Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ακατάλληλες εικόνες στο σαιτ το βλέπουν και παιδιά πως θα κοιμηθούν το βραδι ε; πως; με ανοιχτό το φως; 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Delsnow said:

Μα για αυτο το ανεβασα μου κανει εντυπωση γιατι δεν φαινεται κατι τετοιο...ισως να κανω λαθος...

Δεν κάνεις κανένα λάθος, θα πρέπει σίγουρα να υπάρξει ειδοποίηση για έντονες χιονοπτώσεις στα ορεινά της Στερεάς και της Πελοποννήσου ώστε να μην επιχειρήσει να ανέβει κανείς το ΣΚ χωρίς εξοπλισμό αλλά όλα τα υπόλοιπα είναι εμπαιγμός και για τους χιονόφιλους που περιμένουν χιόνι έξω από την πόρτα τους αλλά και για τον γενικό πληθυσμό που θα περιμένει χιονοπτώσεις ή άλλου είδους ισχυρά φαινόμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε δεν θα γινει και της μουρλης το ΣΚ θα πεσουν χιονια στα βουνα. Φυσιολογικα πραγματα. Χρτοπετσετες, νοτιαδοχιονο, απαλο και ωραιο το ΣΚ. 

Κριμα που εδω σε μενα το σαββατο θα ριχνει χιονονερο και οχι χιονι, δεν θελω να λιωσουν τα χιονια 😞 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακοκαιρία εξπρές θα είναι, έλεος πια αυτός ο Κλέαρχος!!! Κ θα επηρεάσει κυρίως ορεινά κ ημιορεινά τμήματα...!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1. Απαγορεύεται αυστηρά η οποιαδήποτε αναφορά σε εθνικά ζητήματα, η προσβολή της ιστορίας της χώρας μας από οποιονδήποτε και η οποιαδήποτε έμμεση η άμεση αναφορά σε πολιτικά ζητήματα. Απαγορεύονται οι πολιτικές συζητήσεις όπως και οι πολιτικές εικόνες,τα πολιτικά πρόσωπα εν ζωή η μη,και τα πολιτικά υπονοούμενα τόσο στην εικόνα προφίλ,όσο και μέσα στο προφίλ του κάθε μέλους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος δίνει κάτι ψιλά σε υετο για ξημερώματα Σαββάτου στην Κ. Μακεδονία! Όσο πιο δυτικά τόσο καλυτερα(Νάουσα, Βέροια κτλ). Λέτε να δούμε καμία νιφάδα; Αν δεν ήταν ξημερώματα σίγουρα θα πήγαινα άλλη μια φορά φέτος Νάουσα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Gary είπε:

κατα ποσο ειναι εφικτο αυτο?

αν ειναι εφικτο το παραπανω δεν ξερω και δεν καταλαβαινω πως το εννοει  - ξερει περισσοτερα απο μενα-   ....................... 

εγω λεω οτι  ενα περασματακι ισως να το εχεις παρασκευη προς σαββατο ξημερωματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, TOUAREG είπε:

αν ειναι εφικτο το παραπανω δεν ξερω και δεν καταλαβαινω πως το εννοει  - ξερει περισσοτερα απο μενα-   ....................... 

εγω λεω οτι  ενα περασματακι ισως να το εχεις παρασκευη προς σαββατο ξημερωματα

μια πασπαλα μου αρκει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Gary είπε:

μια πασπαλα μου αρκει

Δεν μας θελει καθολου φετος Gary.

Μεχρι στιγμης και σε κοζανη - γρεβενα - καστορια μονο κατι πασπαλες καταφερε να κανει.Τι να πω μετα εγω εδω στα Γιαννενα στα 500 μετρα υψομετρο αν δυσκολευεται να χιονισει εκει...Eνα τετοιο δυνατο μηχανημα μου φαινεται οτι θα χρειαστω στο τελος που μετατρεπει το νερο σε χιονι για να δω σιγουρη χιονοστρωση στην πορτα μου και να γεμισω και την αυλη με μερικα εκατοστα.Γεμισμα με μερικα λιτρα νερου και ετοιμος😄 😄😄

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, heavy snow είπε:

Δεν μας θελει καθολου φετος Gary.

Μεχρι στιγμης και σε κοζανη - γρεβενα - καστορια μονο κατι πασπαλες καταφερε να κανει.Τι να πω μετα εγω εδω στα Γιαννενα στα 500 μετρα υψομετρο αν δυσκολευεται να χιονισει εκει...Eνα τετοιο δυνατο μηχανημα μου φαινεται οτι θα χρειαστω στο τελος που μετατρεπει το νερο σε χιονι για να δω σιγουρη χιονοστρωση στην πορτα μου και να γεμισω και την αυλη με μερικα εκατοστα.Γεμισμα με μερικα λιτρα νερου και ετοιμος😄 😄😄

 

αυτη ειναι στουπαααα 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, elkithro said:

Τοπικοτητες λογω ορογραφικου υετου.

XAXAXAXAXAXAXA ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ! ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το αστειο της υποθεσης ειναι οτι θα ερθει καποια στιγμη που θα μας χιονιζουν με μεγαλο χιονια ολα τα μοντελα 24 ωρες πριν κι εμεις θα χαβαλεδιαζουμε και θα κοροιδευουμε και θα νομιζουμε οτι πεταν βαμβακια και οχι νιφαδες γιατι πολυ απλα δεν θα το πιστευουμε....ετσι θα γινει και οτι στοιχημα θελετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Kosmas34 είπε:

Παλικάρια μεγάλα όσοι συνεχίζετε και ασχολείστε μετά τα τρεξίματα των τελευταίων 2 ημερών! Εγώ ίσα που ξεπερνάω την κατάθλιψη! Βέβαια όπως έχω ξαναπεί, εγώ είμαι 23 και παρακολουθώ τον καιρό μέσα από το φόρουμ από 13-14 όταν πρώτο ανακάλυψα το άλλο φόρουμ. Όποτε καταλαβαίνετε ότι κατά κύριο λόγο παρακολουθώ μούφα χειμώνες εδώ στα βόρεια οσα χρόνια ασχολούμαι. Ανήκω στη γενιά των πέτρινων χρόνων. Μου είναι κάπως ευκολότερο να αποδεχτώ άλλον έναν μούφα χειμώνα απ ότι κάποιος που έζησε έντονα εποχές 90s, ίσως και νωρίτερα…

Εσύ ούτε δραχμή πρόλαβες,ούτε το Ευρωπαικό του 2004,ούτε τον χιονιά του 2001...η' εσύ είσαι ο άτυχος ή εμείς γεράσαμε απαπαπαπα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οπως επισης το καλοκαιρι εκει να δειτε γλεντια...προσωπικα θα το γυρισω εντελως και θα κανω αγωνα καυσωνα και ζεστης γιατι το καλοκαιρι οπως εχουμε πει ειναι και αυτο ενα καιρικο φαινομενο που δικαιολογειτε να υπαρχει στον σχολιασμο ενος καιρικου φορουμ μιας και δεν θα ειναι κατι εκτος εποχης τοτε...δεν βλεπω την ωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Το βλεπω πολυ δυσκολο να υπαρχει τετοιο πραγμα για κβ στα μοντελα στο 24ρο...το εχουν βγαλει😂😂😂😂😂😂

παντως το μυαλο μου ηδη ταλιδευει σε θαλασσες και ακτες σε ηλιολουστα πρωινα και ζεστα απογευματα χωρις ιχνος συννεφου...😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...