Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Καλα εγω παντως αν  εμενα αγιο στεφανο

Τωρα θα ημουν με ενα μοχιτο στο χερ,ι και θα απολαμβανα αυτο που ερχεται

Καλά κάπως έτσι ειμαι αλλά με ρούμι σκέτο χωρίς πάγο να ταιριάζει περισσότερο με την εποχή 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Snow sick said:

Εχω περιέργεια αν θα στρώσει από Κηφισια και πάνω το Σάββατο ...

Εξαρτάται για τι ώρα... Εγώ λέω πως από αργά το απόγευμα, μόλις αρχίσει να σουρουπώνει δηλαδή και μετά, χιονοστρώσεις θα υπάρχουν τουλάχιστον από τα 150 και πάνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_attica είπε:

Εξαρτάται για τι ώρα... Εγώ λέω πως από αργά το απόγευμα, μόλις αρχίσει να σουρουπώνει δηλαδή και μετά, χιονοστρώσεις θα υπάρχουν τουλάχιστον από τα 150 και πάνω

Συμφωνώ απολυτως. Θεωρω ότι από νωρίς το μεσημέρι θα εχοθμε ολική στα υπερβορεια και μετά πιο κάτω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snow_attica είπε:

Εξαρτάται για τι ώρα... Εγώ λέω πως από αργά το απόγευμα, μόλις αρχίσει να σουρουπώνει δηλαδή και μετά, χιονοστρώσεις θα υπάρχουν τουλάχιστον από τα 150 και πάνω

Οσο νυχτώνει, η πέτσα μεγαλώνει δλδ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μαλλον καμια πασπάλα, άντε 5 πόντους  το ΣΚ σε ορισμένες περιοχές και αρκετό χιόνι Δευτέρα Τρίτη

Δηλαδή θα έχει χιονόπτωση το ΣΚ? θα το δούμε να πέφτει? Η αλήθεια είναι πως είχα απογοητευτεί από τα γραφόμενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλο το ζουμί Δευτέρα-Τρίτη για back to back ιστορικό. Το Ευρωπαϊκό αμείλικτο στα ensembles του, να δούμε πόσο θα τουμπάρει σε σύγκριση με το πως τούμπαρε για ΣΚ σε σχέση με αυτά που έδινε τις προηγούμενες ημέρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αναζητειται ΓΟΥΡΛΗΣ για να ανοιξει θεμα για την κακοκαιρια που ερχεται..εγω παντως δεν το τολμαω......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, gthomasandros είπε:

αναζητειται ΓΟΥΡΛΗΣ για να ανοιξει θεμα για την κακοκαιρια που ερχεται..εγω παντως δεν το τολμαω......

 

@DIMITRIS είχες ανοίξει τότε με την καταιγίδα που είχε κάνει .. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowfriend είπε:

Δηλαδή θα έχει χιονόπτωση το ΣΚ? θα το δούμε να πέφτει? Η αλήθεια είναι πως είχα απογοητευτεί από τα γραφόμενα!

Εύλογη η απορία σου. Κι εγώ που είμαι άσχετος από χάρτες, με τα σχόλια που διαβάζει κανείς νομίζεις ότι το ΣΚ θα έχουμε πολύ κρύο και χιονόνερο μόνο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowfriend είπε:

Δηλαδή θα έχει χιονόπτωση το ΣΚ? θα το δούμε να πέφτει? Η αλήθεια είναι πως είχα απογοητευτεί από τα γραφόμενα!

Από απόγευμα Σαββάτου ότι πέφτει χιόνι θα είναι έστω και με οριακές Τ στα παραθαλάσσια, απλά δεν θα έχει πολύ υετό. Το καλό διάστημα θα είναι από απόγευμα Δευτέρας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Όλο το ζουμί Δευτέρα-Τρίτη για back to back ιστορικό. Το Ευρωπαϊκό αμείλικτο στα ensembles του, να δούμε πόσο θα τουμπάρει σε σύγκριση με το πως τούμπαρε για ΣΚ σε σχέση με αυτά που έδινε τις προηγούμενες ημέρες. 

Νομιζω αν δεν κανω λαθος οτι τα ενσεμπλες του ειναι καλυτερα απο το κυριο του

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 minutes ago, THUNDERSNOW1965 said:

..... ντροπή ....!!!!.... μας διαβάζουν και παιδιά .....

xαχαχα ενω το οτι λεμε τι μας εδωσε ο παιος ειναι καλυτερπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην κοιτάτε υετό στα μοντέλα για Δευτέρα-Τρίτη και απογοητεύεστε, λίγα δίνουν για Αττική. Το θέμα είναι ότι τότε θα έχει ΒΑ ρεύμα και μπορεί να έρθει φουλ υετός από Αιγαίο.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

αναζητειται ΓΟΥΡΛΗΣ για να ανοιξει θεμα για την κακοκαιρια που ερχεται..εγω παντως δεν το τολμαω......

 

Υπονοείς κάτι Τόμας;🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-43 στα 500 στο Αιγαίο που δίνουν κάποια σενάρια πάντως ( ΕΑΝ επαληθευτούν προφανώς, τίποτα δεν είναι σίγουρο) πρέπει να έχει να συμβεί από το 2004, έτσι; Όχι ότι περιμένω κάτι αντίστοιχο, απλά πληροφοριακά ρωτάω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μας σκοτωνει στην πρωτη φαση η πορεια του χαμηλου...με αποτελεσμα απο το βραδυ να μπαινει ΒΔ στα 850 και να μας αφηνει με το κρυο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα καλά με τις δυτικές μετατοπίσεις του τζιφου το 18αρι της Παρασκευής θα είναι έτσι

42436229_archives-1911-2-10-0-0(1).png.ae96d75457a0836b82bbf9e87cadf0a5.png

Τι είχε φτιάξει ο Θεός τότε...σκέφτομαι να το βάλω κορνίζα στο δωμάτιο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιών said:

-43 στα 500 στο Αιγαίο που δίνουν κάποια σενάρια πάντως ( ΕΑΝ επαληθευτούν προφανώς, τίποτα δεν είναι σίγουρο) πρέπει να έχει να συμβεί από το 2004, έτσι; Όχι ότι περιμένω κάτι αντίστοιχο, απλά πληροφοριακά ρωτάω

 

Καλά αν βγει το -43 στο Αιγαίο. Βλέπω περιοχές της Εύβοιας και ίσως και της Αττικής να σπάνε ρεκόρ Κύμης από Αριάδνη χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ said:

Υπονοείς κάτι Τόμας;🤣

οχι.....εγω αγαπαω ολα τα νησια.....και θελω να χιονισει και σε εσας....!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...