Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χιόνι που δεν λιώνει , κι άλλο περιμένει!! Έρχεται λεμε!!!! 

Καλημερα από Παρνηθα. Το τσιμεντωμενο χιόνι περιμένει τη νέα στρώση! 

IMG_20220220_095615.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Τραίνο θα μας πάει.....

Ολα ανατρεπονται Κωστη μου...Χαμηλα το κεφαλι και βλεπουμε..🤣Καποιες φορες τα πραγματα δεν ειναι οπως φαινονται..

9c25a4ea2379cb223f140be5f0259f0e.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H φύση μίλησε......τα πουλιά τρελάθηκαν δεν ξέρουν κατά που να πάνε να φυλαχτούν από αυτό που έρχεται............

https://www.facebook.com/watch?v=444948107328845

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Πάλι για προσηνεμα τη βλέπω την φάση 😁

Δεν θαναι μονο προσηνεμα....η ισθηση μου, οπως το εκτιμω ειναι οτι μπορει να εκφραστει κι ως εν μερει πανελλαδικος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω και τη τι νομιζω ...νομιζω ειμαι ο πιο προνομιουχος και γενικα ολη η δυτικη  μακεδονια για τη πρωτη φαση στις 27 ....αν κατεβει η μπιλια θα παει και αυτη δυτικα καθώς δε πρόκειται να κλείσει γρηγορα όλος ο χώρος οποτε το μετα θα ειναξ για όλους,  προς το παρων απλα οσο πιο νοτια θα ανεβαίνουν τα υψόμετρα σε ευβοια αττικη πανω απο 300 πιστυω αν υπήρχα τα σημερινά δεδομένα,  αλλά η εμπειρία μου μου λέει ότι αν δημιουργηθεί χαμηλο καλο και μειενιε και για τη δεύτερη φάση τοτε ολοι οι πεδινοι σε ανατολικα και σε κεντροβορεια μπορούν να ελπίζουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Να πω και τη τι νομιζω ...νομιζω ειμαι ο πιο προνομιουχος και γενικα ολη η δυτικη  μακεδονια για τη πρωτη φαση στις 27 ....αν κατεβει η μπιλια θα παει και αυτη δυτικα καθώς δε πρόκειται να κλείσει γρηγορα όλος ο χώρος οποτε το μετα θα ειναξ για όλους,  προς το παρων απλα οσο πιο νοτια θα ανεβαίνουν τα υψόμετρα σε ευβοια αττικη πανω απο 300 πιστυω αν υπήρχα τα σημερινά δεδομένα,  αλλά η εμπειρία μου μου λέει ότι αν δημιουργηθεί χαμηλο καλο και μειενιε και για τη δεύτερη φάση τοτε ολοι οι πεδινοι σε ανατολικα και σε κεντροβορεια μπορούν να ελπίζουν 

Ακριβώς αυτό με την μόνη διαφορά ότι επειδή θα μείνει χωρος δυτικά λόγω προσανατολισμού του εμποδισμου και λόγω μετρίου ψύχους και εποχής ακόμη και τα κεντρικά τα κόβω χλωμά ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Ακριβώς αυτό με την μόνη διαφορά ότι επειδή θα μείνει χωρος δυτικά λόγω προσανατολισμού του εμποδισμου και λόγω μετρίου ψύχους και εποχής ακόμη και τα κεντρικά τα κόβω χλωμά ...

Ναι αυτό παίζει αλλα θα δειξει....πάντως για εμάς εδω δυτικη μακεδονια ει αι η μεγαλύτερη ευκαιρία ενα μειον 3 ανετα το βγαζει και ολη β μακεδονια εφόσον μείνει χωρίς δυτικα θα ναι σε καλη θεση ...Ένα τέτοιο το δεκεμβριο επρεπε η το Γενάρη να πάρει , επρεπε να φτάσει μάρτης δηλαδη έλεος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ανύπαρκτο ψύχος μόνο ημιορεινά και ορεινά μπορούν να ελπίζουν σε κάτι πραγματικά καλό προς το παρόν με δεδομένο ότι όταν υπάρχουν οι πραγματικές συνθήκες της κυκλογένεσης το ψύχος εκφυλίζεται ακόμα περισσότερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ναι αυτό παίζει αλλα θα δειξει....πάντως για εμάς εδω δυτικη μακεδονια ει αι η μεγαλύτερη ευκαιρία ενα μειον 3 ανετα το βγαζει και ολη β μακεδονια εφόσον μείνει χωρίς δυτικα θα ναι σε καλη θεση ...Ένα τέτοιο το δεκεμβριο επρεπε η το Γενάρη να πάρει , επρεπε να φτάσει μάρτης δηλαδη έλεος 

Εκτός κι αν κοπεί γαλαζακι που θα χει μέσα του σαν πυρήνα έστω και το -10 στα βόρεια ,θα προέρχεται ξεκάθαρα από ηπειρωτικές και παγωμένες περιοχές στα β.ανατολικα οπότε τα βόρεια δεν έχουν να φοβουντε από το θέμα ψύχος εφ όσον βρουν την διάταξη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...