Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εξαφάνισε όλο τον υετό από τα Γιάννενα ο τζίφος πλέον, αύξησε σε κεντρική μακεδονία όμως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο αδερφός μου θα είναι θεσσαλονίκη αυτό το ΣΚ, του αρέσει το χιόνι και είναι πολύ γουρλής. το έχετε το 10ποντο. Καλή συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασχετο.Χθες ειχαμε meeting στη δουλεια, σε γνωστο ξενοδοχειο της πολης οπου εργαζομαι.Πως το φερε η κουβεντα, ανεφερα οτι θα χιονισει αυριο και ζητησα επιπλεον ατομα στις βαρδιες. Η διευθυντρια με κοιταξε περιεργα και με υφος αποριας (ειναι ξενη) στραφηκε προς το κινητο της στην εφαρμογη καιρου του iphone.Λεει: εδω βλεπω νερο, δηλαδη βροχη.Ο καιρος εξω ειναι πολυ καλος, δε θα χιονισει, στην ελλαδα χιονιζει πολυ σπανια λεει.Δε μιλησα, ηθελα μονο να γελασω.Και το κακο ειναι οτι δουλευω αυριο!! Τι να της πεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, George Trilofianos said:

Ασχετο.Χθες ειχαμε meeting στη δουλεια, σε γνωστο ξενοδοχειο της πολης οπου εργαζομαι.Πως το φερε η κουβεντα, ανεφερα οτι θα χιονισει αυριο και ζητησα επιπλεον ατομα στις βαρδιες. Η διευθυντρια με κοιταξε περιεργα και με υφος αποριας (ειναι ξενη) στραφηκε προς το κινητο της στην εφαρμογη καιρου του iphone.Λεει: εδω βλεπω νερο, δηλαδη βροχη.Ο καιρος εξω ειναι πολυ καλος, δε θα χιονισει, στην ελλαδα χιονιζει πολυ σπανια λεει.Δε μιλησα, ηθελα μονο να γελασω.Και το κακο ειναι οτι δουλευω αυριο!! Τι να της πεις.

Δεν της λες τίποτα εσύ.. θα της πει αύριο ο καιρός . 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλώς τον Μιχαήλ και όλα τα άλλα παιδιά εννοείται! Παιδιά η κακοκαιρία για Μακεδονία είναι έντονη γιατί ότι γίνεται θα είναι έντονο και βίαιο στην ατμόσφαιρα γι αυτό και τα μοντέλα δεν μπορούν να προσδιορίσουν τα χιλιοστά...λογικά εκεί που θα έχει τα αξιόλογα φαινόμενα εκεί θα ρίξει και αρκετά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 minutes ago, George Trilofianos said:

Ασχετο.Χθες ειχαμε meeting στη δουλεια, σε γνωστο ξενοδοχειο της πολης οπου εργαζομαι.Πως το φερε η κουβεντα, ανεφερα οτι θα χιονισει αυριο και ζητησα επιπλεον ατομα στις βαρδιες. Η διευθυντρια με κοιταξε περιεργα και με υφος αποριας (ειναι ξενη) στραφηκε προς το κινητο της στην εφαρμογη καιρου του iphone.Λεει: εδω βλεπω νερο, δηλαδη βροχη.Ο καιρος εξω ειναι πολυ καλος, δε θα χιονισει, στην ελλαδα χιονιζει πολυ σπανια λεει.Δε μιλησα, ηθελα μονο να γελασω.Και το κακο ειναι οτι δουλευω αυριο!! Τι να της πεις.

δεν είπες οτι φέτος έχει ρίξει ήδη 2 φορές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γελάει ο κόσμος με τα μοντέλα για Αττική... Λιγο ακόμα πιο δυτικά και θα θέλουμε αντιηλιακό.... 

ΤΡΑΓΙΚΟ πριν 4 μέρες να μιλάμε για ιστορικό χιονια και τώρα να ψάχνουμε το χιονι ΣΤΗΝ Παρνηθα.... 

Τι να πω..... Τόσα εκατομμύρια πέφτουν για την τεχνολογική αναπτυξη των παγκόσμιων μοντέλων και το αποτέλεσμα ποιο είναι????? 

 

Τέλος πάντων... Να το χαρείτε όσο δεν πάει σε όσους πέσει το χιονακι και να βάλτε πολλές φώτο να κάνουμε μπανιστηρι οι υπόλοιποι.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, menidi said:

Εγώ πάντως αρχίζω και γλυκοκοιτάζω το ρετάλι στις 27,28/2 για Αττική χαχαχα. Ποτέ δεν ξέρεις...Αν πάει κανα -7... (με κανα θαύμα)

Άστα αυτά δεν τα θέλω.... 1 Μάρτη ξημερώματα ταξιδεύω για Θεσσαλονίκη.... Δε θέλω μπλεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα στην ομαδα..καλησπερα στο κενουργιο μας φορουμ.... το πρωτο μου ποστ...!!! ελπιζω να εχουμε ΟΛΟΙ υγεια και να ειμαστε για πολλα χρονια εδω!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εν τω μεταξύ στο Bloomberg εκτενής είδηση η ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΣΗ ψύχους και χιονιού από το παράλληλο με αμερικανούς Μετεωρολογους να λένε ότι δεν το υπολογίζουν εξαιτίας αυτού του cool bias

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σας παιδιά. Καλώς σας βρήκα. Δεν έχω γενικά πολύ χρόνο να γράφω αλλά θα είμαι ενεργό μέλος σε αντίθεση με το snowreport. Επίσης συγχαρητήρια για τον σχεδιασμό του site και είς ανώτερα.

Και καλά χιόνια αύριο σε όλους.

Επεξεργάστηκε από george-kozanh
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

53 minutes ago, k _ SABBAK said:

Σας το φερνουμε...

52565883_296110461033203_7666592575561662464_n.jpg

έχει.και.γουνακι η κουκούλα του Βαγγελη; ιστορικός στις αιγυπτιακες πυραμίδες δλδ...:classic_tongue:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, salonikatasos said:

Παράλληλο σοκ και δέος. Κύριο βελτιωμένο,αλλά θέλει κι άλλο στις θερμοκρασίες

το πε το πε ο Παπαγάλος, Τασούλη 

😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, menidi said:

Εγώ πάντως αρχίζω και γλυκοκοιτάζω το ρετάλι στις 27,28/2 για Αττική χαχαχα. Ποτέ δεν ξέρεις...Αν πάει κανα -7... (με κανα θαύμα)

δεν υπάρχει ρετάλι εκεί. προβατινα ολόκληρη στη σούβλα είναι. με -5 στα 850 παρτυ τα προσηνεμα τζάκια κλπ. που ζεις δλδ στο Τροντχαιμ; 

(σόρρυ Γείτονα δεν αλλάζει το κλίμα ξερω)😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και εδώ θέλω να θέσω το παντοτινο ερωτημα:

εγώ χιόνι στο Ασρπονερι Φθιώτιδας θα δω;

Αν ναι πόσο;

Γιατί δε.βγαινει στο τηλ ο διαιτητής κυρία Σταη;😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...