Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Χάρτης χιονοστρωσης μέχρι Τετάρτη ξημέρωμα

Και χάρτης συνολικού υετου 

Δεν ξέρω τι θα γίνει τελικά, πάντως αυτά δεν τα έχω ξαναδεί ποτέ για εδώ.

20220122_203815.jpg

20220122_203833.jpg

Φίλε μου αυτό αν βγει αυτούσιο, είναι σχεδόν μισό μέτρο χιόνι στη Χαλκίδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Θαψάααααααρρρ όπως ήτα φυσικό ο παίος!!!  Αν επικρατήσουν αυτά τα στοιχεία και έχουμε 6 φοβερά τρίωρα σε ποιοτικό πυκνό χιόνι, υπάρχει περίπτωση να δούμε 15-20 πόντους ανά τρίωρο, με ό,τι σημαίνει αυτό!!

Κώστα βάλε τάξη. Χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κέρδος και η Τετάρτη με επιδείνωση ως το μεσημέρι της ημέρας και χιονοπτώσεις μπονους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Φίλε μου αυτό αν βγει αυτούσιο, είναι σχεδόν μισό μέτρο χιόνι στη Χαλκίδα. 

Στο ευχομαι φιλε μου, να παρετε το αιμα σας πισω που περσι το χασατε στο τσακ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, alkis91_2.0 είπε:

- 8  o παιος βράδυ Δευτέρας. Παίζουμε κυριολεκτικά στο όριο η νότια Αττική 

Κανενας δεν παίζει στα ορια, όπου πέφτει ο υετός και μέχρι τη θαλασσα, θα είναι καθαρότατο χιόνι που θα στρώνεται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έβγαλε χαμηλό ο Ευρωπαίος για το άλλο σκ... Αλλά τότε που το βγάζει το ψύχος χαιρετά... Τι γκινια είναι αυτή... Μια φορά να συνδυαστεί υετός με ψύχος στη βδυτικη Ελλάδα... Ελεος δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, bardaris είπε:

χαχαχα χαμηλάρα στο Ιόνιο το ΣΚ..!.....νομίζω οτι η δυτίκιση πλεον δεν πρέπει να ανυσηχεί...μεχρι εδώ ηταν.....

Το ψύχος χαιρετάει ομως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

χαχαχα χαμηλάρα στο Ιόνιο το ΣΚ..!.....νομίζω οτι η δυτίκιση πλεον δεν πρέπει να ανυσηχεί...μεχρι εδώ ηταν.....

και ψανουμε θερμοκρασιες,,,,,,,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

παντως δεν χρειαζονται ουτε υπερβολες με μινιμουμ εκατοστα και λοιπα ουτε ταφοπλακες...θα δουμε στην πραξη τα εκατοστα το ποσα και που στο τελος τα μετραμε (προς αποφυγη απογοητευσεων)...χαμηλα την μπαλα και ευχη να παει οσο καλυτερα γινεται

Δεν βλέπω να βάζει κανείς ταφόπλακες εκτός από εσένα και τον santa....καλό βράδυ...ραντεβού στο Σύνταγμα😛😛😛😛😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Evisnow είπε:

Δεν βλέπω να βάζει κανείς ταφόπλακες εκτός από εσένα και τον santa....καλό βράδυ...ραντεβού στο Σύνταγμα😛😛😛😛😛

δεν εβαλα ταφοπλακα το ραν του ευρωπαιου σχολιασα...μακαρι να παρουμε το καλυτερο δυνατο φιλη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και με -7 στα 850 και με -38 στα 500..Οτι πεφτει θα ναι χιονι...Και με τον υετο απλετο,θα στρωσει και Λαυρεωτικη...Ακομα κι αν δε βαλει τα προσδωκομενα...Απο Γλυφαδα και πανω δεν το συζηταω καν...

Αυτοσυγκρατηση και απο τους υπεραισιοδοξους και απο τους μετριοπαθεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, kostasmarousi13 είπε:

Κάποιο αγχώνονται για το στρώσιμο και κάποιοι για το ρεύμα!!!!    Σκότος έρεβος Μορντορρρρρρρρ

Εδώ θέλει ένα ταγκ 

@BrainA

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έβγαλε χαμηλό ο Ευρωπαίος για το άλλο σκ... Αλλά τότε που το βγάζει το ψύχος χαιρετά... Τι γκινια είναι αυτή... Μια φορά να συνδυαστεί υετός με ψύχος στη βδυτικη Ελλάδα... Ελεος δηλαδη

Ο ευρωπαίος πέραν των 100-120 ωρών είναι για τα μπάζα.....το κύριο τρέξιμο ...μην δίνεται καθόλου βάση...φέτος το ούκμο τα πάει περίφημα ως τώρα έως τις 144 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Κάποιο αγχώνονται για το στρώσιμο και κάποιοι για το ρεύμα!!!!    Σκότος έρεβος Μορντορρρρρρρρ

Μόνο για το ρεύμα υπάρχει άγχος.. 

Το χιόνι είναι χιόνι καλό είναι 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Ο ευρωπαίος πέραν των 100-120 ωρών είναι για τα μπάζα.....το κύριο τρέξιμο ...μην δίνεται καθόλου βάση...φέτος το ούκμο τα πάει περίφημα ως τώρα έως τις 144 .....

Φίλε μου σε παρακολουθώ καιρό , θα το φέρεις ;; Πραγματικά με εσένα δεν έχω χάσει το ενδιαφέρον και πάντα αισιοδοξω για το καλύτερο .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...