Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά επειδή έχω μπερδευτεί. Για Αττική η β φάση χωρίς να λάβουμε υπόψην lake effect η παρατάσεις φαινομένων η υποτροπεσ ποτέ ξεκινάει τελικά και ποτέ τελειώνει σύμφωνα με αυτά που δείχνουν τα μοντέλα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, fotobilolidas said:

Καλησπέρα παιδιά επειδή έχω μπερδευτεί. Για Αττική η β φάση χωρίς να λάβουμε υπόψην lake effect η παρατάσεις φαινομένων η υποτροπεσ ποτέ ξεκινάει τελικά και ποτέ τελειώνει σύμφωνα με αυτά που δείχνουν τα μοντέλα;

Δευτέρα μεσημέρι με Τρίτη πρωί η Αττική... μία φάση υπάρχει αυτή... τα σημερινά ήταν ασήμαντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Με το "φράγμα" της Εύβοιας μπροστά μας πιστεύετε ότι η Αταλάντη Φθιώτιδας θεωρείται προσήνεμη? Βλέπω μοντέλα που για Δευτέρα προς Τρίτη μας δίνουν καλές πιθανότητες για χιονόπτωση αλλά κάτι μου λέει ότι, ειδικά σε αυτή την περίπτωση, μόνο προς τα ΠΑΝΩ θα πάνε τα εκατοστά παντού. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ξέρετε το τραγούδι ατμόσφαιρα ηλεκτρισμένα?τροποποίησα λόγο το ρεφρέν:

Η ατμόσφαιρα είναι παγωμένη,

Καμία νυφαδα δεν θα πάει πια χαμένη,

Θα στρώσει πάνω στα χορτάρια,

Στους δρόμους και στ'αμαααξια...

Αμηχανία,αμηχανία...

να πέφτεις εσύ ,να σε κοιτωωωω...... 

Να βάλετε και την μουσική αποκρουση

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά, μόλις διάβασα ότι πριν μια εβδομάδα έγινε έκρηξη στο ηφαίστειο Τόνγκα που θεωρείται η μεγαλύτερη έκρηξη ηφαιστείου των τελευταίων 30 χρόνων. Ποια ήταν η προηγούμενη; Μα φυσικά του Πινατούμπο που προκάλεσε τον τελευταίο ηφαιστειακό χειμώνα και το τελευταίο back to back ιστορικών χιονιάδων στο λεκανοπέδιο. Δεν είναι ακόμα βέβαιο αν η έκρηξη του ηφαιστείου Τόνγκα θα επηρεάσει με τον ίδιο τρόπο το κλίμα καθώς ήταν πιο σύντομη αλλά ίσως δούμε την αποτύπωση του φαινομένου στους χάρτες του χειμώνα που υπολείπεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowstorm said:

Παιδιά, μόλις διάβασα ότι πριν μια εβδομάδα έγινε έκρηξη στο ηφαίστειο Τόνγκα που θεωρείται η μεγαλύτερη έκρηξη ηφαιστείου των τελευταίων 30 χρόνων. Ποια ήταν η προηγούμενη; Μα φυσικά του Πινατούμπο που προκάλεσε τον τελευταίο ηφαιστειακό χειμώνα και το τελευταίο back to back ιστορικών χιονιάδων στο λεκανοπέδιο. Δεν είναι ακόμα βέβαιο αν η έκρηξη του ηφαιστείου Τόνγκα θα επηρεάσει με τον ίδιο τρόπο το κλίμα καθώς ήταν πιο σύντομη αλλά ίσως δούμε την αποτύπωση του φαινομένου στους χάρτες του χειμώνα που υπολείπεται.

Μονο το νοτιο ημισφαιριο και αν . Εχουν ηδη βγει papers

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από την ηλιολουστη Καλαμαριά, συνεχίζω να μπαίνω σε αυτό το τόπικ, καθαρά λόγω μαζοχιστικής διαταραχής προσωπικότητας.

Έλα όμως που πήρε το μάτι μου κάτι για πιθανή έκπληξη στη Θεσσαλονίκη. 

Επειδή είμαι καλός στο να διαβάζω το φλυτζάνι, τα χαρτιά, την παλάμη, τον κρισναμούρτι και τον γιάλομ αλλά όχι να διαβάζω τζίφους-τζεμ-παίους, παρακαλώ για τα φώτα σας .

