Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 γ'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά...τώρα που κατεβαίνω εχω την αγωνία και εγώ του κλειδώματος.....διέκρινα κάτι αλλά ελπίζω να ειναι η ιδέα μου,το ΒΑ ρεύμα κάποια στιγμή γίνεται Α-ΒΑ και ετσι χιονίζει θεσσαλία,το θέμα ειναι να μείνει εκεί...γιατί...αν συνεχίζει και μείνει Ανατολικό η αττική πως θα τα πάει..?..(παρηγορήθηκα βεβαια...μετά που γίνεται καθαρά ΒΑ πάλι)...Βόλος φθιωτιδα...καθαρα κερδισμένοι από το τρέξιμο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Με αυτη την κλιση που παιρνει η μπαλα, ποιο πιθανον ειναι να παει ακομα πιο δυτικα παρα ανατολικα

gens-0-1-96.png

μακαριιι ! Να πιασει πιο πολλες ηπειρωτικες περιοχεςς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowjunky είπε:

Σορυ που διακόπτω αλλά με τέτοιο αζορικο που δείχνει για μετά μου φαίνεται πολυ περίεργο ότι δεν φέρνει κάτι καλό.αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια απάντηση

δεν προλαβαινει να αναπτυχθει αρκετα βορεια λογω των χαμηλων στο Β ατλαντικο. ωστοσο δεν θελει και πολυ, θα καταφερει στανταρ σε καποια φαση. ειναι πολυ μακρυα για να βγει συμπερασμα οταν ακομα και στις 72 ωρες δεν μπορουμε να κλειδωσουμε τπτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και εννοώ ότι τόσα χρόνια ψάχναμε το αζορικο και τώρα απ' ότι φαίνεται μέχρι τώρα τουλάχιστον δε λέει να φύγει απ' το νησί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Σορυ που διακόπτω αλλά με τέτοιο αζορικο που δείχνει για μετά μου φαίνεται πολυ περίεργο ότι δεν φέρνει κάτι καλό.αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια απάντηση

Κρατα οτι ο αζορικος ειναι σε περιοδο ζευγαρωματος και κυνηγαει με μανια τα ατλαντικα χαμηλα

Τα υπολοιπα στην πορεια και υπομονη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ερχεται και το νυφιτσοκουναβο την αλλη Παρασκευη να πασπαλισει λιγο τον παγο

ειλικρινα τα υπερβορεια θα εχουν παρα πολλα προβληματα με την διαρκεια του ψυχους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

παιδιά...τώρα που κατεβαίνω εχω την αγωνία και εγώ του κλειδώματος.....διέκρινα κάτι αλλά ελπίζω να ειναι η ιδέα μου,το ΒΑ ρεύμα κάποια στιγμή γίνεται Α-ΒΑ και ετσι χιονίζει θεσσαλία,το θέμα ειναι να μείνει εκεί...γιατί...αν συνεχίζει και μείνει Ανατολικό η αττική πως θα τα πάει..?..(παρηγορήθηκα βεβαια...μετά που γίνεται καθαρά ΒΑ πάλι)...Βόλος φθιωτιδα...καθαρα κερδισμένοι από το τρέξιμο.....

βεβαια υάρχει και το υπερ σενάριο της δημιουργιας δευτερου χαμηλου στο Αιγαίο...οποτε θα γινει χαμός....γενικώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ερχεται και το νυφιτσοκουναβο την αλλη Παρασκευη να πασπαλισει λιγο τον παγο

Ουτε τα θερμα μετωπα δεν μας πλησιαζουν φετος εδω πανω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Τί σημαίνουν για την πόλη της Χαλκίδας όλα αυτά;;;

Αν, ξαναλέω αν, μείνουν τα πράγματα ως έχουν, σίγουρα σβήνουμε από τον χάρτη το 2008. Αυτή η κακοκαιρια θα μπει στο τοπ 3 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

ειλικρινα τα υπερβορεια θα εχουν παρα πολλα προβληματα με την διαρκεια του ψυχους

Εδω καηκαμε ολοσχερως,τα χιονια θα φοβηθουμε;;;;Vammooooosssssss

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

ειλικρινα τα υπερβορεια θα εχουν παρα πολλα προβληματα με την διαρκεια του ψυχους

ΝΟ PROBLEM...ρεύμα να έχουμε...😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μέσος όρος για φίλημα..

Λογικά, πάμε να ξεκουραστούμε λίγο και έχουμε και συνέχεια....

gens-31-1-96.png

Και το χαμηλο εκει που το θελουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Ουτε τα θερμα μετωπα δεν μας πλησιαζουν φετος εδω πανω χαχα

Δεν χρειαζεται.Θα χιονιστεις με το ψυχρο.Βλεπουμε.για.μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τιποτα δεν κλειδωσε παιδες!Λιγο πριν το Πασχα νομιζω θα σταματησει να χιονιζει.Μπορει και οχι

ατσα!!! νατα μας!

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Σορυ που διακόπτω αλλά με τέτοιο αζορικο που δείχνει για μετά μου φαίνεται πολυ περίεργο ότι δεν φέρνει κάτι καλό.αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια απάντηση

αντικυκλωνικες συνθηκες πανω απο Ελλαδικο χωρο λογω χιονοσκεπους εδαφους! 😜 μεταξυ σοβαρου κι αστειου αυτο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν χρειαζεται.Θα χιονιστεις με το ψυχρο.Βλεπουμε.για.μετα.

Δεν βλεπουμε λαρισα χιονι με τετοια διαταξη χαλαρωνουμε και απολαμβανουμε τηλεοραση αθηνα χιονισμενη και μοντελα για μετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...