Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δεν ακουτε τον καταιγιδακια...Και που να δειτε τον ευρωπαιο...Σε μια ωριτσα..

Ειπαμε..Μη λιγοψυχατε ωρε...

images.jpeg

Καλά φίλε εντάξει....... 😢😢

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Στο κέντρο το Σάββατο 10cm στο δρόμο δύσκολο κυρίως λόγω υετού. Από περιφερειακό και πάνω που και λόγω εγγύτητας στο Πήλιο ο υετός είναι πάντα καλύτερος οπότε ναι εκεί μπορεί να βγει το 10ποντο.

εγω παντως το εχω στο νου μου σαν κατι τυπου 1/2/2012 αν θυμαστε οι βολιωτες.....αν βγει οπως το δειχνουν τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Έλα τζορτζ

Εισαι Καζακσταν ή εφυγες;;;;;😂

Αν εισαι μπλοκαρε λιγο με το Α την μπιλια και στειλτη πιο δω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Το icon το εχει φτιαξει εξωγηινος πολλα ετη φωτος μακρια. Γιαυτο ειναι ετσι οπως ειναι. 👽

Χαχαχαχαχα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

εγω παντως το εχω στο νου μου σαν κατι τυπου 1/2/2012 αν θυμαστε οι βολιωτες.....αν βγει οπως το δειχνουν τωρα

Δεν το θυμάμαι να σου πω 😛 Τι είχε γίνει τότε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εισαι Καζακσταν ή εφυγες;;;;;😂

Αν εισαι μπλοκαρε λιγο με το Α την μπιλια και στειλτη πιο δω

Με φαινεταινθα μείνω εδώ θα γίνω Καζάκος ....χαχαχαχα...Ούτε να παιδευομαι ουτε τιοοτα θα έρχονται ολα σε έμενα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

εγω παντως το εχω στο νου μου σαν κατι τυπου 1/2/2012 αν θυμαστε οι βολιωτες.....αν βγει οπως το δειχνουν τωρα

Λάρισα δινει την πετσουλα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, Frostfang8 said:

βορειες κυκλαδες ιστορικο χιονι παντως. με ολα τα σεναρια ειναι πολυ ευνοημενες. κριμα να μην εχουμε αναφορες να βλεπαμε τι θα γινει

έχω καταγωγή απο Άνδρο,με τετοιο χάρτη εύκολα θαβεται μεχρι το κύμα.

θα σας μεταφέρω οτι μου μετα΄φερουν οι μπαρμπαδες στο χωριό 😛

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Προχθές είδα δύο μαυρογατες.. η μια διέσχιζε το δρόμο, από τα αριστερά προς τα δεξιά και η άλλη σκαρφάλωνε ένα δέντρο...... μας δίνουν καμία πληροφορία;; Τις δύο φάσεις του χιονιά μόνο μη συμβολίζουν....... φτου φτου φτου

Πέρα απ' τη πλάκα όλα καλά θα πάνε ... προσωπικά είμαι αισιόδοξος για τη Δευτέρα - Τρίτη...... απλώς θα ήταν πιο safe, στη παρούσα φάση να βελτιωνοταν όσο γίνεται η πρώτη, διότι η δεύτερη δεν είναι δεδομενη ακομη....

Όπως και να 'χει ... χάνουμε τη μάχη.. με τίποτα δε θα χάσουμε όμως το πόλεμο.. να το γράψω κι εγώ..

ΑΙΡΧΑΙΤΕ !! .. θέλει δε θέλει για έτσι θέλουμε!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Δεν το θυμάμαι να σου πω 😛 Τι είχε γίνει τότε;

ο σταθμος στην αγια παρασκευη κατεγραψε 4,6 χιλιοστα απο τα οποια βεβαια τα 2 ηταν απο χιονοπτωση που ακολουθησε το μεσημερι χωρις να στρωθει με +2......εεε τοτε απο τις 2 το βραδυ μεχρι 9 το πρωι εριχνε ποτε ασθενως ποτε πιο πυκνα με 0 και -1 με χιονοστρωση ~5 εκ....μεσα στην πολη δεν ειχε ο δρομος χιονι....εδω πευκακια ειχα 5-7 εκ και ο δρομος στο πικ ~2 εκ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα πραγματικα με τετοιους χαρτες που τους βλεπουμε σπανια γκρινιάζουν κάποιοι με ξεπερναει...ασχετα με το τιβθα γινει τελικα...vamoooooossss

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε περιπτωση που στραβώσει το πραγμα..

ΣΟΚ : δείτε πως είναι σήμερα γνωστοί καιρόφιλοι μετα απο μακροχρόνιες φάπες!!1!!11ERUJcnUWkAU6UQP.jpg.24b8eb50c85d63347e57851e8e50f879.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

PREHISTORIC KOGAS HEADING TO GREECE. END

Δεν καταλαβαίνει από ανατολικά μπλοκ ο κογκας Κωστή 

ΑΙΡΧΑΙΤΕ 

d1p71c.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θέλουμε 150-200χλμ πιο νοτιοδυτικά τον αυλώνα απο εκέι που τον δείχνει το πρωην μοντέλο στις 60ώρες.Προλαβαίνουμε?Ανετα νομίζω. Πάμε γερά να το φέρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, south coast said:

θέλουμε 150-200χλμ πιο νοτιοδυτικά τον αυλώνα απο εκέι που τον δείχνει το πρωην μοντέλο στις 60ώρες.Προλαβαίνουμε?Ανετα νομίζω. Πάμε γερά να το φέρουμε

Αυριο στο 0ζ θα εχει γινει αυτο... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Dim_pas είπε:

έχω καταγωγή απο Άνδρο,με τετοιο χάρτη εύκολα θαβεται μεχρι το κύμα.

θα σας μεταφέρω οτι μου μετα΄φερουν οι μπαρμπαδες στο χωριό 😛

 

εδω ολες οι live cam του νησιου ... 🙂🙂🙂🙂 να υπαρχουν just in case.....

https://chryssa.leosoft.gr/noflash.html

Επεξεργάστηκε από Stavkon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, south coast είπε:

θέλουμε 150-200χλμ πιο νοτιοδυτικά τον αυλώνα απο εκέι που τον δείχνει το πρωην μοντέλο στις 60ώρες.Προλαβαίνουμε?Ανετα νομίζω. Πάμε γερά να το φέρουμε

Φαγωθηκες εσύ με την Α φάση.  Βρε εσύ δεν είχες βάλει ταφόπλακες; Χαχαχαχα. Θα έρθω ρε Άνω Γλυφάδα Τετάρτη με γκρέιντερ να σε απεγκλώβισω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...