Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Γυρω στις 23-24 θα χτυπησει η κομπρα ξανα!

ΚΟΓΚΑ 2 ΤΟΝ ΕΛΕΝΕ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΛΑΙΝΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπιδα θα στο πω για τελευταια φορα γιατι μου τα πρηξες...Οκ..Εκανες καλο χιονι στους χαβουζαιους αλλα μεχρι εκει..12 ωρες χιονισες..Ειναι και αυτοι αμπαλοι με το χιονι και πηξανε..

Τωρα ερχομαι εγω..Παρε λοιπον τον π...λο...Σε παρακαλω...Εδω μιλανε τα κακαλα..10χιλιαρα θα μοιραζουν μετα στους πρωτευουσιανους...🤣

Εσυ μπορει να ησουν ο χιονιας της Ελπιδας,εγω ομως ειμαι ο Κογκας ο Λεπιδας!!

2955.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γυρω στις 23-24 θα χτυπησει η κομπρα ξανα!

Με λίγο πιο δυτική σύγκλιση παρακαλώ αν γίνεται για να θαφτούμε κι εμείς στα 600-(μειον)395!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, menidi said:

Με λίγο πιο δυτική σύγκλιση παρακαλώ αν γίνεται για να θαφτούμε κι εμείς στα 600-395!

Μετακόμισε στους πρόποδες του Υμηττού να σε κάνουμε μάγκα...🤣

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Μετακόμισε στους πρόποδες του Υμηττού να σε κάνουμε μάγκα...🤣

Ενα μεσημέρι δικο σου, ολόκληρο του δυτικού τόξου φίλε!!!!! ΔΕΟΣ!!! 

Τι να σου πω κι εγώ κι εγώ για τους χιονιάδες, στην Ανω τη Γλυφάδα, σας έκανε παπάδες. (Τερλέγκας)

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

@bardaris..χαρα στο κουραγιο σου...λαπωνικος ταρανδος???καλοοοοο😂😂😂...

σκαλιζω σκαλιζω μπας κ ενδωσει...αλλα δεν.!..παντως...αν γινει κατι με σκανδιναβικο θα γινει....!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, menidi said:

Ενα μεσημέρι δικο σου, ολόκληρο του δυτικού τόξου φίλε!!!!! ΔΕΟΣ!!! 

Τι να σου πω κι εγώ κι εγώ για τους χιονιάδες, στην Ανω τη Γλυφάδα, σας έκανε παπάδες. (Τερλέγκας)

Αλλαξε το στριμ το γυρισε απο την δύση πόντους βαζετε πολλούς στης Παρνηθας την φύση.Στουπάρα έριχνε, νύχτα στο Μενίδι απόκοσμες βροντές χαμός στο κεραυνίδι.

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, bardaris είπε:

σκαλιζω σκαλιζω μπας κ ενδωσει...αλλα δεν.!..παντως...αν γινει κατι με σκανδιναβικο θα γινει....!

Αν δεν ηρεμήσει ο Ατλαντικος με αυτά τα γιγάντια χαμηλά στη Σκανδιναβία δε βλέπουμε προκοπή γερακο μου🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Αν δεν ηρεμήσει ο Ατλαντικος με αυτά τα γιγάντια χαμηλά στη Σκανδιναβία δε βλέπουμε προκοπή γερακο μου🤣

 εγώ στέκομαι σε μια ανάλυση που διάβασα χθές...που δείχνει...ο Αζορικός η τελος παντων το συστημα των υψηλων πιεσεων που μας θα μας αλλάξει τα φωτα τις επόμενες μερες προς τα τέλη του μηνός και αρχές μαρτη θα μετακινηθεί με κεντρο Δανία -Σουηδία....τοτε μιλάμε για πάρτυ......μέχρι τοτε ...".αλλα ντ αλλα...της παρασκευής το γαλα...."

