Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, salonikatasos είπε:

Αδιαφορα κρυα για 3-4 μερες ακομα,το πσκ της 25ης ωστοσο μαλλον θα μας αποζημιωσει με υπεροχο καιρο και ζεστη για την εποχη,δηλαδη 20αρια. Ας ελπισουμε να μην αλλαξουν τα μοντελα ή αν αλλαξουν αυτο να γινει προς το ευνοϊκοτερο,δηλαδη το θερμοτερο

Για μέρες σε περίμενα να δώσεις μια νότα ζέστης μεσα στους κρυοπροσηνεμους.. 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τεραστια εντυπωση μου κανει η αποτυπωση του υετου του ευρωπαιου στο yr.no οπου εχει φτασει να δινει 7,3μμ εδω για την Κυριακη,οταν στον Φιλιππο εδινε κατι 3,5μμ για την Πεμπτη και επεσαν 30εκ. μετρημενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Περαστικα Θανασαρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, menidi said:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Περαστικά αδερφέ, ελπίζω να σου κάνει την χάρη ο λευκός επισκέπτης και να το δεις άλλη μια φορά φέτος στην πόρτα σου, να απαλύνει λίγο και τον Covid. Προσοχή όμως, μακριά από τα μαντιλάκια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αύριο θα σπάσουμε πλάκα με τον τζίφο, νομίζω πολύ πιο ρεαλιστικός ο ευρωπαίος, με σχεδόν τίποτα από φαινόμενα για Θεσσαλία. Και όπου έχει θα είναι λόγω ορογραφικών παραγόντων

Χαμηλό δεν υπάρχει 500αρια δεν υπάρχουν, αέρα θα έχει.. Δεν ξέρω. ίσως τα φαινόμενα να έρχονται λόγω μετώπου καθώς κινείται η μάζα δυτικά.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

.......περαστικά σου , περαστικά σου ..... να δεις και λίγο χιόνι ..... στην υγειά σου ......( ..... άτσαλη διασκευή από γνωστό άσμα ..... ) .....😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αλλαζει πλεον τιποτα για.Κυριακη.Οτι πεφτει θα ειναι χιονι ως τις προμεσημβρινες ωρες,ως μηδενικα υψομετρα.Το.μεσημερι θα ανεβουν τα υψομετρα στα 100-150μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Ουκμο σαφώς καλύτερο από Τζίφο στις 96ωρες

Όμως και εδώ πρόκειται για βροχές [αλλά καλές] κάτω από τα 400 μέτρα Σπύρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Περαστικά Θανάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσωπικά θα επικεντρωθώ στην Κυριακή που  δείχνουν πιο ιδανικές συνθήκες για χιονόπτωση. Για να δουμε. Μετά μου κάνει λίγο φτερό στον άνεμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Δεν αλλαζει πλεον τιποτα για.Κυριακη.Οτι πεφτει θα ειναι χιονι ως τις προμεσημβρινες ωρες,ως μηδενικα υψομετρα.Το.μεσημερι θα ανεβουν τα υψομετρα στα 100-150μ.

Για το λεκανοπέδιο; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xτύπημα κάτω από τη μέση εσείς, χτύπημα πάνω από τη μέση ο καιρός.....πάντα υπεράνω όλων μας....μην βγάζετε εκτός και την αυριανή μέρα....η Κυριακή θα είναι η 1η καλή έκπληξη....η 2η και 3η πιο κάτω....

ΥΓ Θανάση μου περαστικά και γρήγορα και δεν θα χρειαστεί το 2ο κομμάτι που είπες, γιατί θα πέφτει χιόνι και θαναι ωραία...., ελπίζω όπως αρκετοί από μας, με 2-3 μέρες τα γνωστά και μετά χαλαρούλια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Περαστικά σου Θανάση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαστικά θανασαρα ...και εγώ το πέρασα βαριά σχετικά οπότε καταλαβαίνω ! Όλα καλά όλα ανθηρά να τρως καλά και μακριά από τα μοντέλα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, menidi είπε:

Οκ.....το να έχεις covid με 39-40 όπως έχω απο εχθές...παλεύεται. Να μη χιονίσει όμως ενώ έρχεται η -10 στα 850....Ε ΟΧΙ!!!

Δεν το θέλει ούτε ο Θεός!! 😂

Περαστικά σου. Να είσαι πάντα γερός!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...