Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την ακριβη θεση της λιμνης απο αυριο θα την ξερουμε καλυτερα

Μακαρι να πανε ολα καλα και η τελικη κλιση που θα παρει να μας ευνοει ακομα περισσοτερο

Αυτο αποτυπωνει και το τρεξιμο  στο 18αρι για την δευτερη φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα του ΣΚ  πιστευω πως αν μας πιασει  καλα και οχι ξωφαλτσα η υφεση της κυριακης θα νε καλυτερη απ του σαββατου για τα κεντρονοτια του λεκανοπεδιου..βλεπω περναει στο ντουκου..παμε απο σαββατο δευτερα..επισης την τριτη το μεσημερι παιζει δυνατα σοβαρη υποτροπη..

Στοχος την τριτη το πρωι να μην δουλεψουμε😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LosAlimos είπε:

 μου φαινεται δινει παραταση αυτο το τρεξιμο στα φαινομενα. ειναι λιγοτερο βιαστικος ο αυλωνας

οριζοντιες ισοβαρεις φιλε μου, αυτο ειναι το μυστικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπον μια συνοψη

ΣΚ λιγακι χειροτερο

Δευτερα κα μια μεταβολη σοβαρη

Τριτη βελτιωση σημαντικη με παραταση φαινομενων

τρομαξα στην αρχη αλλα το προσημο ειναι +

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγει τοσο οριζόντιο όλος ο ηπειρωτικός κόσμος απο δυτικη μακεδο ια μεχρι στερεά θα χει υετο οχι τιποτα φοβερο οσο οι κοντα στη θάλασσα τοσο καλυτερα αλλα θα χει παντου υετο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα ξαναπώ και ζητάω συγνώμη αν κουράζω ΑΛΛΑ μην ξεγράφουμε το ΣΚ θα δούμε πολλά ανα περιοχές στην Αττική! Με τέτοια δυναμική είναι απρόβλεπτο τι θα κάνει, επίσης αυτό που λένε κάποια από τα παιδιά για στατιστικό λάθος παίζει πολύ... όλα ανοιχτά είναι για ΣΚ!!!!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να γράψω θέλω, Σ'αγαπώ πολύ.... - Νύχτα πάρτ(ο)  το σκέφτομαι συχνάααα!! το 18άρι φυσικά... 
Του το αφιερώνω!!!!     πιο καρφί (δεν) γίνεται!!!   γίνεται ξουράφι το αυριανό.. μπαααααμ κατακέφαλα!!!
Σάααακηηη ουουουουουουο.. φιλάκιαααα... Δώσε πόνο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Έχουν τεθεί όλοι μετά από εντολή μου σε προσωρινή ανάπαυση έως τας πρωινάς ώρας της Κυριακής.

Πρέπει να μαζέψουμε δυνάμεις για την όποια συνέχεια 💪

Πάσο, αρχηγέ, απλά δεν θέλω να νιώθουν "άσχημα" οι Βόρειοι, εγώ τους καταλαβαίνω, κι ας είναι άσχετα τα ποσταρισματα μου και με χάρτες και με τα πανηγύρια των προσηνεμων συμφορουμιτων.

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αυτά που βλέπουν τα μάτια μου, θεωρώ τουλάχιστον Τρίτη και Τετάρτη, θα είναι κλειστά όλα τα σχολεία!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έδειξε το ίδιο σενάριο πρακτικά με Ευρωπαίο σε ό,τι αφορά τη διάρκεια των φαινομένων. Πολύ καλό τρέξιμο που βάζει και στο παιχνίδι και άλλες περιοχές που σημαίνει μεγαλύτερη διάρκεια και για την Αττική.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ καλυτερο που ο υετος πηγε πιο δυτικα σε αυτο το ραν

Περισσοτερη διαρκεια και καλυτερες συγκλισεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, snowmix99d είπε:

Θα ξαναπώ και ζητάω συγνώμη αν κουράζω ΑΛΛΑ μην ξεγράφουμε το ΣΚ θα δούμε πολλά ανα περιοχές στην Αττική! Με τέτοια δυναμική είναι απρόβλεπτο τι θα κάνει, επίσης αυτό που λένε κάποια από τα παιδιά για στατιστικό λάθος παίζει πολύ... όλα ανοιχτά είναι για ΣΚ!!!!!!! 

Συμφωνώ απόλυτα. Προσωπικά γ την περιοχή μου Αγ Στεφανο θεωρω ότι ΣΑββατο από νωρίς το μεσημέρι θα είμαστε με ολική. Για όσους με ξέρουν δε με ενδιαφέρει αν θάναι 3ποντο h 10ποντο αλλά θα είναι ΟΛΙΚΗηηηηηη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αν βγει τοσο οριζόντιο όλος ο ηπειρωτικός κόσμος απο δυτικη μακεδο ια μεχρι στερεά θα χει υετο οχι τιποτα φοβερο οσο οι κοντα στη θάλασσα τοσο καλυτερα αλλα θα χει παντου υετο 

Ελα χιονιζομαστε χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BillG είπε:

Πάσο, αρχηγέ, απλά δεν θέλω να νιώθουν "άσχημα" οι Βόρειοι, εγώ τους καταλαβαίνω  κι ας είναι άσχετα τα ποσταρισματα μου και με χάρτες και με τα πανηγύρια των προσηνεμων συμφορουμιτων.

Είσαι ωραίος!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι το πρώτο τρέξιμο της ημέρας που αποτυπώνει τέτοια διάρκεια υετού, Τζίφος και Ευρωπαίος έχουν συγκλίνει πλέον σε αυτό το σενάριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...