Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να βγει 2η φάση (οπουδήποτε, δεν λέω μόνο για εδώ) θέλουμε τα σκούρα μπλε να μείνουν πάνω απ' τη χώρα και να μην φύγουν ανατολικά;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Μεχρι να την διαλυσουν και αυτη μεχρι αυριο ελεος φετος πραγματικα να πουμε με το ανατολικα και την τουρκια

Συγνωμη αλλά αυτο που κάνεις σε όλα τα τελευταία σου ποστ το θεωρώ απαράδεκτο από μέρους σου 

Βγαζεις μια σίγουρια λες και ξέρεις από τώρα τι θα γινει 

Αν είναι δυνατόν πια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάντε το απλούστατο πείραμα! 
Αδειάστε το μυαλό σας κ σκεφτείτε πως ανοίγετε/βλέπετε μετά από καιρό χάρτες π.χ. το 12άρι!
Και πείτε τι θα λέγατε!!!
εγώ: βλέπουν καλά τα ματάκια μου? (και προφανώς χαρά κ μόνο χαρά!)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Μεχρι να την διαλυσουν και αυτη μεχρι αυριο ελεος φετος πραγματικα να πουμε με το ανατολικα και την τουρκια

και φυσικα αν γινει κατι τετοιο με Τουρκιες,τελιωνουν και οι ελπιδες για νυφιτσες και νοτιαδοχιονα..Κινδυνευει να βγει μεγαλο φιασκο για ΚΒ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Συγνωμη αλλά αυτο που κάνεις σε όλα τα τελευταία σου ποστ το θεωρώ απαράδεκτο από μέρους σου 

Βγαζεις μια σίγουρια λες και ξέρεις από τώρα τι θα γινει 

Αν είναι δυνατόν πια 

Την αποψη μου λεω ρε συ και απ οτι βλεπεις δεν εχω πεσει και εξω ως τωρα...εγω να φτιαχνουν θελω οχι να χαλανε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή η δεύτερη φάση είναι αιώνας μακριά καιρικά, εγώ αποχωρώ από το σχολιασμό χαρτών και θα τα πούμε ξανά το Σάββατο, εάν και εφόσον έχει μείνει κάτι για Δευτέρα - Τρίτη.

Καλή συνέχεια σε όσους έχουν κουράγιο.

Υ.Γ. Δυστυχώς οι πρωινοί μου εφιάλτες για το σ/κ πήραν σάρκα και οστά... 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Την αποψη μου λεω ρε συ και απ οτι βλεπεις δεν εχω πεσει και εξω ως τωρα...εγω να φτιαχνουν θελω οχι να χαλανε

Ενταξει σε καταλαβαίνω έχεις μια άποψη 

Αλλά  αν ήταν έτσι ρε συ Κώστα να μην καθόμαστε να βλέπουμε τα μοντέλα και να διαβάζουμε τα χαρτιά 

Τεσπα προχωράμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Μπουτβαλ είπε:

Ο πεος παλι πεος για τα βορεια 

Ο χειμώνας για εμάς στράβωσε όταν φάγαμε 48μμ με 1 βαθμό τον δεκέμβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

και φυσικα αν γινει κατι τετοιο με Τουρκιες,τελιωνουν και οι ελπιδες για νυφιτσες και νοτιαδοχιονα..Κινδυνευει να βγει μεγαλο φιασκο για ΚΒ.

όχι και φιάσκο, κάνα -10 θα το πιάσει η πεδιάδα, έχουν να δουλέψουν οι υδραυλικοί φουλ 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Panagiotis είπε:

Φολααααα 

FAB8C9F5-1845-49F0-B089-7B79C25A94BE.png

να μου δειξεις αυτο το χαρτη στις 48 ώρες και να γραφεις επός, τοτε δυστυχως θα εχει αξια, τωρα είναι απλα σεναριο με μικρες πιθανοτητες επιβεβαιωσης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαγραμμα 500 για Αττικης για Δευτερα-Τριτη: μελη απο -42 ως -24. δλδ ή ολα ή φολα.

1992, καιρος για αγροτες και ταρατσα καλυτερος τροπος για ψυχοφθορά! χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Ενταξει σε καταλαβαίνω έχεις μια άποψη 

Αλλά  αν ήταν έτσι ρε συ Κώστα να μην καθόμαστε να βλέπουμε τα μοντέλα και να διαβάζουμε τα χαρτιά 

Τεσπα προχωράμε 

Δεν βλεπεις τι γινετε ρε συ μεσα σε μια μερα τα διαλυσαν ολα και προσεχε εγω δεν εχω και κανα οφελος για μενα δεν δινανε και τιποτα ουτως η αλλος .αλλα ειναι κριμα που χαθηκε σιγουρα το σαββατο για κατω...μιλαω χαθηκε για κατι πολυ καλο μην παρεξηγηθω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Δεν βλεπεις τι γινετε ρε συ μεσα σε μια μερα τα διαλυσαν ολα και προσεχε εγω δεν εχω και κανα οφελος για μενα δεν δινανε και τιποτα ουτως η αλλος .αλλα ειναι κριμα που χαθηκε σιγουρα το σαββατο για κατω...μιλαω χαθηκε για κατι πολυ καλο μην παρεξηγηθω.και για τον αστικο ιστο ετσι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...