Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Ένα υπέροχο ονομα αδερφέ μου Βαγγέλη για μια αξέχαστη βόρεια χιονοκακοκαιρια που θα μνημονεύουμε, όπως μνημονεύεις εσύ την μητέρα σου. Ένας άνθρωπος πραγματικά πεθαίνει όταν τον ξεχνάμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Ποιος θα μπορούσε να φέρει αντίρρηση σε κάτι τόσο όμορφο; Όλα τα αγοράκια έχουμε αδυναμία στις μανούλες μας, από τη γέννηση μας και για πάντα! 🥰

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Γι αυτον τον λογο και μονο θα ταχθω λυσσαλέα στο να ερθει φετος λοιπον και δεν θα διεκδικησω οτιδηποτε εχει πιθανοτητα να "γλυψει" εστω Ιονιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γι αυτον τον λογο και μονο θα ταχθω λυσσαλέα στο να ερθει φετος λοιπον και δεν θα διεκδικησω οτιδηποτε εχει πιθανοτητα να γλυψει εστω Ιονιο.

Σταματά ρε συ γιατί είμαι που είμαι όλη την μέρα χάλια γιατί το είχα ξεχάσει και το θυμήθηκα βλεπωντας την ημερομηνία στο κινητό και ένιωσα τόσο χάλια...και τώρα συγκινήθηκα πολύ Μ αυτό που έγραψες...πόσα τζάμια καθάρισε από τα χνωτα μου στα τζάμια βλεπωντας στα κρυφά την λάμπα πόσα πρωινά με ξυπνούσε να μου πει Βαγγέλη χιονίζει...πόσες φορές μου έγραψε στο βίντεο τον καιρό για τους αγρότες...τέλος πάντων είναι φορτισμένος τώρα και σ ευχαριστώ για αυτό που γράφεις αν και δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από σένα φίλε μου Γιώργο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Βαγγελη παμε να τον φέρουμε ξεκινάω,, είμαι έτοιμος 

 

gens-14-1-324.png

gens-14-1-336.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Σταματά ρε συ γιατί είμαι που είμαι όλη την μέρα χάλια γιατί το είχα ξεχάσει και το θυμήθηκα βλεπωντας την ημερομηνία στο κινητό και ένιωσα τόσο χάλια...και τώρα συγκινήθηκα πολύ Μ αυτό που έγραψες...πόσα τζάμια καθάρισε από τα χνωτα μου στα τζάμια βλεπωντας στα κρυφά την λάμπα πόσα πρωινά με ξυπνούσε να μου πει Βαγγέλη χιονίζει...πόσες φορές μου έγραψε στο βίντεο τον καιρό για τους αγρότες...τέλος πάντων είναι φορτισμένος τώρα και σ ευχαριστώ για αυτό που γράφεις αν και δεν περίμενα τίποτα λιγότερο από σένα φίλε μου Γιώργο...

Ειναι φτωχα τα λογια για ολο αυτο φιλε.Να εισαι καλα να τη θυμασαι τη μανουλα και καθε φορα που χιονιζεσαι να τη σκεφτεσαι και να χαμογελας. 

Vamos λοιπον! Καμηλα θες;Καμηλα θα φερουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ειναι φτωχα τα λογια για ολο αυτο φιλε.Να εισαι καλα να τη θυμασαι τη μανουλα και καθε φορα που χιονιζεσαι να τη σκεφτεσαι και να χαμογελας. 

Vamos λοιπον! Καμηλα θες;Καμηλα θα φερουμε.

Σταματα ρε μ@@@α βρύση με πάει...😪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά θα ήθελα μια τεράστια χάρη αν δεν υπάρχει πρόβλημα.Θα ήθελα εάν βγει χιονιάς βόρειος το επόμενο χρονικό διάστημα να τον αφιερώσω στην μητέρα μου που σήμερα κλείνει δύο χρόνια που έφυγε,δίνοντας το όνομα της στον χιόνια...ζωγραφιά την λέγανε την γλυκιά μου και την είχα τεράστια αδυναμια...😁

Φιλε μου μονο απο τον τροπο που μιλας εισαι ενας εξαιρετος ανθρωπος...σιγουρα θα ειναι παντα διπλα σου και θα σε καμαρωνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Σταματα ρε μ@@@α βρύση με πάει...😪

Tι να κανω,την εχω ζησει την απωλεια(πατερα) και μαλιστα 20 χρονια πισω.Τελος τα ζουμια και παμε για το 40ποντο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Tι να κανω,την εχω ζησει την απωλεια(πατερα) και μαλιστα 20 χρονια πισω.Τελος τα ζουμια και παμε για το 40ποντο.

