Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Sepolia7 είπε:

καμπανες βαραει ο πολυχρονης χαχαχαχαχα

Καλά....είναι κάτι σαν μόνιμος κατοικος στο κωδωνοστάσιο της Παναγιας των Παρισίων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες επειδή εγκατέλειψα λίγο από χθες την παρακολουθηση γιατί απογοητευτηκα για το σκ. Η φάση της Δευτέρας πως παει για Αττική? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Παίδες επειδή εγκατέλειψα λίγο από χθες την παρακολουθηση γιατί απογοητευτηκα για το σκ. Η φάση της Δευτέρας πως παει για Αττική? 

Ότι και να πούμε για Δευτέρα είναι λίγο... Τουλάχιστον μέχρι τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Παίδες επειδή εγκατέλειψα λίγο από χθες την παρακολουθηση γιατί απογοητευτηκα για το σκ. Η φάση της Δευτέρας πως παει για Αττική? 

 

αρχείο λήψης.jpeg

Επεξεργάστηκε από Χιών
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιών είπε:

 

αρχείο λήψης.jpeg

και μόνο που έχεις Articuno για avatar, έχεις κερδίσει τον θαυμασμό μου. Είναι το αγαπημένο μου pkmn, ο βασιλιάς του χιονιού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Nα ρωτησω κατι?

Υπαρχει σεναριο σαν αυτο που δειχνει το icon να κολλαει ο υετος στα υπερβορεια της Αττικης και σε Ευβοια? Εχει γινει αυτο σε μεγαλες κακοκαιριες? Γιατι οκ σε ρεταλια προφανως, αλλα δεν ξερω αν εχει γινει σε τετοιους χιονιαδες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι κεντροβορειοι που πήγατε ρε ...είδατε το κύριο του τζιφου και αποχωρησατε ;;;χαχαχαχα....μη πέφτετε ρε ερχεται η σειρά μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω περιμενω σαν το αυμνηστο παλιο φορουμ

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΕΣ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΧΙΟΝΙΑ

αλλιως δεν πιστευω τπτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sarris said:

Nα ρωτησω κατι?

Υπαρχει σεναριο σαν αυτο που δειχνει το icon να κολλαει ο υετος στα υπερβορεια της Αττικης και σε Ευβοια? Εχει γινει αυτο σε μεγαλες κακοκαιριες? Γιατι οκ σε ρεταλια προφανως, αλλα δεν ξερω αν εχει γινει σε τετοιους χιονιαδες

Το icon δεν το κοιτάμε καθόλου για υετό, προς το παρόν κοιτάμε τα ποιοτικά δεδομένα αυτού που έρχεται και όλα εξαρτώνται από το που θα κάτσει η αποκοπή. Αν έρθει όπως πρέπει θα τρίβουμε απλώς τα μάτια μας, ποτέ δεν θα αποτυπώσουν τα μοντέλα αυτό που θα γίνει. Το Ευρωπαϊκό βέβαια το αποτυπώνει αλλά έχουμε ακόμα πολλά επεισόδια μέχρι τότε, τίποτα δεν έχει κλειδώσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στο δελτιο της Ερτ πριν,η κορη του κυριου Ζιακοπουλου,Νικολετα Ζιακοπουλου εκανε λογο για καθολικα φαινομενα στον νομο Αττικης απο δευτερα μεσημερι εως τριτη μεσημερι,ικανα να δωσουν αξιολογες χιονοστρωσεις εως και να δημιουργησουν τοπικα προβληματα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ είμαστε!! Σάκη έδωσα ραντεβού και το τηρώ!   έχω λαλήσει απτό πρωί για επικό 18άρι!  
Βάζω τα συναφή μου, και πάνοπλος!!!
ΕΊΣΤΕ ΈΤΟΙΜΑ ΚΑΛΆ ΜΟΥ ΧΙΟΝΟΠΑΙΔΑ??
Φύυυυυυγαμε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την έβαλα πριν το 12άρι του Ευρωπαίου, την βάζω και τώρα. 

elpida-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αχχαχαχαχαχα βαράει καμπάνες όντως.κλαμα..αχχαχαχαχα

 

Καλά...στην προκειμένη περίπτωση δεν έχει και άδικο πάντως ο άνθρωπος. χαχαχχα

Με βάση τα παρόντα στοιχεία. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowstorm said:

Το icon δεν το κοιτάμε καθόλου για υετό, προς το παρόν κοιτάμε τα ποιοτικά δεδομένα αυτού που έρχεται και όλα εξαρτώνται από το που θα κάτσει η αποκοπή. Αν έρθει όπως πρέπει θα τρίβουμε απλώς τα μάτια μας, ποτέ δεν θα αποτυπώσουν τα μοντέλα αυτό που θα γίνει. Το Ευρωπαϊκό βέβαια το αποτυπώνει αλλά έχουμε ακόμα πολλά επεισόδια μέχρι τότε, τίποτα δεν έχει κλειδώσει.

ναι δεν το λεω για το icon ρωταω αν εχει γινει στο παρελθον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sarris said:

ναι δεν το λεω για το icon ρωταω αν εχει γινει στο παρελθον

Πρακτικά δεν έχει γίνει ποτέ, όταν υπάρχει τέτοιο δυναμικό αίτιο. Αν κάτσει δηλαδή ΒΑ ρεύμα στα κρίσιμα υψόμετρα δεν κολλάει τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι κεντροβορειοι που πήγατε ρε ...είδατε το κύριο του τζιφου και αποχωρησατε ;;;χαχαχαχα....μη πέφτετε ρε ερχεται η σειρά μας 

Που να είμαστε ρε συ δεν υπάρχει τίποτα.το μόνο που μπορεί να μας έρθει είναι καμία πάπια αλλά και αυτές θα προτιμήσουν τα νότια για ευνόητους λόγους χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...