Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Πείτε μου πλιζ,  ουκμο ή ο παιος δίνουν κάτι.  εδώ για μας Θεσσαλονικη; 

Χρόνια πάνω από τον περιφερειακό το ουκμο! Παιο δεν είδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Πείτε μου πλιζ,  ουκμο ή ο παιος δίνουν κάτι.  εδώ για μας Θεσσαλονικη; 

εφ οσον το ζητουμενο ειναι το χιονι κανενα..μηδεν νουλ ζερο!!!..θελει πολλες αλλαγες οβιδιακες οποτε δυσκολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Φοβερο σκηνικό πάει να στήσει ο παικς στα μακρινά ...μακάρι να χει λίγο ενδιαφερον

το πες και μονος σου..στα μακρινα στα ονειρα ...εγω βλεπω οτι μετα βιας ισως να ελευθερωθει η δυτικη ιταλια απο τα δεσμα του αζορ σαν ταση και μεχρι εκει.Και δε νομιζω να φτανει πρεπει να παει ακομη πιο δυτικα ακομη πιο βορεια μιας και μαλλον δεν θα παμε για ολικο ρισταρτ αλλα για φτιασιδωμα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

το πες και μονος σου..στα μακρινα στα ονειρα ...εγω βλεπω οτι μετα βιας ισως να ελευθερωθει η δυτικη ιταλια απο τα δεσμα του αζορ σαν ταση και μεχρι εκει.Και δε νομιζω να φτανει πρεπει να παει ακομη πιο δυτικα ακομη πιο βορεια μιας και μαλλον δεν θα παμε για ολικο ρισταρτ αλλα για φτιασιδωμα...

Βαγγέλη ερχεται να ξέρεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Βαγγέλη ερχεται να ξέρεις 

πως αγορι μου?με ποιο τροπο?θα κανει μια μικραναδιπλωση αν κατσε εμποδισμος περιπου σ εκεινο το σημειο το φαμωβ δεν θα αφησει να κατεβει μυτερος αυλωνας θα σκασει λιγο αδριατικη κτλ κτλ κτλ...θελει πολυ μεσα στον ατλαντικο και πολυ βορεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

πως αγορι μου?με ποιο τροπο?θα κανει μια μικραναδιπλωση αν κατσε εμποδισμος περιπου σ εκεινο το σημειο το φαμωβ δεν θα αφησει να κατεβει μυτερος αυλωνας θα σκασει λιγο αδριατικη κτλ κτλ κτλ...θελει πολυ μεσα στον ατλαντικο και πολυ βορεια...

Το άβαταρ μου ερχεται βαγγελη χαχααχαχα....πάρε απο  τη πλάκα κάνω πιστυω οτι ο αζορ εχει τα φόντα να παει πιο δυτικα ...αν παει πικ δυτικα και να μην είναι μυτςρος ο αυλωνας θα ναι καλο για δω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πρεπει να γεμισει με λιμνη ολη κεντροδυτικη μεσογειος να ξεκουμπιστει ο αζορ απ εκει...αυτο ελπιζα οτι θα γινει μ ενα ολικο ρισταρτ αλλα αρχιζει να χλωμιαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν συνεχίσει η σημερινή τάση για καλύτερο ριτζαρισμα του αζορικου στις 120 ώρες, μπορεί να βγάλει αξιόλογη κατεβασια (αν και μαλλον όχι κάτι παραπάνω από αξιολογη). Είναι εκεί στις ώρες που παραδοσιακά πρέπει να κάνει τις βελτιώσεις για να βγει κάτι, αν το έδειχνε από τώρα μάλλον δε θα έβγαινε, όπως ξερουμε αλλωστε...τώρα για αύριο διαφαίνεται μια τίμια κακοκαιρια για την Κεφαλονια, αφού υπάρχει αρκετά  καλός συγχρονισμός κρύου και υετου. Το βα ρεύμα ρίχνει σύμφωνα με τα τελευταία τρεξίματα το επίπεδο παγοποιησης το μεσημερι ως τα 900 μ, λόγω αδιαβατικης ψύξης καθώς βρίσκει τον Αινο. Εμπειρικά αυτό μπορεί να δώσει χιονοστρωση ως τα 500 μ στα ανατολικά του βουνού, αλλά θα δούμε τι θα βγάλει στο τελος... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρα πολυ μεγαλη αυξηση σεναρίων με χιονι στη δυτικη μακεδονια 1 με 2 του μηνα....με χιονιζουν 40 σεναρια....άντε να δούμε όλα θ ακριθουν απο το που θα είναι το χαμηλο και τι θερμοκρασιες θα τραβηξει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Παρα πολυ μεγαλη αυξηση σεναρίων με χιονι στη δυτικη μακεδονια 1 με 2 του μηνα....με χιονιζουν 40 σεναρια....άντε να δούμε όλα θ ακριθουν απο το που θα είναι το χαμηλο και τι θερμοκρασιες θα τραβηξει

