Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Παίδες επίθεση στους  ανεπιθύμητους.....αερααααααααα🤣🤣🤣🤣

Ειναι και ξεθεωμενο το στρατευμα.Πρπει αυριο που θα βγει ο ηλιος και θα λιωσει τα περισσοτερα χιονια των χαμουτζηδων να τους μαζεψω.😂

gfs-0-108.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ειμαι περιεργος για το γιουκμο..σε συγκριση με τον τζιφο που θεωρητικα το παει καλα το γιουκμο ειναι πολυ ανωτερο

μοιαζουν καπως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ειναι και ξεθεωμενο το στρατευμα.Πρπει αυριο που θα βγει ο ηλιος και θα λιωσει τα περισσοτερα χιονια των χαμουτζηδων να τους μαζεψω.😂

gfs-0-108.png

εσυ να παρεις το φτυαρι..εχεις δουλεια!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

μοιαζουν καπως...

ανωτερο πιστευω το γιουκμο...βεβαια ισως τοσο δυτικα που λογικα θα το βγαλει να μην μας κανει..αλλα θα δουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο αφορα την θεσσαλια δεν ξερω ποσες μερες ειμαστε κατω απο τα κλιματικα στα 850 αλλα ξερω οτι θυμηθηκε να πιασει ν.δυτικο ρευμα και +4 στα 850 στη παρασκευη που κατα πασα πιθανοτητα θα μας χαλασει το σαββατο

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Stelios είπε:

Έχει κακή κλίση ο αυλώνας για αυτό πετάει το χαμηλό πάνω μας. Ακόμα είμαστε στις 150 ώρες υπομονή

δεν πειραζει αυτο αν πεσει ολος ο αυλωνας μεσα στο β.ιονιο θα δημιουργησει χαμηλο απ εκει θα το τραβηξει πισω αυτο που βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Οσο αφορα την θεσσαλια δεν ξερω ποσες μερες ειμαστε κατω απο τα κλιματικα στα 850 αλλα ξερω οτι θυμηθηκε να πιασει ν.δυτικο ρευμα και +4 στα 850 στη παρασκευη που κατα πασα πιθανοτητα θα μας χαλασει το σαββατο

Χαχα ναι έλεος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εσύ καμάρι μου.. Σε ποια κατηγορία ανήκεις? Τι δουλειά έχεις με τους ΔΚΒ? Αλλά ξέχασα... Εσύ μια κατηγορία μόνος σου🤣

Γιαννακη εσυ θες να τ ακούσεις τωρα αλλά δεν προλαβαίνω...  ...ετοιμάζω το στρατευμα😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

δεν πειραζει αυτο αν πεσει ολος ο αυλωνας μεσα στο β.ιονιο θα δημιουργησει χαμηλο απ εκει θα το τραβηξει πισω αυτο που βλεπουμε

Ακριβώς, είναι καλό σενάριο πάντως και επιδεχεται και βελτιωσεις! Δηλαδη δεν ειναι κατι ακραιο αυτο που ζηταμε να βελτιωθει

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stelios είπε:

Έχει κακή κλίση ο αυλώνας για αυτό πετάει το χαμηλό πάνω μας. Ακόμα είμαστε στις 150 ώρες υπομονή

ειδες? gfs-0-180.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

ειδες? gfs-0-180.png?12

χααχαχ οντως το εκανε! Ωραιος! Απλα παλι στο κατι εξπρες ειμαστε αν και μακρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Οσο αφορα την θεσσαλια δεν ξερω ποσες μερες ειμαστε κατω απο τα κλιματικα στα 850 αλλα ξερω οτι θυμηθηκε να πιασει ν.δυτικο ρευμα και +4 στα 850 στη παρασκευη που κατα πασα πιθανοτητα θα μας χαλασει το σαββατο

Κάτσε Κώστα μπορεί να υποβαθμίσει την θερμή εισβολή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

καλο τρεξιματακι.εκει γυρο θελουμε να ειναι

ναι το πρωτο χαμηλο να εχει πιο γερο ποδι στο ιονιο και ας παταει και λιγο αιγαιο..ετσι θα βγει πιο βορεια στην πορεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

καλο τρεξιματακι.εκει γυρο θελουμε να ειναι

Αν μιλαμε για θαψιμο λιγο ακομα δυτικα το θελουμε και χαμηλο 1000αρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γεια σας μάγκες σας χαιρετω και εγω με την σειρα μου ως καινουργιος στο forum.Τωρα ας πω και εγω το πονο μου οπου ολοι η μετεωρολογοι υποσχοντουσαν πανω απο 15 εκατοστα στην περιοχη μου και δεν εκανε τιποτα.Τελος παντων ευχομαι ο Φλεβαρης να εχει ευχαριστες εκπληξεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, MeteoTirnavos είπε:

Κάτσε Κώστα μπορεί να υποβαθμίσει την θερμή εισβολή

Δεν βλεπεις η μοναδικη μερα που συμφωνουν ολα ειναι η παρασκευη χαχα εκτος και αν παιξουμε με τιποτα ομιχλες κλπ 

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

βαγγελη το αγαπημενο σου χαμηλο!! καρδουλα!!! αν κ πιο νοτια απο κει ποτ το θελουμε

αχχχχ..πεθαινω για καρδουλες που εχουν κεντρο τον αγαπημενο μου φιλο και συμφορουμιτη γιωργο σκυλο!!!..χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...