Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θεέ μου δε νιώθω καλά..το πιεσομετρο! 

Φίλοι μου, αύριο Βράδυ Ελευθέριος Βεν.

Χαιρετώ το νησί για 10+ μέρες..

Έλα μπάαααιιιιι

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παιδες και κυρίες.Για λογους ομαλης λειτουργιας του φορουμ κι επειδη δεν θελουμε να εχουμε "βαρια" τοπικς,συνεχιζουμε εδω τον σχολιασμο.Το αλλο θεμα κλειδωνεται και φυσικα μενει ως αρχειο.Χιονια πα-ντου ευχομαι μεχρι να βγει ο μηνας.ΠΑΝΤΟΥ!

ΧΜΜΜΜΜΜΜ.... !!!!!!!.......άσε τα σάπια ..... πήγες να πάρεις τη δόξα από τον Τeo_73 που έριξε και αυτός με τη σειρά το σύστημα για να πάρει τη δόξα από το ΜΥΤΙΛΗΝΙΟ που είχε πρωτοανοίξει τις Αναφορές του Ιανουαρίου ...... έτσι θα καρπωθείς όλη τη δόξα από την ΙΣΤΟΡΙΚΗ ''ΕΛΠΙΔΑ ''..... 🤣😂..... ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ .....!!!!!! ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σε σχεση με 12αρι μικρη η διαφορα για μεσημερι δευτερας που μπαινουμε στο κυριως, απλα υπαρχει μια μικρη εκπτωση στην δυναμικη της ψυχρης μπαλας και τα γεωδυναμικα που κουβαλει...το ραν για δευτερα συνεχιζει να ειναι εξαιρετικο...το ΣΚ χαλασε λιγακι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλουμε τις υπερδυνάμεις των βορείων Μιχαήλ, Βαγγέλη, Τάσο, Σώτο, Θεσπρωτός, Γκάρυ, Παιονας, Κοσμάς, Barney-sal κι όλοι οι υπόλοιποι(συγγνώμη δεν σας ξέρω όλους), πάμε, δεν πτοουμεθα!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

πειτε ρε σεις!! Εχει εκπτώσεις? Βγαινει το ίδιο? Η χειρότερο? 

τασεις σταθεροποιησης Θαναση αρα ολα καλα, αυτο ειναι ουσιαστικα τωρα το ζητουμενο χωρις να βγαζουμε παχυμετρα οπως καμια φορα και ο ιδιος κανω.

και ετεροχρονισμενα Πολυχρονος με Υγεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

Θέλουμε τις υπερδυνάμεις των βορείων Μιχαήλ, Βαγγέλη, Τάσο, Σώτο, Θεσπρωτός, Γκάρυ, Παιονας, Κοσμάς, Barney-sal κι όλοι οι υπόλοιποι(συγγνώμη δεν σας ξέρω όλους), πάμε, δεν πτοουμεθα!!!!!

Έχουν τεθεί όλοι μετά από εντολή μου σε προσωρινή ανάπαυση έως τας πρωινάς ώρας της Κυριακής.

Πρέπει να μαζέψουμε δυνάμεις για την όποια συνέχεια 💪

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι αυτό που είπα ότι μπορεί να δώσει και σε κεντρικότερες περιοχές φαινόμενα, πολύ καλό τρέξιμο γιατί δείχνει να πηγαίνει σε διάρκεια φαινομένων ανάλογη με το ευρωπαϊκό. Με τον υετό να ξεκινά τόσο δυτικά έχουμε περιθώρια ανατολίκευσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ονειρο...!!Επος...Μαγεια!!Αυτο που ηθελα να δω το ειδα στο 18αρι..Τρεξιμο Τσιτσιολινα θα το ονομαζα...Ωρα για αναπαυλα..Ερχονται μεγαλες μερες και νυχτες..Αν σας ξυπνησει καμια σειρηνα τη νυχτα..Μην τρομαξετε..Ουτε ασκηση για καταφυγια εχουμε ουτε πολεμο..Ο δικος μας ο Κωστης θα τις βαραει...Καλο βραδυ αδερφια...

Παρασκευη πλεον..2 και σημερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβερό σαν για Βόλο και λαμια και θεσσαλια..Όλοι οι υπόλοιποι εχου εκπτώσεις....Αλλά θα ναι ξεκαθαρα θέμα σύγκλισης αυριο αλλλα θα δειχνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ δίνει φαινόμενα και στην Θεσσαλία στις 102 ο παπατζης χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...