Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω για να δω χιονι...μεχρι και με τον εξω απ εδω αυτη την στιγμη κανω συμμαχια....χαχαχχαα....

Μακριά απο αυτόν Βαγγέλη μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Το κοντρόλ πρέπει να βγάζει δυνατό ημιορεινό προσηνεμο,ίσως και πιο χαμηλά,δεν είδα τις Τ

gens-0-1-186.png

βροχουλες καλες. χιονια στα 500+ αυστηρα.
σαν διαταξη ειναι υπεροχη αλλα καλυτερα να κατσει καλα για περιοχες που δινει καλο χιονι. εμεις φαγαμε καλα ηδη. θα κανουμε καιρο να πεινασουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΝickVoras είπε:

Μακριά απο αυτόν Βαγγέλη μου

που λεει ο λογος βρε νικολα μου...😀..εννοειτε στην κυριολεξια του ορου μακρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

βροχουλες καλες. χιονια στα 500+ αυστηρα.
σαν διαταξη ειναι υπεροχη αλλα καλυτερα να κατσει καλα για περιοχες που δινει καλο χιονι. εμεις φαγαμε καλα ηδη. θα κανουμε καιρο να πεινασουμε

για μενα εχει υετο? και σε τι μορφη?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους περισσότερα δεδομένα από τον ευρωπαίος και στο wetterzentrale....... θα έχουμε πλέον και τις ενδιάμεσες ώρες... χάρτες στα 500hpa υετό και θερμοκρασίες στα 850 ανά 3ωρο παρακαλώ.....θερμοκρασίες εδάφους.... και ανέμους σε πολλά σημεία της ατμόσφαιρας....!!! ακόμα κολλάει φυσικά είναι η αρχή(η πρώτη ημέρα) αλλά αν βγαίνουν θα είναι τέλεια!!

προς το παρόν δεν ανοίγουν οι χάρτες αλλά από το πρωινό τρέξιμο ανοίγουν τα περισσότερα....όταν μπει σε μια ρέγουλα θα είναι τέλια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sotos*snow είπε:

Επιτέλους περισσότερα δεδομένα από τον ευρωπαίος και στο wetterzentrale....... θα έχουμε πλέον και τις ενδιάμεσες ώρες... χάρτες στα 500hpa υετό και θερμοκρασίες στα 850 ανά 3ωρο παρακαλώ.....θερμοκρασίες εδάφους.... και ανέμους σε πολλά σημεία της ατμόσφαιρας....!!! ακόμα κολλάει φυσικά είναι η αρχή(η πρώτη ημέρα) αλλά αν βγαίνουν θα είναι τέλεια!!

σε χιονι? και ακτι αλλο. εγω θα εχω φαινομενα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμε να φερουμε το χαμηλο που θα φερει τη λυση στα προβληματα που δημιουργηθηκαν στην ανατολικη ελλαδα. Το χαμηλο που θα περασει απο πανω τους αργα και στασιμα,αφηνοντας αρκετα χιλιοστα για να λιωσουν τα παγωμενα στιβαγμενα χιονια τους. Παμε ολοι μαζι για το καλο ολων μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Επιτέλους περισσότερα δεδομένα από τον ευρωπαίος και στο wetterzentrale....... θα έχουμε πλέον και τις ενδιάμεσες ώρες... χάρτες στα 500hpa υετό και θερμοκρασίες στα 850 ανά 3ωρο παρακαλώ.....θερμοκρασίες εδάφους.... και ανέμους σε πολλά σημεία της ατμόσφαιρας....!!! ακόμα κολλάει φυσικά είναι η αρχή(η πρώτη ημέρα) αλλά αν βγαίνουν θα είναι τέλεια!!

προς το παρόν δεν ανοίγουν οι χάρτες αλλά από το πρωινό τρέξιμο ανοίγουν τα περισσότερα....όταν μπει σε μια ρέγουλα θα είναι τέλια....

Αυτα ειναι ελευθερα εδω και καιρο στο σαιτ του ευρωπαικου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Στο τζιφο εχουμε 700 μετρα παγοποιηση κμαια τυχη μονο στα δυτικα εχει 400-500

Το gem δες Κώστα είναι πολύ καλύτερο από το τζίφο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στο στράτευμα. Είπα να περιμένω κ άλλο αλλά δεν κρατιέται η ομάδα βλέπω. Λογικό.

Ας κρατήσουμε αμυντική στάση αρχικά γιατί αν και δεν απέχουμε αιώνες, είμαστε παρόλα αυτά ακόμα πολύ μακριά προγνωστικά. Πάμε για την τελευταία μας ζαρια θεωρώ και ότι γίνει. Αν αποτύχουμε και πάλι ας παρακαλάμε να μπει γρήγορα η άνοιξη γιατί μας έχουν σπάσει ήδη τελείως τα νεύρα με έναν αρκετά καλό θερμοκρασιακά χειμώνα όπου όλα όμως κατέληγαν ανατολικά. Δεν πίστευα ότι θα το πω αυτό ποτέ αλλά πραγματικά το εννοώ, όσο και αν λατρεύω το κρύο γενικά.

Αυτή τη φορά φαίνεται πως ξεκινάμε από λίγο έως αρκετά καλύτερη αφετηρία σε σχέση με τις προηγούμενες, αλλά συνιστώ εγκράτεια και ψυχραιμία γιατί αν έρθει ακόμα μια σφαλιάρα θα είναι, μεταξύ σοβαρού και αστείου, και ολοκληρωτική χαχα.

Σας αφήνω να παίξετε μπαλιτσα, κάνατε δυνατό τιμ, θα παρακολουθώ και αν φτάσουμε Πέμπτη απόγευμα Παρασκευή πρωί να παίζουμε δυνατά, εδώ είμαστε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, immortalx είπε:

Φιλε Γκαρυ θα χιονισει νιφαδες με τσιπουρο. Τουλαχιστον οταν λιωσει δεν θα παει χαμενο 😂

απο ηδη ασπρο θα εχει παγωσει κιολας μια χαρα αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραίες οι 96,Φθιώτιδα και Θεσσαλία παίζουν για χιόνια μέχρι και 100-200μτο Σάββατο!!Πολύ ωραία θέση χαμηλού!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...