Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο αυριο κοιταμε ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ αναπαυτικα απο ντιβανια και πολυθρόνες και εντος της επομενης εβδομαδας βλεπω γενικη επιστρατευση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, BrainA said:

Απο αυριο κοιταμε ΑΛΛΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ αναπαυτικα απο ντιβανια και πολυθρόνες και εντος της επομενης εβδομαδας βλεπω γενικη επιστρατευση. 

Ανακλήθηκαν ηδη όλες οι αδείες του στρατού μετα τα σήματα απο Αμερική, Καναδά και ευρωπαικής ενώσης.Σε επιφυλακή άπαντες😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Σαββατο σημερα. Όπως είχαμε προαναγγείλει από αύριο Κυριακή θα βλέπουμε άλλους χάρτες.

Ξανα ΑΙΡΧΑΙΤΕ

Γειτονα, ήγγεικεν η ώρα....να πουμε οτι δεν τα λεγαμε;;;; Αυτο που ερχεται δεν περιγραφεται.....ωχ εχει πνευματικα δικαιωματα αυτο εκ Μπαμπη Μυτιληνης!!;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Παγοι, σκοταδια, κρυσταλλα, σιωπες....

ΚΟΓΚΑΣ 2 

Σουχα πει, παρατα τη γκρινια κι ελα στο κλαμπ ....βλεπεις τι γινεται.....αιμα μας παει και θα συνεχισει.....βοήθειαααα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Μεσσήνιος είπε:

Μη μας τρελαίνεις αδερφέ μου!!! Μέχρι 10/05???😮😮 Σε κόβω να έχεις κάνει καμιά καταδρομική εκτροπής του ρεύματος του Κόλπου 😝😝 Σε καταλάβαμε μέλος της γνωστής συμμορίας και εσύ!!!

Χαχαχα, το διορθωσα....10/3 ειπαμε ....χαχαχα......

Ομως, μετανοειτεεεεεεε.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμη τίποτα χειροπιαστό αλλά πλησιάζει η ώρα των σημαντικών αλλαγών και του χρονικού στόχου...έτοιμα είναι τα μοντελα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιοδος αναπαυλας λογω καλοκαιριας...

Αποκλειστικες εικονες ομως απο το επιτελειο των καιροφιλων που συνεχιζουν απτοητοι την προετοιμασια τους για τα επερχομενα...🤣Συμφωνα με δικες μου πηγες ο brainA πρωτοστατει στα παραγγελματα και στις καθοδηγησεις...

4.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ...........ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...

ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ  ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΕΧΡΙ 10  ΜΑΡΤΗ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ- ΦΙΛΟΥΣ- ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ...........ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...

ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ  ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΕΧΡΙ 10  ΜΑΡΤΗ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ- ΦΙΛΟΥΣ- ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ  

επειδη βλεπω μεχρι τις 10 μαρτη να μας πηγαινει καροτσακι η ξηρασια να υποθεσω οτι εννοεις απο τις 10 κ μετα να δουμε καμια βροχουλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ...........ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...

ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ  ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΜΕΧΡΙ 10  ΜΑΡΤΗ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΤΕ ΓΝΩΣΤΟΥΣ- ΦΙΛΟΥΣ- ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ  

Έχω ειδοποιήσει από τώρα τους φίλους στηην αθηναγια χιόνια...οι κεντροβοριεοι ετοιμαστείτε προμηθευτείτε γυαλιά ηλίου, αντηλιακά,,,θα τα χρειάζεται περισσότερο θα καίει ο ήλιος ακόμα και με ψυχρή εισβολή τώρα στα τέλη Φλεβάρη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Έχω ειδοποιήσει από τώρα τους φίλους στηην αθηναγια χιόνια...οι κεντροβοριεοι ετοιμαστείτε προμηθευτείτε γυαλιά ηλίου, αντηλιακά,,,θα τα χρειάζεται περισσότερο θα καίει ο ήλιος ακόμα και με ψυχρή εισβολή τώρα στα τέλη Φλεβάρη χαχαχα

με αυτο που συμβαινει ειδικα φετος ειμαστε φουλ εξοπλισμενοι απλα τωρα παω να βαλω κ φιμε τζαμια στο αμαξι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oh...sounds it's coming home again....

 

(Εν τω μεταξύ το χαμηλό μεσοβδόμαδα που το πετάνε τα περισσότερα μοντέλα β.Αφρική και χάνεται θα δούμε ότι θα περάσει πάνω ή κοντά μας όχι τόσο αποκομμένο και αδιάφορο...)

EDH1-240(1).GIF

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Oh...sounds it's coming home again....

 

(Εν τω μεταξύ το χαμηλό μεσοβδόμαδα που το πετάνε τα περισσότερα μοντέλα β.Αφρική και χάνεται θα δούμε ότι θα περάσει πάνω ή κοντά μας όχι τόσο αποκομμένο και αδιάφορο...)

EDH1-240(1).GIF

Το ευρωπαϊκό το εδειξε να κινείται ξωφαλτσα προς την περιοχή μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σας είπα...τώρα που δεν θέλω να έρθει κάτι ..τώρα θα γίνει χαμός Μάρτης Απρίλης ειδικά θα μας ξετινάξει..... ειδοποιείστε συγγενείς φίλους γνωστούς.....😇

ο Μάρτης του 87 θα είναι γατάκι μπροστά σε αυτό που έρχεται......

ανσάμπλ ευρωπαίου....το σήμα ξεκίνησε ....τέλη του μήνα η έναρξη ..........

Diagramme ensemble ECMWF/CEP

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως μαρτιατικο αυλωνα με πεδινο χιονι εχουμε να δουμε απο το 2011,απο τοτε μονο τα ορεινα-ημιορεινα παιζουν με ελαχιστες εξαιρεσεις οπως περισυ οπου εθεαθησαν κατι νιφαδες στον αστικο ιστο της αθηνας(25/3).Σαν μηνας χαριζει τρομερες στουπες ασχετα απο την χιονοκαλυψη λογω διαρκειας μερας,μεχρι και κιτρινο χιονι λογω σκονης ειχαμε δει το 2010 στην Λαμια.Αν εχει δυναμικη η κατασταση δεν χαμπαριαζει απο ανοιξη κτλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

επειδη βλεπω μεχρι τις 10 μαρτη να μας πηγαινει καροτσακι η ξηρασια να υποθεσω οτι εννοεις απο τις 10 κ μετα να δουμε καμια βροχουλα 

Βροχούλες να τις ξεχάσετε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σας είπα...τώρα που δεν θέλω να έρθει κάτι ..τώρα θα γίνει χαμός Μάρτης Απρίλης ειδικά θα μας ξετινάξει..... ειδοποιείστε συγγενείς φίλους γνωστούς.....😇

ο Μάρτης του 87 θα είναι γατάκι μπροστά σε αυτό που έρχεται......

ανσάμπλ ευρωπαίου....το σήμα ξεκίνησε ....τέλη του μήνα η έναρξη ..........

Diagramme ensemble ECMWF/CEP

εγω τους εχω ειδοποιησει κ τοθς ειπα οτι φετος δεν θα εχουν ουτε νερο να ποτισουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...