Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Από υετο πως πάμε για δευτέρα Τρίτη? 

Συνεχίζεται η τάση για περισσότερο υετό Δευτέρα απογευματο-βραδο από τζιφο

 

63_779GRxaw0.gif

66_779GRigw8.gif

69_779GRflw6.gif

72_779GRvih3.gif

Επεξεργάστηκε από Snowaddict
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα μπορούσε να δώσει πολλά και σε πολλές περιοχές η Ελπίδα.για την περιοχή μου τελικά μείναμε με κάτι νυφαδες χθες το βράδυ για καμία ώρα.ουτε καν ασπρισμα.με το καλό τώρα οι νότιοι να παίρνουν σειρά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παει κλείδωσε!!!Βελτιώθηκαν κι άλλο τα πρωινά!!!Ιστορική διάταξη για την Αττική,ελπίζω να ξεχάσουμε την Μήδεια τρίτη απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά !!! Τζεμαρα πήρες σοβρακα !!!! Αυτό που θα γίνει Δευτεροτριτο απολαύστε το παιδιά !!! Το περιμένουμε τόσα μα τόσα χρόνια !!! Μην κοιτάτε καν υετό στον τζιφο . Τρέχει να προλάβει τις εξελίξεις .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αλήθεια να λέγεται. Ο τζίφος πήγε προς GEM και Ευρωπαίο ακόμα και στις 2 μέρες. Έχασε την εξέλιξη το μοντελάκι. Καλό αυτό και για εμένα εδώ, ας χαρούμε ότι είναι να έρθει. Καλημέρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Καλημέρα,

Τραγικός ο τζίφος και στο nowcast.

Τα παραπάνω δίνει για 7 το πρωί σήμερα και τελικά εδώ στη Χαλκιδα έχουμε 5,3 (από 1 που δίνει).

Το ευρωπαϊκό έδινε 4 βαθμούς για 7 το πρωί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, DIMITRIS είπε:

ECG1-72.GIF?22-12

ECG0-72.GIF?22-12

Δημήτρη δεν μπορώ να διανοηθώ τι πορτοκάλια θα ρίχνει. Η διάταξη είναι ιστορική για την πόλη. Όλη η σύγκλιση πάνω μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Δημήτρη δεν μπορώ να διανοηθώ τι πορτοκάλια θα ρίχνει. Η διάταξη είναι ιστορική για την πόλη. Όλη η σύγκλιση πάνω μας.

Καλημέρα, ναι είναι καλή διάταξη για εμάς, θα δούμε στην πράξη τι θα δώσει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Όχι άλλες εκπτώσεις στις Τ από παιο γιατί μας βλέπω να παίρνουμε πεο με 1 βαθμό εδώ στο τέλος 

Όσο πιο δυτικά τόσο περισσότερες εκπτώσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και απο εδω....Εαν δεν εχουμε δραματικες αλλαγες στο nowcast, πολεις της Ευβοιας,της Βοιωτιας αλλα και της Αττικης θα δουν ισχυροτατες χιονοπτωσεις με ηλεκτρικα κατα διαστηματα...Χιονοκαταιγιδες!!!Μεγαλη διαρκεια και ενταση στα φαινομενα...Ενω καθε μερα που περνα,κερδιζουν εδαφος και αλλες περιοχες...Πριν τρεις μερες οταν τα μοντελα δεν εδειχαν ακομα αυτη τη δυτικιση,ειχα γραψει οτι μαλλον στο παρτυ μας θα συμμετασχουν και οι θεσσαλοι...😘

Καλο σκ σε ολους..Εγω τελειως απροοπτα βρισκομαι στη δουλεια..Δεν δουλευουμε τα σκ αλλα εν οψει της διαφαινομενης επιδεινωσης,το αφεντικο μου μας προτεινε να δουλεψουμε σημερα γιατι μαλλον απο δευτερα γιοκ η δουλεια..Και να παμε δηλαδη την δευτερα μαλλον θα μας πει αρον αρον να φυγουμε...Εμεις οι Αθηναιοι,ειμαστε και λιγο φλωροι με το χιονι...🤣Κο κο κο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ίσως η Αττική χρειάζεται ένα μικρό ανατολικισμα,όταν βλεπεις να μπαίνουν στο παιχνίδι περιοχές της Φθιώτιδας και της Μαγνησίας ξέρεις ότι δεν είναι καθαροαιμος Αττικός χιονιάς.Ο λογως είναι ότι ψιλοχαλαει λίγο τις Τ,θα δούμε,εγώ πιστεύω ότι δεν θα έχουμε θέμα,έχει τρομερή δυναμική το σύστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Ίσως η Αττική χρειάζεται ένα μικρό ανατολικισμα,όταν βλεπεις να μπαίνουν στο παιχνίδι περιοχές της Φθιώτιδας και της Μαγνησίας ξέρεις ότι δεν είναι καθαροαιμος Αττικός χιονιάς.Ο λογως είναι ότι ψιλοχαλαει λίγο τις Τ,θα δούμε,εγώ πιστεύω ότι δεν θα έχουμε θέμα,έχει τρομερή δυναμική το σύστημα

Το Gem πάντως είναι πιο ψυχρό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τις λίγες γνώσεις που έχω ξέρω ότι και ο επιφανειακός άνεμος μετράει πολύ στην Τ, μπορεί να κάνει τη διαφορά μεταξύ χλαπάτσας και κανονικής χιονόπτωσης όταν είσαι στο όριο για 0,5-1 βαθμό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...