Άντε πάμε κι ας μην είναι μωρέ καμήλα βόρεια ας είναι κάτι πολύ μεγάλο για όλους σε συνέχειες και για πολλές μέρες...να χαρεί πολύς κόσμος άλλωστε είναι τόσο ωραίο όνομα που μπορεί να δώσει χαρά σε όλους μας και μη σου πω ότι η μάνα μου θα είναι πιο χαρούμενη έτσι...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΕΡΧΟΝΤΑΙ 

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

Modele GFS - Carte prévisions

 

Τα 20αρια εννοώ,όχι τα χιόνια. Ήδη εδώ και 3 μέρες παίζουμε στους 15 εδώ πέρα,χωρίς να έχουμε ΒΔ ανέμους,με το 18αρι την παρασκευή θα πλησιάζαμε 22 βαθμούς

 

 

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Άντε πάμε κι ας μην είναι μωρέ καμήλα βόρεια ας είναι κάτι πολύ μεγάλο για όλους σε συνέχειες και για πολλές μέρες...να χαρεί πολύς κόσμος άλλωστε είναι τόσο ωραίο όνομα που μπορεί να δώσει χαρά σε όλους μας και μη σου πω ότι η μάνα μου θα είναι πιο χαρούμενη έτσι...😁

Ε τι να σου πω,μεγαλος αυστηρα κεντροβορειος τοτε γιατι αν μπουν οι χαμουτζηδες στη μεση θα τη χαλασουν τη δουλεια.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Αυτά που έρχονται, δεν περιγράφονται!!

Βάλε πηγη απο κάτω..Πνευματικά δικαιώματα λεμεε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε για την πανελλαδική Ζωγραφιά!!!

Μας ζαλίζει μας μαλώνει μας ενθαρρύνει 

μας τα πάντα όλα και ακούει και τα πάντα όλα!!! Μαμά!!!
Να σαι πάντα καλά Βαγγελάρα να την θυμάσαι και να παίρνεις κουράγιο στα πάντα!!!

Καλημέρα κάποιοι θα τρίβουν τα ματάκια τους και όχι απ την γύρη!!!

Αιρχαιται!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Έτσι να πάει όμορφα το Σαββατοκύριακο!!!!! 
 

8B660575-51BE-4687-B9C5-6D286EE34CFD.png

με προυποθεσεις δεν ειναι ασχημο......αν μεινει ως εχει, εξαιρετικος χιονιας τουρκιας   .....καλημερα , καλοσαββατοκυριακο !!

Επεξεργάστηκε από TOUAREG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, TOUAREG είπε:

με προυποθεσεις δεν ειναι ασχημο......αν μεινει ως εχει, εξαιρετικος χιονιας τουρκιας   .....καλημερα , καλοσαββατοκυριακο !!

Μωρέ σημασία έχει ότι άρχισε να δείχνει ωραία πραγματακια… μέτρο τις 20/2 τοποθετούσαν κ οι περισσότεροι φίλοι την οποία αλλαγή! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Το διάστημα από 24/2 - 10/3 και βλέπουμε, θα μείνει χαραγμένο στην ιστορία!!

Μη μας τρελαίνεις αδερφέ μου!!! Μέχρι 10/05???😮😮 Σε κόβω να έχεις κάνει καμιά καταδρομική εκτροπής του ρεύματος του Κόλπου 😝😝 Σε καταλάβαμε μέλος της γνωστής συμμορίας και εσύ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαββατο σημερα. Όπως είχαμε προαναγγείλει από αύριο Κυριακή θα βλέπουμε άλλους χάρτες.

Ξανα ΑΙΡΧΑΙΤΕ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...