εκει.παιζεις μπαλιτσα μόνος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παρα πολυ μεγαλη αυξηση σεναρίων με χιονι στη δυτικη μακεδονια 1 με 2 του μηνα....με χιονιζουν 40 σεναρια....άντε να δούμε όλα θ ακριθουν απο το που θα είναι το χαμηλο και τι θερμοκρασιες θα τραβηξει

οχι οτι μ ενδιαφερει η το δινω σημασια απλα ετσι για το lol θεσσαλονικη τι παιζει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

οχι οτι μ ενδιαφερει η το δινω σημασια απλα ετσι για το lol θεσσαλονικη τι παιζει?

Δε τα κοιταξα βαγγελη καλα.. εχει καποια με χιόνι...θα ανεβάσω το διάγραμμα στις 10 που θα βγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

οχι οτι μ ενδιαφερει η το δινω σημασια απλα ετσι για το lol θεσσαλονικη τι παιζει?

αφου ειπαμε προσηνεμα θα παει!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Παρα πολυ μεγαλη αυξηση σεναρίων με χιονι στη δυτικη μακεδονια 1 με 2 του μηνα....με χιονιζουν 40 σεναρια....άντε να δούμε όλα θ ακριθουν απο το που θα είναι το χαμηλο και τι θερμοκρασιες θα τραβηξει

ψοφια πραματα νοτια θα φυγει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα χιόνια περιμένετε οι Κεντροβόρειοι;; ε δεν παμε καλά...και αυτο που δείχνουν τωρα θα το παρουν πίσω αυριο..Και αν ακόμα κατέβει,  για προσΗνεμα πάει.. Αντε και του χρόνου εμείς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ακόμα χιόνια περιμένετε οι Κεντροβόρειοι;; ε δεν παμε καλά...και αυτο που δείχνουν τωρα θα το παρουν πίσω αυριο..Και αν ακόμα κατέβει,  για προσΗνεμα πάει.. Αντε και του χρόνου εμείς....

Μα κ εγω τοση ωρα αυτο λεω αφου κανει μπαμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Το αποψινο Μ ρχεται καρφί ΒΔ Θεσσαλία αντί για Μακεδονία σύμφωνα με σατ?

Όχι αυτή η συννεφιά θα φύγει νότια αρκετά η πάνω έρχεται από βορειοδυτικά και έχει και κεραυνούς στη θάλασσα φαίνεται πιο ενισχυμένη θα δειξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

ψοφια πραματα νοτια θα φυγει

Δε θα φύγει νοτια  γία δω γιατι θα χιονιστουμε σε πρώτο χρόνο οχι από τις 2 με 3 αλλά απο το χαμηλο 1 με 2 που ερχεται αν βγει ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δε θα φύγει νοτια  γία δω γιατι θα χιονιστουμε σε πρώτο χρόνο οχι από τις 2 με 3 αλλά απο το χαμηλο 1 με 2 που ερχεται αν βγει ..

βρε νοτια θα φυγει σου λεω αφου μου το ειπε ο βαγγελης........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ενδεικτικες περιοχες χιονοπτωσης για αυριο και πιθανης χιονοστρωσης

IMG_20220128_215351.jpg

Κώστα αυτα ειναι και με βάση τα σημερινά; ;;; Γιατί πολλα φαινονται για δω τα 5 με 10 ..αμα ριξειι τοσα θα πανηγύρισω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...