Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου γεμίζει το μάτι η συνέχεια. Ευελπιστώ βέβαια σε μια καλή κακοκαιρία για ορεινά-ημιορεινά τουλάχιστον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

-Αλανια,ερχεται η ανοιξη...

-Αντε ρε χαμενε..

JkaYsS.gif

Έχεις δίκιο Σάκη....δεν θέλουμε τέτοια....θέλουμε Καλοκαίρι!!!Θέλουμε τέτοια!!!

 

20210612_184946_004.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Λαρισαίε υποτίθεται ότι φέτος θα είχαμε πτώση των δυτικών ανέμων λόγω ευνοϊκόυ  QBO και θα, βλέπαμε καλά πράγματα.. Το είχατε πει από Δεκέμβρη... Τι έγινε τελικά και μας, έφαγαν τα τυφωνοχαμηλα? 

Να μην τα βάζετε με τον Λαρισαίο τον άνθρωπο.. Δε φτάνει που μας ενημερώνει... Απλά ο qbosis πλακώθηκε στα τσίπουρα στη Λάρσα, ξέχασε να πατήσει το κουμπί να χαλαρώσουν οι άνεμοι και τα γ@_&€= τη μάνα... Όλα εγώ πχια;;; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Να μην τα βάζετε με τον Λαρισαίο τον άνθρωπο.. Δε φτάνει που μας ενημερώνει... Απλά ο qbosis πλακώθηκε στα τσίπουρα στη Λάρσα, ξέχασε να πατήσει το κουμπί να χαλαρώσουν οι άνεμοι και τα γ@_&€= τη μάνα... Όλα εγώ πχια;;; 

Εσύ μάλλον κρατάς ακόμα από τα τσίπουρα  στη γιορτή σου🤣χρόνια  πολλά, ρε γιγαντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Δεν μου γεμίζει το μάτι η συνέχεια. Ευελπιστώ βέβαια σε μια καλή κακοκαιρία για ορεινά-ημιορεινά τουλάχιστον.

Άνοιξη φωναζουν τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εσύ μάλλον κρατάς ακόμα από τα τσίπουρα  στη γιορτή σου🤣χρόνια  πολλά, ρε γιγαντα

Ευχαριστώ φίλε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαγωθήκατε ρε σεις με την Ανοιξη,καντε λιγο υπομονη 11 Φλεβάρη εχουμε όχι 28.Ενα μήνα συνεχομενα κρυα έχουμε δεν θα πηγάινει σερι…

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Τι εγινε ρε παιδια που πηγαν τα χιονια και ο ψυχρος φεβρουαριος...??????μαλλον παμε για μετα 10 μαρτη.......

Μία, από τα ίδια και φέτος... Ανοιξιάτικος φλεβαρης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Μία, από τα ίδια και φέτος... Ανοιξιάτικος φλεβαρης

Ε λογικό μετα από τέτοιο Γενάρη ..αντε δεν πειράζει του χρόνου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, thesprotos said:

Δίκιο εχιυν τα καυμενα τα εγγλεζακια😂

Πάντα τέτοια τους εύχομαι. Μακάρι να υπάρξουν συνέδρια γιατί η Αγγλία έχει υποτροπικό πλέον μόνιμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε ενταξει φαινοτανν που πηγαινε το πραγμα..κριμα για οσους δεν ειδαμε κατι και δεν ειναι μονο το θεμα οτι το γουσταρουμε..κριμα για καλλιεργειες και υδροφορο οριζοντα...εξαλλου ελλαδα ειμαστε μην το ξεχναμε...

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

ισχυει για εδω - περιοχη greater London, ζητημα να εβρεξε 2 μερες ολο το Γεναρη

Παντα τετοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Παντα τετοια

χαχαχα George, με ξερεις, ενα αεροπλανο μακρια ειμαι (εχω ηδη κανει κρατηση για τις περιεργες μερες) - καλα να παθουν indeed - συν οτι μπορω και κανω το τρεξιμο μου πιο ευχαριστα! 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geod είπε:

χαχαχα George, με ξερεις, ενα αεροπλανο μακρια ειμαι (εχω ηδη κανει κρατηση για τις περιεργες μερες) - καλα να παθουν indeed - συν οτι μπορω και κανω το τρεξιμο μου πιο ευχαριστα! 

 

Μαχιμος προσηνεμος ιδεολογος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Ε λογικό μετα από τέτοιο Γενάρη ..αντε δεν πειράζει του χρόνου

Για τα προσηνεμα ισως ο γεναρης..για μας σιγαααα..παγωνιες το πρωι με 10-12 μεσημερι και καμια βροχη.....και αυτα το δευτερο μισο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάτι τέτοια σενάρια βλέπω στα μακρινά και με ζώνουν τα φίδια...

να ξεκαθαρίσω ότι δεν περιμένω χιονί πεδινο/παραθαλασσιο αλλά δε θέλω να έρθει (για άλλη μία φορά) η άνοιξη από μέσα Φλεβάρη.

Ένα ακόμη ημιορεινό χιόνι μετά τις 20/2 μπορεί να το κάνει, αλλά προς θεού να μην βγουν σενάρια όπως το παρακάτω...

gfseu-0-324.png?6

gfseu-1-324.png?6

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα πραγματα οδευουν ολοταχως για μεγαλες καταστροφες λογο ψυχους για συγκεκριμενες κατηγοριες αγροτων μετα τις 20 φλεβαρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...