Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

βαζεις στοιχημα οτι συρτοχαμηλο ψηνεται για να θαψει τα ημιορεινα προσηνεμα..οπως και του σαββατου εκει παει.μπροστα στα ματια μας ειναι το βλεπουμε οτι εκει παει και καλα θα κανει να παει γιατι πετσα ημιορεινη θα ταν και καμια νιφαδα στο τσκιρ κεφι και δεν εχω καμια ορεξη να μου χαλασει τον ηλιο κατι τετοιο...απο 30 εκατοστα και πανω στο 48αωρο με πληρη συμφωνια μοντελων και τοτε το συζηταμε.

Βαγγέλη μη γίνεσαι σκληρός με τα μονδελααα... απορρύθμιση έχουν πάθει...θα στρώσουν την άνοιξη ως συνήθως...😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφού αλλάξατε ολοι άβαταρ το αλλάξα κι εγω ...κι ενα εχωω να πω ....το αβαταρ μου ερχετιαιιαιαιαιαιαιαιαια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

απο 30 εκατοστα και πανω στο 48αωρο με πληρη συμφωνια μοντελων και τοτε το συζηταμε.

Πως αλλάζει ο άνθρωπος με μερικές φάπες…. 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

βαζεις στοιχημα οτι συρτοχαμηλο ψηνεται για να θαψει τα ημιορεινα προσηνεμα..οπως και του σαββατου εκει παει.μπροστα στα ματια μας ειναι το βλεπουμε οτι εκει παει και καλα θα κανει να παει γιατι πετσα ημιορεινη θα ταν και καμια νιφαδα στο τσκιρ κεφι και δεν εχω καμια ορεξη να μου χαλασει τον ηλιο κατι τετοιο...απο 30 εκατοστα και πανω στο 48αωρο με πληρη συμφωνια μοντελων και τοτε το συζηταμε.

μπριτσ που θα το βάλω....!.....χιχιχι η πλάκα είαι ότι σήμερα.....20 εως 30 εκατοστά που θελουμε εμείς... εβαλε η Ιερουσαλήμ,το Αμάν .......ψιλοχιόνισε στην ΛΙΒΥΗ.......και....στο τέλος θα  χιονίζει στις κορυφές των πυραμίδων.!....ΕΣΠΑ.....ψάχνω...για καμήλες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

μπριτσ που θα το βάλω....!.....χιχιχι η πλάκα είαι ότι σήμερα.....20 εως 30 εκατοστά που θελουμε εμείς... εβαλε η Ιερουσαλήμ,το Αμάν .......ψιλοχιόνισε στην ΛΙΒΥΗ.......και....στο τέλος θα  χιονίζει στις κορυφές των πυραμίδων.!....ΕΣΠΑ.....ψάχνω...για καμήλες.....

Τελικά είχα δίκιο πριν κάνα μήνα που ήθελα να πουλήσω το αμάξι να πάρω καμήλα…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Casa di Steppa είπε:

Βαγγέλη μη γίνεσαι σκληρός με τα μονδελααα... απορρύθμιση έχουν πάθει...θα στρώσουν την άνοιξη ως συνήθως...😂😂😂😂😂

τα μοντελα μια χαρα ειναι εμεις τα βλεπουμε οπως θελουμε η οπως θα θελαμε...με τετοιο αζορ σ αυτη την θεση ελπιζουμε 1.5 μηνα να γινει το θαυμα αφου το βλεπαμε και το βλεπουμε απ εκει δεν μπορει να στεριωσει οργανωμενο χαμηλο στα δυτικα οτι ερχεται ακομη και αδριατικη να παει φευγει σφαιρα...το ιδιο θα γινει και τωρα και παρακαλα να γινει ρισταρτ εστω και λιγες μερες αλλιως αν ειναι να μιλησουμε σοβαρα τοτε τελειωσαμε μια και καλη ,τοτε θα κανει με μαθηματικη ακριβεια αλλη μια τρελλη κατεβασια στα προσηνεμα κι εσυ  κι εγω και ο αντουαν θα κοιταμε τ αστρα....εαν δεν φυγει αυτο το μωβ τερας απο την σκανδιναβια και δεν ξεκολησει ο αζορ απο την ισπανια και την δυτικη ιταλια φινιτο ...οποτε ριξτο στην τρελλη γιατι η συνεχεια προβλεπεται ζοφερη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

τα μοντελα μια χαρα ειναι εμεις τα βλεπουμε οπως θελουμε η οπως θα θελαμε...με τετοιο αζορ σ αυτη την θεση ελπιζουμε 1.5 μηνα να γινει το θαυμα αφου το βλεπαμε και το βλεπουμε απ εκει δεν μπορει να στεριωσει οργανωμενο χαμηλο στα δυτικα οτι ερχεται ακομη και αδριατικη να παει φευγει σφαιρα...το ιδιο θα γινει και τωρα και παρακαλα να γινει ρισταρτ εστω και λιγες μερες αλλιως αν ειναι να μιλησουμε σοβαρα τοτε τελειωσαμε μια και καλη ,τοτε θα κανει με μαθηματικη ακριβεια αλλη μια τρελλη κατεβασια στα προσηνεμα κι εσυ  κι εγω και ο αντουαν θα κοιταμε τ αστρα....εαν δεν φυγει αυτο το μωβ τερας απο την σκανδιναβια και δεν ξεκολησει ο αζορ απο την ισπανια και την δυτικη ιταλια φινιτο ...οποτε ριξτο στην τρελλη γιατι η συνεχεια προβλεπεται ζοφερη...

