Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Καραντίνα με covid απο εχθες,Βγαλε ενα εικονικό ρε αμερικανε στην δευτερη καρτέλα να εχουμε με κατι να ασχοληθουμε😎Τσικνοπέμπτη κατα προτίμηση 

Κι εγω φιλε απο χτες χαχα αντε περαστικά μας! Μάπα χάρτες όμως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Είπαμε, τη Κυριακή θα βλέπουμε άλλους χάρτες...

μπαμπη χρονια πολλα ρε φιλε οτι επιθυμεις εσυ κ η οικογενεια σου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ θα σε πάρω σε λίγο για χρόνια πολλά...λοιπόν για να βγει κάτι καλό πριν τις 25 πρέπει από τώρα σιγα σιγα να γίνουν κάποια πράγματα.πιστευω ότι πρέπει ανάμεσα στους δύο αζορικος να μπει βαθιά μια ύφεση έτσι ώστε να μην ενωθούν καθευθειαν γιατί έτσι θα είναι καταδικασμένο το οποίο ριτζαρισμα.Αν όμως ο δυτικός αζορικος εξαναγκαστεί με αυτή την ύφεση να στρίψει λίγο πιο δυτικά τότε πιστεύω ότι θα πιέσει και τον πολικό Αυλώνα και θα του αλλάξει μορφή κανωντας τον πιο λεπτό οπότε εκεί μπορεί μετέπειτα όταν οι δύο αζορικος γίνουν ένας να ριτζαρει πολύ καλύτερα και να κατεβάσει Αυλώνα στα ανατολικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! Τι κατάθλιψη με πιάνει όταν κοιτάω διάγραμμα του τζίφου 🥲

Αλλάζουν εύκολα αυτά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Χρονια πολλα φιλε @ΜΠΑΜΠΗΣ MJTοτι επιθυμεις με υγεια...

Ευχαριστώ πολύ φίλε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μπαμπη γερα γερα και Χρονια σου πολλα,Μπαμπη μπορεις μπορεις με χιονια να θαφτεις...

Χρονια Πολλα αδερφε και απο δω μεσα...Πολυχρονος...Χρονια καλα σε σενα και σε οσους αγαπας φιλαρακι..!!

Ευχαριστώ πολύ Σάκη !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

μπαμπη χρονια πολλα ρε φιλε οτι επιθυμεις εσυ κ η οικογενεια σου

Ευχαριστώ πολύ Μιχάλη !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, south coast είπε:

Καραντίνα με covid απο εχθες,Βγαλε ενα εικονικό ρε αμερικανε στην δευτερη καρτέλα να εχουμε με κατι να ασχοληθουμε😎Τσικνοπέμπτη κατα προτίμηση 

περαστικά φίλε! Όταν κόλλησα εγώ,σκέφτηκα ακριβώς το ίδιο κ μου έκατσε! 13/1 βγήκα θετικός κ για 10 μέρες ελιωσα στο φορουμ κ τους χαρτες πριν την Ελπίδα,νεράκι πέρασε η καραντίνα χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kostasmarousi13 είπε:

Αν δεν το θες στειλτο σ εμάς αγορίνα!!!

Κωστα δε χρειάζεται ..λίγο πολυ φετος ολα σε εσάς η στους γείτονες διπλα πανε χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κωστα δε χρειάζεται ..λίγο πολυ φετος ολα σε εσάς η στους γείτονες διπλα πανε χαχαχ

Λυσσαξες!!!!,👿👺👹

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, tendcol είπε:

21 Μαρτίου τελειώνει ο χειμώνας..10 Φεβρουαρίου έχουμε σήμερα . όχι ζέστες από τώρα!!

Βάλε και τον Απρίλη στον χειμώνα... ποιο πιθανό είναι πλέον να χιονίσει Απρίλη στη χώρα μας παρά Δεκέμβρη..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 να πω την αμαρτία μου...τωρα που δεν δείχνουν τιποτα οι χάρτες ειμαι πιο χαλαρός...από την αλλη μεριά...τι σκοτάδια ειναι αυτά στον Καναδά ...και Ρωσσια Σκανδιναβία?...τρόμος......ας ελπίσουμε με Σκανδιναβικό τελη του μηνός η αρχές Μαρτη να πάρουμε και εμείς κατι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά στους Χαράλαμπους του φόρουμ και στον Μπαμπίνο μας τον Μυτιληνιό μας .....!!!!!

 

Στα του καιρού επειδή πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να ζεστάνει και να έχει ήλιο από εδώ και πέρα λόγο οικογενειακής ανωτέρας βίας..... βλέπω να κάνει ακριβώς το αντίθετο....κρύα συννεφιές βροχές και χιόνια μέχρι τον Μάιο.....χαχα κρατήστε το αυτό......😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, BillG είπε:

Χρονια και χιόνια πολλά και κάθε καλο στη ζωή σου @ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...