Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

τόσο είχαμε κι εδώ στα 0 μέτρα ΜΟΛΙΣ της θεσσαλονίκης, εν μέσω ηλιοφάνειας και χωρίς αναστροφές γιατί φυσούσε,το 2017. άρα την έχουμε μεγαλύτερη, την ψύχρα 😆

Εν τω μεταξύ για Θεσσαλονίκη το 2017 είναι ρεκόρ χαμηλότερης μέγιστης για τον σταθμό στην Μίκρα http://ziakopoulos.blogspot.com/2017/01/blog-post_8.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, dimitris27 είπε:

Παντως μαρτιατικο αυλωνα με πεδινο χιονι εχουμε να δουμε απο το 2011,απο τοτε μονο τα ορεινα-ημιορεινα παιζουν με ελαχιστες εξαιρεσεις οπως περισυ οπου εθεαθησαν κατι νιφαδες στον αστικο ιστο της αθηνας(25/3)

..... και 24 / 03 / 2003 είχε βάλει 3-4 πόντους εδώ .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, gthomasandros είπε:

φεβρουαριος 1983...τριτο δεκαημερο...τρελο ψυχος.....archives-1983-2-23-12-1.png

Και εγώ το θυμάμαι. Ήμουν οκτώ χρονών. Έκανα εγχείρηση σκωλικοειδίτιδα στο παίδων Πεντέλης και δεν μπορούσα να βγω έξω, Έκλαιγα όλη την ώρα όχι γιατί πονούσα αλλά γιατί δεν μπορούσα να παίξω. Σας φανέρωσα και την ηλικία μου!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24/01-24/02..Παμε σαν αλλοτε..Επετειακος χιονιας...Ανα μηνα!!🤣

gens-0-0-276.png

gens-0-0-288.png

Εγω παντως για κερασακι θελω παλιακη κακοκαιρια..Να πνιγεται η Στερεα και ο Μοριας και απο Λαμια και πανω να θαβονται...Αληθεια ποσα χρονια εχει να κατσει μια τετοια διαταραχη??Εχει αναρωτηθει κανεις??Καλο βραδυ σε ολους!!!

Φυσιολογικες κακοκαιριες δεν ειναι μονο οταν θαβεται η χαβουζα..🤣Ωραια ηταν φετος...Δε λεω..Αλλα ειχαμε και πολλα ξεροκρυα...Εμενα προσωπικα με κουρασαν..

Ελπιζω τουλαχιστον 20 Μαρτη που θα ειμαι Βιεννη για μια βδομαδα με την συζυγο να χει καλο καιρο...Λεγαμε για Νυμφαιο αλλα τελικα παμε Αυστρια..Ευκαιρια να συναντησω και τ αδερφια της Ραπιντ!!😉

 

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Πόσο ΝΑΟ άραγε να χει αυτό?φυσικά και μπορεί να χιονίσει και με ΝΑΟ στο Θεό image.png.dc3847d8b3e66c45720632392cd0d709.png

O ΝΑΟ απλα μας δειχνει τη διαφορα πιεσης στην ισλανδια και το γιβραλταρ, οποτε προφανως και μπορει να χιονισει με ολους τους δυνατους συνδυασμους ΝΑΟ. Μονο με πολυ θετικο ΑΟ δεν εχει κανει χιονια εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, BrainA είπε:

ΑΝΟΙΞΗ!

Ιστορικες εποχες. Γ' Φαση του ΓαλλοΓερμανικου Άξονα (Μιτεραν-Κολ) μετα το Ντελ Γκωλ-Αντεναουερ και το Πομπιντου-Σμιντ. Ιστορικο 1991-92 και στην Αθηνα απο καιρική σκοπιά.

..... μας λείπει ένα Πινατούμπο ......🌋 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά ασχολειθείται με τον έρωτα και τις πεταλούδες...αρκουδάκια κλπ....τα μοντέλα ειναι εμονικά στην προηγούμενη κυκλοφορία ενώ αυτήν θα αλλάξει θέλει δεν θέλει....η σαχάρα αρχίζει και θερμαίνεται...λογικά θα τροφοδότήσει...τις βασεις του Αζορικού. μπας και πάρει τα πάνω του και σηκωθεί ψηλά(κατι σαν αερόστατο)........!!!...ακολουθεί φωτο....προδοσίας βορειου μετώπου...και η εξήγηση γιατί ειμαι τοσο χαλαρός...