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακρα του ταφου σιωπη..Ο στρατος μας βαρεσε διαλυση!!!🤣

Θα γυρισει ομως συντομα..Για την ωρα ομως ειμαστε καπως ετσι..Ο καθεις για διαφορετικους λογους..Αλλοι γιατι χορτασαν..Αλλοι γιατι μπουχτισαν..

skopia4.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Seth13 είπε:

Γι' αυτό έβαλα το ''εξοχή''. 😎😝 Εμένα όνειρο μου είναι να κυκλοφορούμε σε χιονολαγούμια από Οκτώβριο μέχρι Μάιο, κανένα θέμα αλλά 10 εκατοστά πατημένο χιόνι για 90 μέρες όπως στη κεντρική Ευρώπη είναι ένα χάλι μαύρο από ένα σημείο και μετά. 10 εκατοστά κάθε εβδομάδα ναι. 

Εγω από την άλλη θα την έβρισκα τρελα πέτσα 3ποντη να εχω που να μη λιώνει όλο το χειμώνα. Δεν εχω καλύτεροαπό  το να είναι όλα ασπρά χωρίς να αγχώνομαι αν θα λιώσει. Το εχω ζήσει μόνο στο «εξοχικο» και είναι οτι καλύτερο για μένα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ακρα του ταφου σιωπη..Ο στρατος μας βαρεσε διαλυση!!!🤣

Θα γυρισει ομως συντομα..Για την ωρα ομως ειμαστε καπως ετσι..Ο καθεις για διαφορετικους λογους..Αλλοι γιατι χορτασαν..Αλλοι γιατι μπουχτισαν..

skopia4.jpg

Εμένα απκα μου άνοιξε η όρεξη. Ούτε καν να χορτάσω, ουτε καν...

 

9C6E6DDD-15A0-44B8-B3C2-AB8F1FC300A0.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, bardaris είπε:

 εγώ στέκομαι σε μια ανάλυση που διάβασα χθές...που δείχνει...ο Αζορικός η τελος παντων το συστημα των υψηλων πιεσεων που μας θα μας αλλάξει τα φωτα τις επόμενες μερες προς τα τέλη του μηνός και αρχές μαρτη θα μετακινηθεί με κεντρο Δανία -Σουηδία....τοτε μιλάμε για πάρτυ......μέχρι τοτε ...".αλλα ντ αλλα...της παρασκευής το γαλα...."

Αυτο φαινοταν οτι θα γινει πιο νωρις γυρω στις 16 του μηνα απλα πηρε μια παραταση μεσοπροθεσμα τωρα αν συμβει θα δουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτο που λέει η πατρίδα απο πάνω. Καποιος ριχνει καρβουνο στον Αζορ που κοκκινιζει σιγα σιγα. Ενα μικρο κενό μεταξυ των Χ, μια ξυραφιά προς ΒΒΑ και θα γινει του Κογκα 2.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρακολουθησα και τα πρωινα..Μου εδωσαν εμπνευση για το τι θα ντυθω τις αποκριες..

 

images.jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, ICELARISSA είπε:

Αυτο φαινοταν οτι θα γινει πιο νωρις γυρω στις 16 του μηνα απλα πηρε μια παραταση μεσοπροθεσμα τωρα αν συμβει θα δουμε 

Λαρισαίε υποτίθεται ότι φέτος θα είχαμε πτώση των δυτικών ανέμων λόγω ευνοϊκόυ  QBO και θα, βλέπαμε καλά πράγματα.. Το είχατε πει από Δεκέμβρη... Τι έγινε τελικά και μας, έφαγαν τα τυφωνοχαμηλα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ασχολείστε με το φετινό χειμώνα.. έληξε.. με τέτοια Γεωδυναμικα μωβ πιο ψηλά και τετοιους ζωνικους ανεμους και να πάει να σηκωθεί ο αζορ θα πάει ταυτόχρονα ανατολικά και θα σηκωθεί πάνω μας 

Υ.Γ όπου να ναι ερχεταιιιιιί το άβαταρ μου χαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...