Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά χιόνια Στο Αιγαίο σύμφωνα με ευρωπαιο... Σποράδες, Κυκλάδες, Κρήτη  και λοιπές παραδοσιακές χιονομανες🤣😡φίλοι Αθηναίοι, βοιωτοι κτλ δε σας βλέπω καλά..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ενταξει σε καταλαβαίνω έχεις μια άποψη 

Αλλά  αν ήταν έτσι ρε συ Κώστα να μην καθόμαστε να βλέπουμε τα μοντέλα και να διαβάζουμε τα χαρτιά 

Τεσπα προχωράμε 

Σπυρακο..Εκει που εχουνε καταντησει τα μοντελακια μας..Χιλιες φορες ΤΑΡΩ...Πιο ευκολα θα μου δειξουν αυτα τον καιρο παρα ο τζιφος..🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, thesprotos said:

Καλά χιόνια Στο Αιγαίο σύμφωνα με ευρωπαιο... Σποράδες, Κυκλάδες, Κρήτη  και λοιπές παραδοσιακές χιονομανες🤣😡φίλοι Αθηναίοι, βοιωτοι κτλ δε σας βλέπω καλά..... 

και αυτοι εχουν δικαιωμα στο ονειρο - ΕΙΔΙΚΑ αυτοι, θα ελεγα  : ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 minutes ago, Snowstorm said:

Δεν έχω διαβάσει τις προηγούμενες σελίδες αλλά να πω ότι στα ensembles πέταξε μυτούλα ο Τζίφος στον υετό για Κυριακή που την είχε εντελώς χαμένη. Δεν θα πρέπει δηλαδή να θεωρείται ακόμα χαμένη ασχέτως του τι έδειξε το κύριο. 

Από αυτό:

image.png.5d210bfb304c65edb78c8cc2375ad072.png Πήγαμε σε αυτό, δεν το λες και βελτίωση...

image.png.5924067fd68a3887266bb54dfa7edc21.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Παπλαμουδας said:

διαγραμμα 500 για Αττικης για Δευτερα-Τριτη: μελη απο -42 ως -24. δλδ ή ολα ή φολα.

1992, καιρος για αγροτες και ταρατσα καλυτερος τροπος για ψυχοφθορά! χαχαχα 

Εγω μεσα. Παμε να τα παρουμε όλα ή φολα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Σπυρακο..Εκει που εχουνε καταντησει τα μοντελακια μας..Χιλιες φορες ΤΑΡΩ...Πιο ευκολα θα μου δειξουν αυτα τον καιρο παρα ο τζιφος..🤣

Ναι σίγουρα έχουν τεράστια διχογνωμία και αστάθεια μεταξύ τους 

Αλλά δεν μπορώ να βάζω από τόσο νωρίς ταφόπλακες επειδή σήμερα χάλασαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

όχι και φιάσκο, κάνα -10 θα το πιάσει η πεδιάδα, έχουν να δουλέψουν οι υδραυλικοί φουλ 😛

χαχα παλι το χειροτερο δυνατο σεναριο για κεντρικα,ποσο ακομη να χαλασει??Πιστευω απο αυριο θα αρχισει να βελτιωνεται εστω και λιγο...Πεσανε πολυ τα στανταρ μας παντως,αν κανει καμια πετσα στη πολη θα ειμαι απολυτα ικανοποοιημενος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν παραπήγε γενικά ανατολικά για τη 2η φάση το Ευρωπαικό. Πήγε σε σχέση με το χθεσινό του , αν και μιλάμε για διαφορετικές ώρες. Στην πραγματικότητα, αυτή τη στιγμή φαίνεται να υπάρχει απόλυτη σύγκλιση των μοντέλων για τη 2η φάση. Εβαλε τους χάρτες και ο Νικόλας πριν 3 λεπτά.

Εγώ προσωπικά θεωρώ οτι η Κυριακή έχει ψωμί. Θα στρώσει χιόνι και σε εμάς εδώ και απο Δευτέρα έρχεται ο κανονικός Κόγκας.

Και αν δεν έρθει, δεν θα πεθάνουμε κιόλας. Αλλα μου φαίνεται αδιανόητο να βάζουμε ταφόπλακες, ακόμα και για την κυριακή, πόσο μάλλον για τη Β φάση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα ειναι μακρια οι 144 ωρες. Χθες εδειχνε μισο με 1 μετρο στη βορεια ελλαδα με το τρεξιμο του και το χαρτη των 144 ο σκουπιδαιος.

Αν οχι σας περιμενουμε ολους στο αλλο θεμα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα στο ευρωπαικο δεν κάνει καν την αποκοπή που θέλουμε στην επόμενη φάση 

Μακράν το χειρότερο τρέξιμο από όλα σήμερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ταφόπλακα ο παίος για τη δεύτερη φάση. Μεγάλος νικητής μαζί με το UKMO γενικά. Όταν ο τζίφος και το gem ψάχνανε αυλώνες στην Αδριατική και στο Νότιο Ιόνιο αυτοί επέμεναν για Τουρκία και Ανατολικό Αιγαίο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ σιγουρος ο Κολυδας για τη φαση της Δευτερας-Τριτης.

και φαινοταν και νηφαλιος ρε ******! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...