Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν τον θέλεις τον ΒΔ  δεν σου ερχεται στην επιφάνεια αλλά στα 700. Το ίδιο και για τον ΒΑ αλλά αντίστροφα. Τι να πω 😂😂

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό. Ίσως είναι μια ισορροπία της φύσης το κακό σε εμάς ταιμιγκ. Για φαντάσου με τις τόσες ψυχρές εισβολές με βδ. Ο Πειραιάς θα είχε χιονίστει δέκα φορές φέτος.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι είπα για την τρίτη, αναιρέθηκε στο 6αρι...εξαφάνιση πρωινού υετου, τον βγάζει μεσημέρι που έχει ΒΑ...τελικά μόνο μοντελικα βγήκαν χιόνια σε αυτή την κακοκαιρία στους πεδινους Αττικαριους, ας πάρουμε ότι μπορούμε σε νιφάδες την Κυριακή και βλέπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Ότι είπα για την τρίτη, αναιρέθηκε στο 6αρι...εξαφάνιση πρωινού υετου, τον βγάζει μεσημέρι που έχει ΒΑ...τελικά μόνο μοντελικα βγήκαν χιόνια σε αυτή την κακοκαιρία στους πεδινους Αττικαριους, ας πάρουμε ότι μπορούμε σε νιφάδες την Κυριακή και βλέπουμε

Η Ανοιξη αποτυπωνεται αναγλυφα κ στα 850hp που πεφτουν τις νυχτες κ τα πρωινα κ ανεβαινουν μεσημερια κ απογευματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geornik είπε:

Η Ανοιξη αποτυπωνεται αναγλυφα κ στα 850hp που πεφτουν τις νυχτες κ τα πρωινα κ ανεβαινουν μεσημερια κ απογευματα...

Προσωπική μου άποψη είναι ότι αν θέλει το κτήνος να έρθει έρχεται και σε χιονίζει κιόλας ακόμα και τώρα...ναι ζεσταίνει αλλά αν κατέβει το -9 και μεσημέρι πάνω από -8 δεν πάει...απλά δεν θα έρθει αυτό που πιθανών φαινόταν ότι μπορούσε, παίρνουμε στην κυριολεξία το ελάχιστο...πχ αύριο -9 θα έχει το μεσημέρι αλλά δυστυχώς ο υετός αγνοείται, άνετα χιόνιζε και έστρωνε αν υπήρχε υετός και καταμεσήμερο...βέβαια τι παράπονο να έχω...πλέον το μόνο που θέλω είναι να σπάσει το ρεκόρ😂 

* Η εισβολη μου θυμίζει δεκαετία 2010 που κάθε εισβολή ήταν τουμπανη 5 μέρες πριν και στην πράξη γελούσαν και τα τσιμέντα...να ναι καλά η ελπιδαρα

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, dionisis00 είπε:

Με -5 τέλη Μαρτίου και βορειοανατολικό θα μου κάνει εντύπωση αν στρώσει κάτω από τα 600μ.

Παιζουν πολλοι παραγοντες,δεν αρκει να βλεπεις μονο 850 και ανεμους.Αλλα ναι,μπορει και να μην στρωνει κατω απο τα 600μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατοσταρια φουλ για τα 300μ.του Ωρωπου.Κλειδωνει η πασπαλα και μεγαλος προσωπικος στοχος το 5ποντο.Α ρε Φιλιππαρα,λειπεις...

IMG_20220318_135036.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Διχογνωμια στα 500αρια βλέπω εγώ 

Οπωτε τίποτα δεν έχει κλειδώσει ακόμα 

αν τα -30 -33 στα 500 καθοντουσαν το ΣΚ θα μιλουσαμε για τελειως αλλη φαση... αυτ οσκεφτομαι τοσες μερες.
οπως και να εχει πλεον ερχεται ο καιρος να ανοιξιασει. ας παμε σε βροχες που ειναι παντα αναγκαιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, Frostfang8 said:

αν τα -30 -33 στα 500 καθοντουσαν το ΣΚ θα μιλουσαμε για τελειως αλλη φαση... αυτ οσκεφτομαι τοσες μερες.
οπως και να εχει πλεον ερχεται ο καιρος να ανοιξιασει. ας παμε σε βροχες που ειναι παντα αναγκαιες

Ε ναι αυτο κυνηγάγαμε ουσιαστικά .Τα 500ρια του Καναδού που έμπαιναν την Κυριακη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Ε ναι αυτο κυνηγάγαμε ουσιαστικά .Τα 500ρια του Καναδού που έμπαιναν την Κυριακη 

απιθανο πλεον. οπως και να εχει φετος ο χειμωνας ηταν εξαιρετικος για εδω. αν και η ανοιξη βγει υετικα καλη τοτε θα υπαρχει κουραγιο για το εκτρωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
2 minutes ago, Frostfang8 said:

απιθανο πλεον. οπως και να εχει φετος ο χειμωνας ηταν εξαιρετικος για εδω. αν και η ανοιξη βγει υετικα καλη τοτε θα υπαρχει κουραγιο για το εκτρωμα

Ε ναι γ αυτο ειπα έμπαιναν …μονόδρομος με ολους απεναντι ηταν να το γυρισει και αυτος…Τεσπα παμε για το κυνήγι της νιφάδας την Κυριακη

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, BrainA είπε:

Γείτοναααα @Beach-snow NG να ακούς τον φίλο του ΚΟΓΚΑ! Mε ενημερώνει όταν ΑΙΡΧΑΙΤΕ!!! 😂

Καλές μας βροχούλες!

Ερχεται φυσικά +3 μέρες ακόμη με χιονόπτωση θέλω απλά....χαλαρά......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Beach-snow NG said:

Ερχεται φυσικά +3 μέρες ακόμη με χιονόπτωση θέλω απλά....χαλαρά......

Γείτονα, θα χρειαστούμε γαλότσες νομίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κατοσταρια φουλ για τα 300μ.του Ωρωπου.Κλειδωνει η πασπαλα και μεγαλος προσωπικος στοχος το 5ποντο.Α ρε Φιλιππαρα,λειπεις...

IMG_20220318_135036.jpg

Σε ποια περιοχη ειναι αυτο Γιωργο;

Μαρκόπουλο Ωρωπού;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αδιαφορα κρυα για 3-4 μερες ακομα,το πσκ της 25ης ωστοσο μαλλον θα μας αποζημιωσει με υπεροχο καιρο και ζεστη για την εποχη,δηλαδη 20αρια. Ας ελπισουμε να μην αλλαξουν τα μοντελα ή αν αλλαξουν αυτο να γινει προς το ευνοϊκοτερο,δηλαδη το θερμοτερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οτι να ναι η ΕΜΥ για αυριο μιλαει το βραδυ για χιονια μονο στην Παρνηθα....το εχουνε τερματισει...ελεος πια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα. Για Θεσσαλονίκη μετά τις σημερινές νιφάδες αύριο θα αναβάθμιστει σε ασθενή χιονόπτωση. Για την Αττική το βράδυ θα χιονίσει στη Πάρνηθα και δε το λέω εγώ.... Ωπ το ίδιο σκεφτόμουνα... 

Επεξεργάστηκε από Snow waves
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...