Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ταφόπλακα και ο Ευρωπαίος αφού έχει ανατολικό σενάριο. Κανένα θέμα, φέτος είδαμε τα χιόνια μας σε ένα φανταστικό χειμώνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά ειδατε υετό στην θεσσαλονίκη που βγαζει ο παιος τρίτη προς τετάρτη? ξερει κανείς....τι θερμοκρασίες θα χουμε?....παντως ο υετός του παιου ειναι για όλους!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, kostasmarousi13 είπε:

Επειδη τώρα με προσβάλλεις όμως όταν με συγκρίνεις με τον συγκεκριμένο πες μου ποτέ εγώ άφησα υπονοούμενα για τα παιδιά από πάνω!!!Δε θα μας τσουβαλιάσεις όλους έτσι,δε λύνεις το πρόβλημα!!!

Δεν συγκρίνω κανένα με κανένα απλά αναφέρομαι σε συμπεριφορές που δημιουργούν πρόβλημα και πίστεψε με δεν έχω κανένα λόγο να σε προσβάλω όπως και να ξέρεις υπάρχουν λύσεις για κάθε πρόβλημα,το τελειώνω εδώ και ας συνεχίσουμε όπως πρέπει,για ότι άλλο σε π.μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε συ μπαμπη πραγματικα συμπασχω..παρακολουθω την καταναμη του υετου στο αιγαιο τεταρτη πεμπτη παρασκευη και εχεις πραγματικα δικιο..σε καποια φαση εχεις υετο δυτικα σου ανατολικα σου και νοτια..απιστευτο!!!!...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Ο παιος βγάζει 20-30 μμ υετού στη Θεσσαλονίκη μέσα στη βδομάδα

τα πιο πολλα ειναι αυριο τα μεσανυχτα ομως...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε πάει γενικά πιο ανατολικά στο διάστημα 10-11 σχεδόν σε όλα τα μοντέλα πλέον...βεβαίως η 12 του μήνα είναι καλή και σε Τζεμ και σε Ευρωπαίο

1552932500_ECM1-144(2).gif.8ed3feacd0d91b299b0385fef2f3a79c.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βραδυ εχει συναξη..Ο οπλαρχηγος Σακης με το κλεφτοπουλο Μητσακο(old boy)..Θα αναλυσουμε την κατασταση και θα το παλεψουμε για να οργανωθουμε..Ολοι σε επιφυλακη!!Και το γουρι μας αδερφια..Με γυαλι αλα πεθερα...Σας φιλω..Και οχι κοντρες ρε...Ο καιρος δεν ακουει κανενα ουτε χρωσταει σε κανενα...Τα φιλια μου..

20220306_202712.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ενα ετσι για γουρι...δεσποζει 1987 με 9 μερες και τις 5 δυνατοτερες και ο μοναδικος με -10 και κατω τα τελευταια 72 ετη...εμμονικη η 13/3 σε ψυχρες εισβολες...παμε να βαλουμε αλλη μια και γιατι οχι 2 φετος!

image.png.8d35ae664eae281f166a5f81169b66dd.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΜΠΟΜΠΙΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Παίος......απίθανο τρέξιμο συνολικά και αξιοζήλευτη σταθερότητα αρκετά τρεξίματα στις 2-3 τελευταίες ημέρες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Santa snow said:

Ταφόπλακα και ο Ευρωπαίος αφού έχει ανατολικό σενάριο. Κανένα θέμα, φέτος είδαμε τα χιόνια μας σε ένα φανταστικό χειμώνα.

😂😂😂😂ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παει και ο υετος θεσσαλια μισος απο χθες χαχαχ

Δεν υπαρχει υετος στον ευρωπαιο πλεον 8χιλιοστα δινει εδω το χειρότερο μοντέλο όλων ας ελπίσουμε να μη βγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ρε συ μπαμπη πραγματικα συμπασχω..παρακολουθω την καταναμη του υετου στο αιγαιο τεταρτη πεμπτη παρασκευη και εχεις πραγματικα δικιο..σε καποια φαση εχεις υετο δυτικα σου ανατολικα σου και νοτια..απιστευτο!!!!...

Ασε ρε Βαγγελη...δεν εχω ουτε όρεξη, ουτε διάθεση , ούτε τίποτα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...