Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Δεν επρεπε να της πεις οτι θα χιονισει 🤡 Εγω τουλαχιστον αυτο θα εκανα.

Ξέρει ότι φορουμάρω ώρες και πιστεύεις ότι θα περνούσε έτσι αναίμακτα 😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Σειρά της δυτικής Ευρώπης και υποτροπικος σε εμάς στα μακρινά από ευρωπαίο... Λογικό μου φαινεται

οχι γείτονα απλά..αναδιάταξη του Αζορικου ειναι οπως ορίζει....το δυτικό ρεύμα από πάνω του...(αν και η εμφάνιση του υποτροπικου δεν θα είναι τόσο κακή για εμάς...)

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σιγουρα θα γινει μια καταβαση απο ΒΔ που θα ευνοησει τους βορειους. Δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν θα γινει κατι τετοιο. Εστω και μια κακοκαιρια σαν τη Σοφια θα εχει τη τιμητικη της για την Θεσσαλονικη. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από την αλλη μεριά στις ΗΠΑ θα εχουμε πολική εισβολή που θα φθάσει..μεχρι την φλόριντα....αυτό με την σειρά ισως τροφοτήσει το πολυτιμο νοτιο ρεύμα που θέλουμε....για ανυψωση ξανά του Αζορικού....ισως και καλυτερη από την Ελπίδα...https://www.severe-weather.eu/global-weather/polar-vortex-2022-noreaster-winter-storm-bomb-cyclone-canada-united-states-mk/?fbclid=IwAR3jQ9_48ocg88U9-pyp-5JF7hxKM5kt3DbdK2Uoo_iRnUWw1uDoQ3zABy8

υ.γ. για το Σκ δεν νομίζω να μας αφορά στην Σαλόνικα...για τις 2-4 πάλι κατι περιμέτρικό φαίνεται που μπορεί ομως να βελτιωθεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Μπήκα γιατί αναπτερωθηκαν οι ελπίδες μου για το σαββατο ...ευρωπαίος αικον και τζεμ τάζουν 5 πόντο και 10 ποντα στη δυτική Μακεδονία το ίδιο και το τζεμ....τζίφος 1 μμ χαχαχαχα άντε να δούμε 

Εγώ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Μπήκα γιατί αναπτερωθηκαν οι ελπίδες μου για το σαββατο ...ευρωπαίος αικον και τζεμ τάζουν 5 πόντο και 10 ποντα στη δυτική Μακεδονία το ίδιο και το τζεμ....τζίφος 1 μμ χαχαχαχα άντε να δούμε 

Πβς και σου δίνει; Εδω δίνει,;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βεβαια παιζει να γινει γιατι πολυ απλα το χιονι θα κοβεται μαχαιρι στην κατηφορα της καρδιας και θα εχει αερομεταφερομενες μεχρι την θερμη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μετα την ανοδο της θερμοκρασιας και αφου ζεσταθουν τα μπετα μας ψηνεται βαση ανσμπλ τζεμ και τζιφου νεος προσηνεμος  κογκας κατα πασα πιθανοτητα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Azax Syndrom είπε:

Δείτε μέσο όρο παιου στις 240 πωπωπω

α αυτο δεν το δα..και με βαση λοιπον τον μεσο ορο του παιου οι προσηνεμοι καλου κακου ας ετοιμαζοντε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

α αυτο δεν το δα..και με βαση λοιπον τον μεσο ορο του παιου οι προσηνεμοι καλου κακου ας ετοιμαζοντε

Υπομονή λίγες μερούλες ακόμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Galanto είπε:

Επισξς χιονια συμφωνα με τζεμ ευρωαπιο αικον θα εχουν και η Πέλλα Ημαθία βαζει υποψηφιότητα και βεροια και ναουσα και Έδεσσα....άντε να δούμε 

Δυστυχώς Γιαννιτσα δεν θα φτάσει και το κακό είναι ότι είναι ξημερώματα και δεν λέει να πάω Νάουσα 🤯

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Δυστυχώς Γιαννιτσα δεν θα φτάσει και το κακό είναι ότι είναι ξημερώματα και δεν λέει να πάω Νάουσα 🤯

Εδώ κάτω προς Αλεξάνδρεια- Πλατύ θα πιάσει τίποτα;;;

Επεξεργάστηκε από thanossnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanossnow είπε:

Εδώ κάτω προς Αλεξάνδρεια- Πλατύ θα πιάσει τίποτα;;;

Αν βγει όπως είναι ο παιος ναι! Σίγουρα περισσότερο υετο από Γιαννιτσα 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Αν βγει όπως είναι ο παιος ναι! Σίγουρα περισσότερο υετο από Γιαννιτσα 😆

Πράγματι τώρα που το κοίταξα δίνει σχετικά καλό υετό, αλλά το δίνει ως βροχή, με 2 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Πράγματι τώρα που το κοίταξα δίνει σχετικά καλό υετό, αλλά το δίνει ως βροχή, με 2 βαθμούς. 

Αυτό όντως είναι ένα θέμα. Ίσως το χάσεις για λίγο εσυ. Νάουσα/Βέροια/Έδεσσα όμως δεν κινδυνεύουν από βροχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Αυτό όντως είναι ένα θέμα. Ίσως το χάσεις για λίγο εσυ. Νάουσα/Βέροια/Έδεσσα όμως δεν κινδυνεύουν από βροχή 

Θα χιονίσει στα Γιαννιτσά και θα γελάμε φίλε Κοσμά.

Το έχουμε,κάτι μου λέει ότι δε θα αργήσει πολύ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Θα χιονίσει στα Γιαννιτσά και θα γελάμε φίλε Κοσμά.

Το έχουμε,κάτι μου λέει ότι δε θα αργήσει πολύ...

Γενικά είμαι αισιόδοξος σε όλα, αυτή τη στιγμή όμως και με αυτά τα τρεξίματα δεν μπορώ να είμαι. Τελειώνει ο χειμώνας και δεν έχουμε δει νιφάδα!!! Έχω κάνει 300 χλμ να τρέχω στις γύρω πόλεις και μόλις έφτανα δεν έπεφτε τίποτα 😆 Ίσως φταίω εγώ, ίσως όπου πάω το διώχνω !🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...