υ.γ. ηφαιστειακή καταιγίδα στην Αιτνα....!!

20220124_172212[1].jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.........

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΙΛΙΚΤΟΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ......

ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ...  

ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΟΕΛΛΑΔΙΤΕΣ ΑΝΑΜΕΝΕΤΕ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη αισιοδοξία βλέπω κυρίως από εμάς τους προσήνεμους. Μας κακόμαθαν οι Μήδειες και οι Ελπίδες. Αλλά δεν πειράζει και τίποτα να μην έρθει δεν θα έχουμε κανένα παράπονο. Οι προσηνεμοι δεν θα έχουμε παράπονο για να μην παρεξηγηθώ.

Επεξεργάστηκε από weatherfan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, THUNDERSNOW1965 said:

..... και 24 / 03 / 2003 είχε βάλει 3-4 πόντους εδώ .....

Η χιονόπτωση ερχόταν με τη μορφή χιονομπόρας όπως τον Φεβρουάριο του 2003. Ξεκίνησε 20 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα στις 24/3 και διήρκησε  μέχρι 14.00 το μεσημέρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως σε όλα τα προηγούμενα 50 χρόνια ο καιρός παρουσιάζει εμμονή στις 8-9 και 24-25 για ισχυρές ψυχρές καταβάσεις (κυρίως αφορούν προσηνεμα) ανεξαρτήτου μηνός!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 minutes ago, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT said:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.........

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΙΛΙΚΤΟΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ......

ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ...  

ΒΟΡΕΙΟΚΕΝΤΡΟΕΛΛΑΔΙΤΕΣ ΑΝΑΜΕΝΕΤΕ....

 

1455350720_81SsGbZDWL._SL1500_.thumb.jpg.bb0e108026269f2fc3d4aa4b402be894.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Πάντως σε όλα τα προηγούμενα 50 χρόνια ο καιρός παρουσιάζει εμμονή στις 8-9 και 24-25 για ισχυρές ψυχρές καταβάσεις (κυρίως αφορούν προσηνεμα) ανεξαρτήτου μηνός!

Κανα συστηματάκι για Τζόκερ? Μήπως παίζει?? Σε βλέπω δυνατό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με επεισαν να φερω τον Κογκα στην Ελλαδα τελος Φλεβαρη..Εχω αγχωθει...Ειναι πιο δυνατος απο μενα..Αλλα θα τον φερω..Χρειαζεται προσπαθεια αλλα θα τα κατεφερω...

superman-drinking.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, menidi είπε:

Κανα συστηματάκι για Τζόκερ? Μήπως παίζει?? Σε βλέπω δυνατό. 

Σ' αυτά είμαι μεγάλος κουβάς 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

παιδιά ασχολειθείται με τον έρωτα και τις πεταλούδες...αρκουδάκια κλπ....τα μοντέλα ειναι εμονικά στην προηγούμενη κυκλοφορία ενώ αυτήν θα αλλάξει θέλει δεν θέλει....η σαχάρα αρχίζει και θερμαίνεται...λογικά θα τροφοδότήσει...τις βασεις του Αζορικού. μπας και πάρει τα πάνω του και σηκωθεί ψηλά(κατι σαν αερόστατο)........!!!...ακολουθεί φωτο....προδοσίας βορειου μετώπου...και η εξήγηση γιατί ειμαι τοσο χαλαρός...

υ.γ. ηφαιστειακή καταιγίδα στην Αιτνα....!!

20220124_172212[1].jpg

Η έκρηξη του ηφαιστείου της Αίτνας, με το πυκνό νέφος τέφρας , είχε ως αποτέλεσμα να ξεσπάσει κεραυνός πάνω από το ηφαίστειο!...... Πηγή: MeteoNews 24 ......

Μπορεί να είναι εικόνα αστραπή και κείμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...