Επεξεργάστηκε από dodoni
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...και επειδή από αύριο ο πόλεμος των πόντων θα είναι αδυσώπητος,μας εύχομαι να μας ρίξει από 18cm που είναι και ο μέσος όρος 😉 για να το φχαριστηθούμε όλοι και άντρες και γυναίκες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις πολυ μακρινες ωρες +174h ο υετος στο βορειο ιονιο και ηπειρο με πιθανοτητες χιονοπτωσης για Γιαννενα..Εχουμε πιθανοτητες 0,001% για χιονοπτωση 😁

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

Παντως, χωρις να θελω να ανησυχησω κανεναν, φαινεται οτι εχουν καπως χαλασει οι ανεμοι στα 12hPA, ενώ παράλληλα αποδυναμώνεται και η Πανσεληνος που σε συνδυασμό με το ΑΡΗΣ-Λαμία, 0-0 συνήθως σημαινει ιστορικό.

Ξέχασες και το απλό.....μούφα Αττικα.....τέλειωσαν όλα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Λέτε να το δω Αγ Στεφανο? Πάμε για επανάληψη Μηδείας με τους τελευταίους χάρτες. Στη χειρότερη 30 πόντους εδώ, στην καλύτερη 60

Οχι και 30....5 και νασαι ευχαριστημένος.....ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ή να βάλω τις φωνές????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Παιδιά, μόλις διάβασα ότι πριν μια εβδομάδα έγινε έκρηξη στο ηφαίστειο Τόνγκα που θεωρείται η μεγαλύτερη έκρηξη ηφαιστείου των τελευταίων 30 χρόνων. Ποια ήταν η προηγούμενη; Μα φυσικά του Πινατούμπο που προκάλεσε τον τελευταίο ηφαιστειακό χειμώνα και το τελευταίο back to back ιστορικών χιονιάδων στο λεκανοπέδιο. Δεν είναι ακόμα βέβαιο αν η έκρηξη του ηφαιστείου Τόνγκα θα επηρεάσει με τον ίδιο τρόπο το κλίμα καθώς ήταν πιο σύντομη αλλά ίσως δούμε την αποτύπωση του φαινομένου στους χάρτες του χειμώνα που υπολείπεται.

ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΆΣΕΙ ΑΥΤΌ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΤΟΝ ΕΠΌΜΕΝΟ ΧΕΙΜΏΝΑ ΚΑΙ ΌΧΙ ΤΏΡΑ ΣΩΤΟ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Beach-snow NG said:

Οχι και 30....5 και νασαι ευχαριστημένος.....ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ????

Κώστα, δεν μπορούμε να το πιστέψουμε αυτό που δίνει. Εγώ έχω δώσει τις προγνώσεις μου στον Brain.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Beach-snow NG said:

ΑΝ ΜΑΣ ΕΠΗΡΕΆΣΕΙ ΑΥΤΌ ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΤΟΝ ΕΠΌΜΕΝΟ ΧΕΙΜΏΝΑ ΚΑΙ ΌΧΙ ΤΏΡΑ ΣΩΤΟ!!

Εν τέλει έχουν βγει papers που λένε για νότιο ημισφαίριο μόνο, έγραψε ένας φίλος παραπάνω. Δυστυχώς είχαμε μικρή εκπομπή διοξιδείου του θείου. Πάντως είναι ωραία σημειολογία να συμβεί με back to back κι ας μην σχετίζεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δειχνει κεραυνους η δορυφορικη 100 χμ Β.Δ της κερκυρας.Εχει πλακα να πιασει καμια χιονοπτωση στην κερκυρα μιας και δειχνει συννεφιες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Snowstorm είπε:

Κώστα, δεν μπορούμε να το πιστέψουμε αυτό που δίνει. Εγώ έχω δώσει τις προγνώσεις μου στον Brain.

Δωσ'τες κι εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες το πιο κρίσιμο 12άρι από τον παίο τρώω τα νύχια μου... Στα αυριανά 18αρια κλειδώνουμε!!!!

 

(φυσικά και αστειεύομαι μην παρεξηγηθώ..)

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...