Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυτικη μακεδονια κλασικος χαμουλης,...... ανατολικη μακεδονια -θρακη δειχνουν μια δυναμικη καλυτερη σε σχεση με τις προσφατες κακοκαιριες........κεντρικη μακεδονια τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα   ,οριακα και με χιονολυτα !!!

,,,,βαλε ενα -6 υπουλο και υποχθονιο  βρε ατιμο 12αρι..............τοσο δυσκολο ειναι ????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, Evosmitis είπε:

Τουλαχιστον εμεις οι Σαλονικεις δεν αγχωνομαστε.Ξερουμε ηδη οτι και ενα μετρο χιονι να πεσει σε ολη την Ελλαδα εδω ειτε θα χουμε βροχουλα ειτε ηλιο...Οποτε καθομαστε αναπαυτηκα στον καναπε και παρακολουθουμε τα χιονια των αλλων ή παιρνουμε τα βουνα😅😅

Κλαιωωω....ερχεταιιιιιιιι...δώσε πόνο ευοσμιτη!!!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο 90 φευγα φαινεται να ξαναβλεπει φετος η Αττικη πεδινο χιονι....ειναι ευκαιρια για πολλες περιοχες της χωρας.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CLAPSANTO said:

1,5 βαθμοι κατω για αύριο το αικον  με μειον 2,5 πλέον αντε μηπως το ξαναδούμε χαχαχαα

Με το new nickname μεχρι αυριο παιζει να φτασεις και -3,5😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

 Μειον 3 κυριακη πρωι αντε ρε βρωμιάρη ευρωπαιε πεσε κι εσυ

Αχχαχαχαχαχχα ωραίο όνομα έβαλες πιστεύω σου ταιριάζει 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μήπως έχουμε επανάληψη του 2011 φέτος?...βλέπω καθαρά Δευτέρα 7/3 όπως τότε η ψυχρή μάζα να εισέρχεται (αυτή την φορά μάλλον θα αφορά βόρεια Ελλάδα ενώ τοτε προσηνεμα) με κατάληξη προσηνεμων μετά τις 10/3 και παγερος καιρός μέχρι Απρίλιο όπου μέσα στο Πάσχα είχαμε χιόνια στα ορεινά?...η κυκλοφορία πάντως θυμίζει κάπως την όλη φάση τοτε, μόνο που ο χειμώνας που προηγήθηκε φέτος ήταν καλύτερος από εκείνον του 2011 τουλάχιστον για Αθήνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μόλις εφτασα θεσσαλονίκη από το χιονισμένο βόιο...και είδα χάρτες....και μου εμφανίστηκαν δυο φαντάσματα

1)φάντασμα 2012 ...ολα απο χαλκηδώνα και δυτικότερα και η θασσαλονίκη το ψυγείο...η ψυχρή μάζα όμως δεν ειναι τοσο δυνατή και ισως ο ΝΑ κανει πολυ καλή δουλειά

2)Φαντασμα Δεκεμβρίου 1984 η 85 ο αυλλώνας φεύγει τόσο δυτικά...και βαζει 1,5 μετρο στην δυτική Μακεδονία..και εμείς με ανατολικο βαζουμε χιλιοστά βροχής βέβαια.

Σε καθε περιπτωση βέροια ναουσα ..και ανατολικά του βερμίου....θα πάνε πολύ καλά....με σοβαρες χιονοστρώσεις, εμείς...μεχρι την τρίτη το μεσημερι θα τρώμε τα νυχια μας.

Παράκληση για καποιο παιδί που υπολογίζει πόσο χιονι αναμενεται να πέσει στο βορειοδυτικό τμήμα του νομου γρεβενών..η στο νοτιο τμήμα της καστοριάς γιατί εγώ βλεπω 80 mm τουλαχιστον....και ισως να εχουμε προβλήματα ποια με τις στέγες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, bardaris είπε:

μόλις εφτασα θεσσαλονίκη από το χιονισμένο βόιο...και είδα χάρτες....και μου εμφανίστηκαν δυο φαντάσματα

1)φάντασμα 2012 ...ολα απο χαλκηδώνα και δυτικότερα και η θασσαλονίκη το ψυγείο...η ψυχρή μάζα όμως δεν ειναι τοσο δυνατή και ισως ο ΝΑ κανει πολυ καλή δουλειά

2)Φαντασμα Δεκεμβρίου 1984 η 85 ο αυλλώνας φεύγει τόσο δυτικά...και βαζει 1,5 μετρο στην δυτική Μακεδονία..και εμείς με ανατολικο βαζουμε χιλιοστά βροχής βέβαια.

Σε καθε περιπτωση βέροια ναουσα ..και ανατολικά του βερμίου....θα πάνε πολύ καλά....με σοβαρες χιονοστρώσεις, εμείς...μεχρι την τρίτη το μεσημερι θα τρώμε τα νυχια μας.

Παράκληση για καποιο παιδί που υπολογίζει πόσο χιονι αναμενεται να πέσει στο βορειοδυτικό τμήμα του νομου γρεβενών..η στο νοτιο τμήμα της καστοριάς γιατί εγώ βλεπω 80 mm τουλαχιστον....και ισως να εχουμε προβλήματα ποια με τις στέγες...

Ηρέμησε....Όταν δεν υπάρχει χαμηλο δεν ριχνει τοσο χιονι εδω ...Εγώ πανω απο ενα 20 ποντο εδω δε πιστυω να ρίξει την αλλη εβδομαδα ....οπότε σε εσνα κανενα 40 ποντο ...Αύριο δεν εχω ιδέα ,.μάλλον σε εσενα θα χιονισει σιγουρα και αύριο εδω πολυ λιγο

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 χιλιοστα σε χιονι στο 00 του σκουπιδαιου τριτη βραδυ-τεταρτη ξημερωματα,τα 24 σε ενα 6ωρο το βραδυ μετα απο βροχες ολη μερα. Και για μετα βλεπουμε. Ο τζιφος στο 6αρι τα δινει το πρωι τεταρτης τα πολλα χιλιοστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ηρέμησε....Όταν δεν υπάρχει χαμηλο δεν ριχνει τοσο χιονι εδω ...Εγώ πανω απο ενα 20 ποντο εδω δε πιστυω να ρίξει την αλλη εβδομαδα ....οπότε σε εσνα κανενα 40 ποντο ...Αύριο δεν εχω ιδέα ,.μάλλον σε εσενα θα χιονισει σιγουρα και αύριο εδω πολυ λιγο

σε ευχαριστώ  αντώνη.....αλλά....αυτές οι εμμονές συνηθως δίνουν το πολύ χιονι σε μένα και σε σενα....εγώ βλέπω...μετρο παντως...εσυ αν ειμασταν δεκεμβρη ειχες μισόμετρο...βλέπουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας εχουμε παντως στο πιαω μερος του μυαλου μας οτι θα ρθει αυλωναρος και δε θα κανει πουθενα τιποτα χαχααχ..θα μας κλαινε και οι ρεγγες μετα 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

Ας εχουμε παντως στο πιαω μερος του μυαλου μας οτι θα ρθει αυλωναρος και δε θα κανει πουθενα τιποτα χαχααχ..θα μας κλαινε και οι ρεγγες μετα 

δεν παιζει...αυτος ηρθε για να κανει σαματα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...