Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα..Ανημερα του Ευαγγελισμου πολλα ημιορεινα και ορεινα της Ανατολικης χωρας θα εχουν ηδη αρκετα εκατοστα φρεσκου χιονιου...

Λογικα προσκαιρα θα δουμε χιονακι και πεδινο αλλα το κυριως πιατο χιονιου θα αφορα μεγαλυτερα υψομετρα...Δεν με χαλαει καθολου..Βροχουλες,χιονονερα και χιονοκουρτινες μεχρι χαμηλα!!!Ονειρεμενος Μαρτης που θα τον μνημονευουμε χρονια!!!Αλλες φορες ξεκινουσαν ηδη τα 20αρια ακομα και 25αρια τετοια εποχη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, Snow waves said:

Καλημέρα. Πιο κρύος ο Ευρωπαίος η μου φαίνεται? 

Σχεδόν -6 για τρίτη πρωί. Μένει α δούμε το στριμ κ τι φαινόμενα θα έχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κριμα να χαθει τοσο οριακα ενας νεος Μαρτης 1998 (17-18.3)που κυριως μετα τη Νεα Ερυθραια ειχε σοβαρα χιονια κ τοπικα εφτανε κ τα 30-35εκ σε Δροσια-Διονυσο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Κυριακη και μερος της Δευτερας βασει Ευρωπαϊκου, θα ευνοησει με ασθενεις ως μετριες χιονοπτωσεις (κ με καποιες παροδικες εξαρσεις), το ΑΒΑ τοξο....τα φαινομενα δειχνει ν αρχιζουν χαλαρα απο Σαββατο βραδυ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά. Εγω από σήμερα μέχρι Κυριακή μεσημέρι θα είμαι Λαμία. Παίζει να δω τίποτα? Λογικά εστω να πέφτει πιστεύω να το δω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Nickpayne είπε:

Καλημέρα παιδιά. Εγω από σήμερα μέχρι Κυριακή μεσημέρι θα είμαι Λαμία. Παίζει να δω τίποτα? Λογικά εστω να πέφτει πιστεύω να το δω. 

 

Screenshot_2022-03-18-08-35-49-287.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Nickpayne είπε:

Οκ. Ευχαριστώ πολύ. Λογικά μια πετσουλα θα τη βάλει θέλω να πιστεύω 

 Θα.....με το θα πάμε απτον Δεκέμβρη και με πέτσα μείναμε...😉🤐

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

 

 

Βασιλη βαλε μου σε παρακαλω ενα παρομοιο χαρτη με της Λαμιας γιατι ειμαι εκτος.....για τα Μελισσια θελω!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εκφυλιστηκε το πραγμα.Αν δεν αλλαξει κατι οι οποιες καλες χιονοστρωσεις την τριτη πανω απο τα 600-650μ.

Στην κορυφη της Παρνηθας καλυτερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συμφωνα με Ευρωπαίο τελευταία φορά που βλέπουμε τα μπλεδακια τα οποία είναι κατά πολυ πιο light από αυτά που μας έδειχναν στην αρχή της εβδομάδας , χανεται άλλη μια μεγαλη ευκαιρία όχι μόνο για την Αττική αλλά για πολλές περιοχες της Ελλάδας. 

render-worker-commands-68f4c845bf-g5bpv-

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποια ευκαιρια χανεται ρε παιδια, ελεος....ποια ευκαιρια κερδιζεται θελετε να πειτε.....τι περιμενατε? Καμια Ελπιδα εις διπλουν? Μια χιονοκαιρια ξανα διαρκειας, με χιονακια κατα τοπους και θερμοκρασιες ως 6β. κατω απο τα κανονικα οπως λεει και το μεσοπροθεσμο του Ευρωπαϊκου κεντρου....δεν ευχαριστιεστε με τιποτε!??? Πριν 2 μερες δεν φαινοταν τιποτε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πιστεύω με -5.5/-34 και βδ επιφανειακό και τούμπανο υετό κέντρο θα έχει 2-3°C και βροχή με λιωμενες ενώ 150μ πιο πάνω θα γίνεται χαμός για τρίτηπρωί. Μετά γυρίζει βα και θα ανέβουν τα υψόμετρα 

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Σουζη στον ΣΚΑΙ δίνει 10 βαθμους Δευτέρα Τριτη Αθήνα ενώ θα έχει περισσότερο υετο και πιο συννεφιασμενο ουρανό. Είναι δυνατόν? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 minutes ago, Beach-snow NG said:

Σκίρωνας για Σ/Κ, με ολιγη απο Δευτερα....λίγα χιονάκια, αλλα θαναι ωραία.....48-84 ωρες....

048.zoomsnow.png

060.zoomsnow.png

066.zoomsnow (1).png

072.zoomsnow.png

084.zoomsnow.png

Ο Σκιρωνας στην υψηλη ανάλυση για Αττική το Σάββατο δεν δίνει ουτε νιφαδα, οχι ότι θα πέσει μέσα, κουβέντα να γίνεται!! 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Ο Σκιρωνας στην υψηλη ανάλυση για Αττική το Σάββατο δεν δίνει ουτε νυφαδα, οχι ότι θα πέσει μέσα, κουβέντα να γίνεται!! 

Πρωι και αργα το βραδυ δινει....στο 2ο κομματι κι ο παιος δινει ΑΒΑ του νομου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...