Κ εγώ στο χαλαροοο το πήγα..το πήρα απόφαση του χρόνου με υγεία...μαμω το σκάλωμα της κυκλοφορίας.. οπωσδήποτε restart θέλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Casa di Steppa είπε:

Κ εγώ στο χαλαροοο το πήγα..το πήρα απόφαση του χρόνου με υγεία...μαμω το σκάλωμα της κυκλοφορίας.. οπωσδήποτε restart θέλει...

ετσι μπραβο...τρελλα και κορδελα...φαινεται να ξεκουμπιζεται απο την ισπανια παντως και να πηγαινει εκει που ηταν περυσι πιο δυτικα..απ εκει τουλαχιστον ειδαμε και 2 χιονιαδες ασχετα εαν στον δευτερο που θα μπορουσε να ειναι αυτο που ψαχνουμε μας την εκατσαν τα μπετα.2μερος ηταν περυσι και χιονιας του 20ποντου κανονικα με τετοια θερμοκρασια.ποιος ξερει μπορει να κατσει κατι μιας και δε νομιζω να ζεσταθουν τοσο πολυ τα τσιμεντα μεσα σε λιγες μερες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οοο Γκαμήλα θέλω να μας φέρει τον Κογκα 2.0. Αλλά ναναι πανελλαδικός όμορφος κ ωραίος να πάμε στο καλοκαιράκι όλοι με τις φωτό του ιστορικού στα κινητά 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει ο υετος και από τον παιο στις 30 ώρες… 

Ας κοιτάξουμε στις 200 μήπως βγάλει κανέναν χιόνια στα ΚΒ 🤡

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Kosmas34 είπε:

Πάει ο υετος και από τον παιο στις 30 ώρες… 

Ας κοιτάξουμε στις 200 μήπως βγάλει κανέναν χιόνια στα ΚΒ 🤡

Τα αύξησε για Τρίτη όμως... Συνολικά καμία 10αρια δίνει... Αλλά να χαμε να λέγαμε  .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος στα 12αρια μας δίνει 5εκ μαζί με όλα τα ενσεμπλς του για Σάββατο.Ο Τζιφος ....... Ούτε τα .....3 που έταζε. Έτσι όπως πάει η χρονιά παίζει να βγει ο Τζιφος και να φάμε φόλα και για Σάββατο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλη προσπαθεια στο 00 αλλα δεν ειναι αρκετη  .................ομως εχω βασιμες ελπιδες πλεον οτι η επομενη κατεβασια αφορα κεντροβορεια δυνατα !! ο δρομος για αυλωνα στα δυτικα ανοιξε , απλα ζηταμε να γινει συντομα γιατι σε λιγο θα νυχτωνει ..........τη νυχτα  !!!!

gfs-0-90.png?0

καλημερα !!!🚚

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Mercedakias είπε:

Ο παιος στα 12αρια μας δίνει 5εκ μαζί με όλα τα ενσεμπλς του για Σάββατο.Ο Τζιφος ....... Ούτε τα .....3 που έταζε. Έτσι όπως πάει η χρονιά παίζει να βγει ο Τζιφος και να φάμε φόλα και για Σάββατο.

Τελικά θα μας επηρεάσει εδώ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 1/25/2022 at 8:37 PM, OLYMPUS MONS said:

Δεν ξέρω αν καποιος τα έχει βάλει, αν ναι συγχωρήστε με,παμε να φέρουμε τον ιστορικό για κεντρική και βόρεια Ελλάδα 

31-07/02

render-worker-commands-65cc9dfcc9-jhxpt-

07-04/02

render-worker-commands-65cc9dfcc9-jhxpt-

 

 Τεράστιες διαφορές για 31-06/02

render-worker-commands-65cc9dfcc9-lbp6t-

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο το τσιρκο μεντρανο περασαμε στο τσιρκο τσιγκολελετα..ποιο 2-4?μας αφησε ο τζιφος και μας επιασε ο παιος...σκουπα τα αυριανα ο ταχτης σκουπα και τα χιονια στα ημιορεινα και στη δυτικη μακεδονια γιατι αυτο θα ηταν με το χαμηλο χαιντι που θα γινει κλεοπατρα μιας και θα πιασει αιγυπτο στο τελος.Αν θελουμε να βρουμε καποιο θετικο ειναι οτι ξεκουμπιζεται ο αζορ απο την ισπανια.το μονο θετικο..αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Τελικά θα μας επηρεάσει εδώ;

αραχωβα και ημιορεινη πελλοπονησος και η αλλη πλευρα του μπραλου...συν τα αγραφα ολοκληρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... Και μετά τη βαρυχειμωνια ιδίως στα βόρεια... Να σου και η θερμή εισβολή μετά τις 6 του μηνα🤣😡έτσι να ζεσταθεί το κοκαλάκι μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να παρακαλατε να κανει καποια καλη κατεβασια στην δυτικη ευρωπη το αμεσως επομενο διαστημα γιατι αυτο θα σημαινει οτι θα εχειι αλλαξει θεση ο αζορικος και θα εχει ανακατευτει  η τραπουλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Καλημέρα.Το 2-4,μην το πετάτε στα σκουπίδια..Κάτι ψελλίζει..

αα εγω το πεταξα δεν ψαχνω τωρα μεσα στα σκουπιδια  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

ελα να ερχεται ζεστουλα ετσι μπραβο

χωρις πλακα το περιμενω πως και πως..πρωτη φορα στα χρονικα κανει τοσο κρυο ειχαμε τοσες κατεβασιες και δεν εριξε ουτε νιφαδα.οποτε ναι ας ζεσταθουμε λιγο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παντως δεν υπαρχει πιο σπαστικο πραγμα να βλεπεις χαμηλο στην αδριατικη να λες εδω ειμαστε κ να χανεται στην αφρικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...