Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σας είπα...τώρα που δεν θέλω να έρθει κάτι ..τώρα θα γίνει χαμός Μάρτης Απρίλης ειδικά θα μας ξετινάξει..... ειδοποιείστε συγγενείς φίλους γνωστούς.....😇

ο Μάρτης του 87 θα είναι γατάκι μπροστά σε αυτό που έρχεται......

ανσάμπλ ευρωπαίου....το σήμα ξεκίνησε ....τέλη του μήνα η έναρξη ..........

Diagramme ensemble ECMWF/CEP

Εγω εχω απ το πρωι που τους λεω τι θα συμβει για το μετα σε φιλους και γνωστους αλλοι με ρωτανε αν θα γινει καρναβαλι... αλλοι πως τα περναω στο χωριο....και αλλοι ποσο θα  παει το αρνι το πασχα......

Υγ..τουλαχιστον εγω προσπαθησα... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλι κατι εβγαλε το 6αρι,κατι express φαινεται σε πρωτη φαση με τα προσηνεμα και την τουρκια να εχουν το πρωτο λογο,βεβαια φτερο στο ανεμο ειναι ετσι οπως το δειχνει ο τζιφος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εγω εχω απ το πρωι που τους λεω τι θα συμβει για το μετα σε φιλους και γνωστους αλλοι με ρωτανε αν θα γινει καρναβαλι... αλλοι πως τα περναω στο χωριο....και αλλοι ποσο θα  παει το αρνι το πασχα......

Υγ..τουλαχιστον εγω προσπαθησα... 

Εχεις ήσυχη την συνείδησή σου και αυτό φτάνει..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εγω εχω απ το πρωι που τους λεω τι θα συμβει για το μετα σε φιλους και γνωστους αλλοι με ρωτανε αν θα γινει καρναβαλι... αλλοι πως τα περναω στο χωριο....και αλλοι ποσο θα  παει το αρνι το πασχα......

Υγ..τουλαχιστον εγω προσπαθησα... 

Φαντάζομαι ότι όλοι οι βορειοι κάνετε χαβαλέ και δεν πιστεύω να εννοείται αυτά που λέτε... Ότι έρχεται και τα, σχετικά... Που διαβάζω από χτες🤣λογικό... Η αχιονια μας έχει βαρέσει όλους στο κεφαλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Σας είπα...τώρα που δεν θέλω να έρθει κάτι ..τώρα θα γίνει χαμός Μάρτης Απρίλης ειδικά θα μας ξετινάξει..... ειδοποιείστε συγγενείς φίλους γνωστούς.....😇

ο Μάρτης του 87 θα είναι γατάκι μπροστά σε αυτό που έρχεται......

ανσάμπλ ευρωπαίου....το σήμα ξεκίνησε ....τέλη του μήνα η έναρξη ..........

Diagramme ensemble ECMWF/CEP

Το έχετε ρίξει όλοι στο χαβαλε🤣ποιος Μαρτης του 87 και πράσινα άλογα ρε παιδιά? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, thesprotos said:

Το έχετε ρίξει όλοι στο χαβαλε🤣ποιος Μαρτης του 87 και πράσινα άλογα ρε παιδιά? 

βρε δεν ειναι τα αλογα τα πρασινα - Πράσσειν άλογα ειναι - δλδ, το να κάνει κανείς παράλογα πράγματα! : )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 minutes ago, south coast said:

Σοφία Βόσσου σε ψαχνουμε …

0D8FF78D-8BAE-4C59-A8C8-D0C97BAD68AD.png.089d200f7b461ec693c40b019d2b7f91.png

ΑΝΟΙΞΗ!

33 minutes ago, south coast said:

 

Ιστορικες εποχες. Γ' Φαση του ΓαλλοΓερμανικου Άξονα (Μιτεραν-Κολ) μετα το Ντελ Γκωλ-Αντεναουερ και το Πομπιντου-Σμιντ. Ιστορικο 1991-92 και στην Αθηνα απο καιρική σκοπιά.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απλά θα είναι σαν, αλλά ελα που δεν θαναι....ξανά μαζί με άνοιξη το Πάσχα.....φιλούδια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, geod είπε:

βρε δεν ειναι τα αλογα τα πρασινα - Πράσσειν άλογα ειναι - δλδ, το να κάνει κανείς παράλογα πράγματα! : )

ΑΨΟΓΟΣ!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν φτάνει που το 90% της χώρας δεν έχει δει νιφάδα τσακιστή.......μας έχετε καταστρέψει και την ορθογραφία εδώ μέσα όλοι σας , είτε εκουσίως είτε ακουσηος....

 

Μπαμπηηηη χρόνια πολλα και απο εμένα αδερφέ!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν σήμερα, 18 χρόνια πριν, ήρθε το απόλυτο κτήνος. Ο Κόγκας των Κογκών. Κάτι Ελπίδες, Μήδειες και Τηλέμαχοι, ωχριούν μπροστά  σε αυτό το γνήσιο πολικό τέρας που έφερε θερμοκρασιακή διακύμανση -10 εως -6 στα 490μ ΜΟΛΙΣ της Πεντέλης, εν μέσω φαινομένων και όχι αναστροφής.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οι βορειοι δεν θελω να μας το χαλασω αλλα μιλαμε για ελευση γκογκα με οτι σημαινει αυτο ...

Μα ποιος μίλησε για βόρεια χώρα; Όταν είναι να έρθει κάτι τόσο δυνατό με σήμα από τόσο μακριά δεν αφορά την βόρεια χώρα …. Σε δεύτερη φάση ανάλογα πως θα ρθει ίσως …. Εμείς εδώ μιλάμε για ψύχος για την εποχή που θα κάνει ζημιες και συνέχιση ανομβρίας επικών διαστάσεων ….εμείς τέλη Μαρτη με Απρίλη θα παίξουμε με την εξασθένηση των ζωνικων ανέμων στη στρατόσφαιρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νταξει το να ξέρουμε ότι θα έρθει Κόγκας από τόσο νωρίς δεκτό..το να ξέρουμε ότι δεν θα πιάσει βόρεια χώρα? Αυτά τα μαθαίνουμε δύο μέρες πριν ρε παίδες.. συγκρατημένη αισιοδοξία..σήμερα έδειξαν κάτι τα τρεξίματα μέχρι χθες ολοι στο 0 ήμασταν..ας έρθει κάτι εστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...