, άντε 5 πόντους  το ΣΚ σε ορισμένες περιοχές και αρκετό χιόνι Δευτέρα Τρίτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Φιλική

Κλειστη εταιρια θα την ονομασουν γτ δεν θ ανοιξει καμια την τριτη στο λεκανοπεδιο🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Για την πρωτη η την δευτερη φαση μιλας?

Για πρώτη η δεύτερη είναι ακόμα μακριά. Αν κ πιστεύω ότι θα δει την ίδια κατάληξη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν δω τον @nikolas 2365 να ανεβάζει χάρτες με λεζάντα ΕΠΟΣ στα 12άρια, τότε για μένα είναι ταφόπλακα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, dionisis00 είπε:

Μια ερώτηση άσχετη, πέρσυ για ποιο λόγο όταν το λεκανοπέδιο θαβοταν η Ανατολική Εύβοια που έβλεπα το εξοχικό στην κάμερα είχε πέτσα ?

.... υπήρχε σύγκλιση πάνω από το λεκανοπέδιο γι'αυτό ψιλοθαφτήκαμε .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, black snow είπε:

Για πρώτη η δεύτερη είναι ακόμα μακριά. Αν κ πιστεύω ότι θα δει την ίδια κατάληξη.

Μεχρι στιγμης τα μοντελα  παντως συγκλινουν για καλυτερα αποτελεσματα (για την δευτερη φαση)

Θα φανει ομως στα  βραδινα στο που θα κλεισει η κανουλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Εχω περιέργεια αν θα στρώσει από Κηφισια και πάνω το Σάββατο ...

Καλα εγω παντως αν  εμενα αγιο στεφανο

Τωρα θα ημουν με ενα μοχιτο στο χερ,ι και θα απολαμβανα αυτο που ερχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Αν δεν δω τον @nikolas 2365 να ανεβάζει χάρτες με λεζάντα ΕΠΟΣ στα 12άρια, τότε για μένα είναι ταφόπλακα🤣

Υπομονή, ετοιμάζω μέγεθος γραμματοσειράς 100305

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...