Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Καλημέρα, ο Ευρωπαίος δίνει μισό χιλιοστό σε χιόνι σήμερα το βράδυ... Άντε να δούμε μήπως... Αλλά που να τον βρούμε τον υετό .

Screenshot_20220122-091727_Chrome.jpg

ακομα δεν καταλαβες οτι το θεμα χιονι σε μας τελειωσε για φετος  α ρε θανο χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Spartan said:

Η Μήδεια όμως πέρυσι ήταν ενας μήνα μετά 

Εδώ έχει προηγηθεί και μια ψυχρή εισβολή  στο μεσοδιάστημα όμως 

Ισχύει ότι μιλάμε για Ιανουάριο και αυτό έχει τη σημασία του. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Info: Τοπική αυτοδιοίκηση σύμφωνα με ενημέρωση που είχα έχει λάβει ενημέρωση να προετοιμαστεί για τουλάχιστον 70 πόντους χιόνι σε Ψαχνά και σχεδόν μισό μέτρο μέσα στη Χαλκίδα. Και τα έμαθα από ατομο έμπιστο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Για δες μια ματιά στο πρωινό ευρωπαικο.... Νυφιτσα πάει να βγάλει για 27,28...χεχεχεχε

ο παιος εμφανιζει χαμηλο στις 168 κ στις 192 το εξαφανιζει χωρις να καταλαβει κανεις γιατι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowstorm είπε:

Ισχύει ότι μιλάμε για Ιανουάριο και αυτό έχει τη σημασία του. 

Ειδικά και στο θέμα ακτινοβολίας, διάρκεια ημέρας κτλ κτλ 

Ασε που πριν την έλευση της Μήδειας είχαμε και θερμοκρασιες υψηλές για την εποχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ρε παιδια ο υετος που βγαινει σαν προβλεψη ειναι παρα πολυς...δεν ξερω πως λειτοργειτε εκει και με τι στανταρ στα 850 αλλα προσωπικα βλεπωντας ολο αυτο το μωβ πανω μου θα εκανα παρτυ μιας και δεν θα ειναι ον οφ για πολλες ωρες αλλα υετο θα εχετε απο το χαμηλο συνεχομενα οποτε δε νομιζω να υπαρχει θεμα με την καθολικη χιονοστρωση παντου συν το γεγονος οτι θα ειναι και βραδυ...

Βαγγελη, εγω λεω εδω και μερες πως ολη η φαση παρομοιαζει πολυ με το 91 που ηταν η μεγαλυτερη κακοκαιρια απ οσες εχω ζησει στη Χαλκιδα και εννοω απο το 1983 που ημουν 10 ετων τοτε. Ασυλληπτο αυτο που ειχε γινει. Ακομα και το 50% να ριξει σε συγκριση με τοτε, εγω θα ειμαι σε πελαγη ευτυχιας και χαρας! Πολλες φορες ομως ο «καιρος» κανει τα δικα του τερτιπια κι ετσι ολοι μας κραταμε μικρο καλαθι….ζητουμενο λοιπον η χιονοπτωση για καποιες ωρες ωστε να φορτωσουν οι μπαταριες μας! Οτιδηποτε περισοτερο, ευπροσδεκτο!

Να σαι καλα!

Επεξεργάστηκε από EVIA 1987!!
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σχεδόν ένα βαθμό πιο χαμηλά στα 850 για μεσανυχτα Δευτερας σε σχεση με το κυριο

EDG0-72.GIF

και λίγο πιο ανατολικά ο μ.ο. για τις ίδιες ώρες

EDG1-72.GIF?22-12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Info: Τοπική αυτοδιοίκηση σύμφωνα με ενημέρωση που είχα έχει λάβει ενημέρωση να προετοιμαστεί για τουλάχιστον 70 πόντους χιόνι σε Ψαχνά και σχεδόν μισό μέτρο μέσα στη Χαλκίδα. Και τα έμαθα από ατομο έμπιστο. 

Με αυτά που διαβάζω Νικόλα παντού νομίζω είναι εφικτότατο το 30 με 50εκ στη Χαλκίδα! Καλή απόλαυση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Info: Τοπική αυτοδιοίκηση σύμφωνα με ενημέρωση που είχα έχει λάβει ενημέρωση να προετοιμαστεί για τουλάχιστον 70 πόντους χιόνι σε Ψαχνά και σχεδόν μισό μέτρο μέσα στη Χαλκίδα. Και τα έμαθα από ατομο έμπιστο. 

Ανυπομονώ ρε Νικόλα να ακούω από εσάς να γράφετε ότι αστραφτει και κατεβαίνουν η χιονοθυελλες  νοτιοτερα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

 

.. 

Σόρυ για το διπλό ποστ 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Madsnow είπε:

Με αυτά που διαβάζω Νικόλα παντού νομίζω είναι εφικτότατο το 30 με 50εκ στη Χαλκίδα! Καλή απόλαυση!

Να είσαι καλά φίλε μου. Και 20 να κάνει έστω να ασπρίσει. Σου εύχομαι και εσένα να χιονίσει σύντομα. Έχουμε 40 μέρες ακόμα χοντρικά, άνετα γίνεται. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Ανυπομονώ ρε Νικόλα να ακούω από εσάς να γράφετε ότι αστραφτει και μπουμπούνιζει, και κατεβαίνουν οι χιονοθυελλες  νοτιοτερα 

Δευτέρα ξημερώματα ξυπνητήρι στις 8. Και ΠΑΜΕΓΕΡΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

ακομα δεν καταλαβες οτι το θεμα χιονι σε μας τελειωσε για φετος  α ρε θανο χαχα

Χαχαχχαχαχ θα κυνηγάω κάθε νιφάδα .Δεν αντέχεται να βλέπουμε τους άλλους να χιονίζονται και εδώ μόνο παγωνιές ... Πόσο ακόμη;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκουραστητε... Κοιμηθητε.... Κάντε σεξ... Δώστε παρόν σε οικογένεια φίλους κτλπ να φύγει η υποχρέωση από πάνω σας κ από Δευτέρα εξαφανιστητε.... Αυτές οι μέρες είναι δικές μας μην μας ενοχλείτε ρεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, casperakos είπε:

Ξεκουραστητε... Κοιμηθητε.... Κάντε σεξ... Δώστε παρόν σε οικογένεια φίλους κτλπ να φύγει η υποχρέωση από πάνω σας κ από Δευτέρα εξαφανιστητε.... Αυτές οι μέρες είναι δικές μας μην μας ενοχλείτε ρεεεεεεεε

Θάνο Ασκητή εσύ; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Όλοι? Ποιοι όλοι? Δεν εννοεις εμάς

τα συνορα της ελλαδας τελειωνουν στην ελαις στην πειραιως οταν μιλαμε για χιοναδες για μερικους 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Για δες μια ματιά στο πρωινό ευρωπαικο.... Νυφιτσα πάει να βγάλει για 27,28...χεχεχεχε

Ασβός είναι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...